Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile zarabiacie

ile zarabiacie miesiecznie/rocznie? ja zarabiam

Polecane posty

Gość ile zarabiacie

ja zarabiam 16.000 rocznie, czy to malo?? mi sie wydaje ze tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rocznie mam ok 65 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od regionu
u mnie w mieście ludzie zarabiają po 800 - 1000zł wiec nie wiem czy 16tys rocznie to by było dla nich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuuuuuuuula
Ja zarabiam ok 9000zl rocznie, wiec 16000zl to dla mnie duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiacie
ja zarabiam 16tys funtow rocznie. nie mam pojecia ile polacy zarabiaja za granica, a ile w kraju i na jakich stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiacie
pytanie, nie jest w zadnym celu, sluzy porownaniu i moze zmotywuje mnie kiedys do powrotu do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 100 milionow
tutaj kazdy moze napisac co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiacie
chcialam poznac zroznicowanie zarobkow, czy nadaj jest tak ze ludzie zmuszeni sa pracowac w kiepskich warunkach bez swiadczen itp nie tylko w anglii, czy w polsce ale rowniez w innych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tyle
ok 14 tys funtow rocznie ale to podstawowa kwota nie wliczajac overtimow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się..
2600 na rękę w Polsce,mąż za granicą - bardzo intensywnie zastanawiam się czy do niego jechać.On tam jakieś 1200 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie tak wydaje
najwzniejsze zebyscie byli razem bo jak bedizesz sie tak dluzej zastanawiac to moze sie okazac ze juz nie masz do kogo jechac .... dtrastyczne ale prawdziwe - myslisz ze to tak latwo zyc samemu na obczyznie ? Ty masz starych znajomych, rodzine a on ??? A tam samotnych kobiet nie brakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się..
wiem,wiem, naczytałam się już o tych kobietach ale i o mężach oczywiście też. ale nie potrafię tego wszystkiego tu zostawić. Narazie mu ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w usa/ny
$600 tygodniowo, $31.200 rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ponad 19000 funtow na
rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiacie
a jesli mozecie prosze dodac na jakich stanowiskach??? ja jestem asystentka ksiegowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ma_kota
Ja zarabiam w opiece zdrowotnej 7 f na godzine, w umowie 35 godzin, mozliwe nadgodziny za 12 f/ h Kokosow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
jestes glupia pusta dziwka!!.co sie obchodza czyjes zarobki ? przyszlas sie chwalic czy zalic wiesniaro!! typowo polskie zachowanie charakterystyczne dlka wiesniakow zagranica ktorym woda do glowy uderzyla ja mieszkam w de i nigdy by mi sie wpadllo do glowy zakladanie takiego topiku ani wypytywanie sie ludzi ile zarabiaja .boze zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja £20000,ale w tym mam juz wliczony overtime,ale nie narzekam,bo praca fantastyczna!i nie zamierzam wracac do polski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli cie sie nie podoba
topic to sie na nim nie wypowiadaj. Sama jestes zalozna ze swoimi glupimi pozbawionymi sensu uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiacie
widac na obelgi i wyzwiska stac ciebie. to ty jestes plytka/ki i ograniczony/na a twoj komentarz swiadczy ze wiesniara czy wiesniakiem to wlasnie ty jestes. nie zamierzam sie chwalic ani zalic, kazdy ko chce moze odpowiedziec, jesli nie nie musi. jest to czysto informacyjne. i moze rowniez sluzyc temu, ze jesli chcemy zmienic prace na konnkretne stanowisko, bedziemy wiedziec ile zadac, na ile siebie cenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się..
zastanawiam się.. 2600 na rękę w Polsce,mąż za granicą - bardzo intensywnie zastanawiam się czy do niego jechać.On tam jakieś 1200 funtów. to ja dopiszę, że też asystentka głównej księgowej,to po przeliczeniu autorka topiku zarabia 5000 zł więcej ode mnie :-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabiacie
wiec podejrzewam ze powinnas wyjechac, i na pewno jakas biurowa prace dostaniesz:) jabym nigdy nie wyslala swojego mezulka samego, ja po prostu nie uznaje zwiazkow na odleglos, uwazam ze jak jest ciezko, to trudy tez trzeba razem dzielic:) a mogepodpowiedziec ze ksiegowe programy nie roznia sie praktycznie niczym tylko jezykiem, a wszytko mozna latwo przyswoic, ja uczylam sie jezyka ksiegowego od podstaw, jak zaczelam prace. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez anonimowo
ja administrator - 16tys maz - elektryk - 20tys podstawy z nadgodzinami ok 25-27tys (maks 10 nadgodzin w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako ustawiacz, programista centr obrobczych w UK z 4 letnim stazem, mam 24 tys funtow rocznie netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze przed wyjazdem w polsce pracowalem jako specjalsita d/s obrobki skrwaniem i mialem 3.5 tys zl netto, ale nie ma co sie chwalic, ta kasa nie byla tego wart, teraz mam spokoj, zero stresu i luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi M.
Ja zarabialam 1260 f na miesiac. Mam 20 lat/ przed studiami. Jednak zmienilam prace bo okazalo sie ze nie byla legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×