Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ło ranyyyyyy

Udaję orgazm

Polecane posty

Gość ło ranyyyyyy

Mój facet stara sie jak może a ja niestety muszę udawać orgazm, kurdeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dser
przegralas zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez.........kurka wodna
i co takiego,wiele z nas to robi:PNie ma idealnych zblizen,czasem trzeba udawac,ot tak dla dobra narodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło ranyyyyyy
Czasami trzeba żeby facet był z siebie dumny, ale czasami....... a ja to robię zawsze:-( On szaleje z radości a ja??? Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marussiana
Wysylasz mu falszywy sygnal.Sprobuj jednak cos zrobic .Zeby nie wkurzyc faceta powiedz mu ,ze ...ostatnio cos sie stalo i nie mozesz miec orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło ranyyyyyy
Kiedyś tak zrobiłam, facet postawił sobie za slowo honoru że sprawi iż przeżyję orgazm, po pół godziny widziałam że jest zmęczony ........ i udałam znowu:-( Nie wiem co jest grane, kiedyś przeżywalam takie orgazmy że hoho i to z tym właśnie facetem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra spływam
cieciunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dłużej będziesz udawała tym dłużej go mieć nie będziesz-facet myśli, że wszystko jest OK. Sama sobie szkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło ranyyyyyy
Robię to dla niego bo widzę że jest dumny z siebie, ale zaczyna mi brakować tego prawdziwego orgazmu. Kochamy się, pieścimy jest ok, miło i przyjemnie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjk
ale łechtaczkowy masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia....
ja mam nadzieję,że nigdy nie bedę musiała udawać-jak jest mi dobrze całe moje ciało drży i nie jestem tego w stanie zagrać więć udawanie mi się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło ranyyyyyy
KJJK - Zawsze mialam pochwowy co jest rzadkością. Teraz nawet tego nie mam. myślę, że to stres tak na mnie wplywa, tylko żeby sie go pozbyć musiałabym zmienić pracę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie powazne prosze powiedzcie mi jak wiarygodnie udac orgazm? Mam cudownego partnera jest swietny w lozku i widze ze martwi sie tym iz ja nie mam orgazmu. Problem w tym ze ja nigdy chyba jeszcze nie mialam, nie chce zeby sie martwil i chcialabym choc raz wiarygodnie poudawac ale jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcufna
Nie rób tego. Poważnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina i kara
po co? na co? idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o milosc,jestesmy "swiezo" i bardziej "lozkowa para" widze jednak ze on chcialby zebym miala orgazm. Super mi sie z nim kocha ale moze macie porady jak dojsc? Mi osobiscie sie podoba tak jak jest ale chcialabym aby on byl zadowolony a dopoki ja nie bede jeczec z rozkoszy on chyba nie da mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mysle ze nie ale na sto procent niewiadomo nie znamy sie dlugo,chcialabym jakies normalne odpowiedzi co wy o tym sadzicie wasza sprawa, ale moze znajdzie sie ktos normalny kto pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE UDAWAJ
i to jest właśnie normalna i poważna odpowiedź - zaczniesz udawać to już na zawsze tak zostanie i nigdy nie zaznasz prawdziwego orgazmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia_samosia
Ja też miałam taką sytuację (ach, która kobieta nie miała ;-)) Ale muszę szczerze powiedziec, że z dwoma poprzednimi facetami nie przezywałam orgazmów, natomiast z trzecim - mam takie megaodloty, że na samą myśl mam ciarki :-) (z resztą to mój obecny mąż - wiedziałam co dobre :-)) Tak więc zawodzi głównie technika kochanka - dlatego wystarczy wziąć jego rekę i pokierowac ją tam, gdzie chcesz byc pieszczona. Albo szepnij mu do ucha - na jaką pieszczotę masz ochotę, póki mu nie powiesz - on się nie domyśli. Zaufanie to podstawa - owszem czasem mozna poudawać, gdy na prawde czuje się, że to nasz zły dzień, ale czasem = raz w miesiącu, ale nie cześciej, bo jesli facet mysli, że jesteś spełniona - nie będzie nic zmieniał - tylko bedzie biedak nieświadomie cały czas popełniał te same błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia_samosia
Poza tym my - kobiety udajemy orgazm PRZEZ MĘŻCZYZN!!! Dlaczego??? bo gdy tylko powiemy im, że nie potrafimy dziś dojść, to zaraz mina nie taka, zaraz cios w plecy i urażona duma i facet czuje się do dupy kochankiem. Dlatego boimy się ich zranić - więc kłamiemy... Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×