Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

najlepszy opis u kobiety z portali randkowych

Polecane posty

ja mysle ze ten... Mój opis jestem uległa, nie mam własnego zdania, nie potrafię myśleć, w moim towarzystwie zawsze będziesz sprawiał wrażenie inteligentnego i błyskotliwego - w najgorszym wypadku to blask mojej biżuterii będzie Cię oświetlał.. zachowuję się jak mała dziewczynka, tupię, krzyczę, płaczę, żądam, pożądam, rządzę? nie, jestem słodka, miła, lukrowana i noszę fajne, krótkie spódniczki. nie czytam książek, nie wiem kto to gombrowicz, nie chodzę do teatru, nie lubię opery, nie interesuję się polityką, za to oglądam telewizję, mój ulubiony serial to moda na sukces, a szczególnie odcinek 2459, w którym to jakaś ładna pani zostaje żoną jakiegoś ładnego pana, po czym okazuje się, że jest on jej bratem. moje hobby to dyskoteki i malowanie paznokci. moje życie nie jest jak pudło czekolad, za to jest tak kolorowe jak kolorowe są flakony z lakierem, ułożone w tęczę na półce z podpisem: kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci. co jeszcze.. jasne, że jestem jaka jestem i przecież się nie zmienię. i w ogóle nie wiem co o sobie napisać, więc jak chcesz wiedzieć, to pytaj, bo kto pyta, nie stoi w niepotrzebnych kolejkach czy jakoś tak.. nie wiem jak szło to przysłowie, nigdy nie byłam dobra z polskiego, w ogóle szkoły nie lubiłam, nie zdobywałam żadnych nagród i nikt mnie nie chwalił za dobre zachowanie. i problemy z ortografią też miewam, jak zapewne już bezbłędnie zauważono. a i generalnie lubię \"cosie\" - z odmianą też u mnie niedobrze. języków obcych nie znam, za to jak wszyscy tu chwalę się znajomością francuskiego, choć po lady marmolade to żadna większa umiejętność jest. co do umiejętności. już wspomniałam, że za wiele nie posiadam, ale za to jestem szalona, zwariowana, spontaniczna, skaczę na bungee, uprawiam wspinaczkę, gram na nerwach i inne sporty ekstremalne też. no i jestem aniołem w ciele diabła czy tam diabłem w ciele anioła - w zależności od panującego trendu. poza tym nie sprzeciwiam się mojej naturze. więc ostrzegam lojalnie - mam mózg i nie waham się go używać. to jak? napiszesz do mnie? updejt. no. i tak w ogóle to nie mam 23 lat i wykształcenia wyższego też jeszcze nie. ale postanowiłam nie dać się ignorować tym, którzy w wyszukiwarce takie parametry wpisują. sesesesese. Mój wymarzony partner oto dossier idealnego kandydata: - nie słucha, gdy chcę się tylko wygadać - nie zwraca uwagi na moje marudzenie - moja zazdrość o niego też niewiele go obchodzi - nigdy nie wyjaśnia gdzie był i co robił - zapomina portfela i każe za siebie zapłacić - z bezczelnością kokietuje moje koleżanki - nie odprowadza mnie pod same drzwi - a jak odprowadza to bez pytania wchodzi do środka - myśli tylko o jednym i zawsze pcha się do łóżka - moja mama go nie znosi, a ojciec ma ochotę wykastrować - nie wie co to jest zalotka do rzęs - nie zauważa, że zmieniłam kolor włosów z średnioczekoladowego na ciemnoczekoladowy - nie zastanawia się czy turkusowy to bardziej niebieski czy zielony - nie zamyka klapy od sedesu - nie sprząta po sobie - nie stosuje zdrobnień typu: cieplutkie pozdrowionka - nie używa: \"dziękuję\", bo wie, że wszystko mu się należy - a jak mówi: \"who cares\" przechodzą mnie dreszcze.. ehh... ale tacy istnieją tylko w moich fascynacjach sek.. ups, to znaczy w marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehhhhhhhhhh
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekkkk
daj jej adres www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama tego nie wymyslila
i to mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytne bym powiedziała --- napisała że jest słodką idiotką ... a faceci takie lubią ... --- a że to portal randkowy, więc opis zachęca do kontaktu ... od co --- nie jest taka głupia jak pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) --- wie co każdy facet chciałby mieć ... ale naszczęście takich egzemplarzy nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 25 letniii
gowna nas interesuje twoja glupia kolezanka, pewnie to jakas podstarzala 30 latka ktora chce byc cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 25 letniii
i tak na nia sram pewnie jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 25 letni
no wlasnie sredni, czyli beznadziejny i szpanuje gownianym opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez znalazłem
www.napalona1209.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez znalazłem
www.napalona1709.sympatia.onet.pl ten adres jest właciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...hmm..
dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufka
hey TO JA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata27
A może ten? :O "Nazywam sie Alicja, lecz znajomi nazywaja mnie Barbie=) Lubie byc tak nazywana i nie wstydze sie ze wlasnie tak chce by na mnie mowiono. Pewnie myslicie sobie ze panienki z blond wlosami, sztucznymi paznokciami i ogrinalnymi ciuszkami sa puste, ale to nie jest prawda ja poprostu wygladam tak jak wygladam ale w srodku jestem calkiem inna. Przez 7 lat mieszkalam w USA ale teraz musialam wrocic na "stare" smieci:( Jestem posiadaczka dwoch pieskow chihuahua kocham je ponad zycie:) Kocham kolor rozowy dlatego tez posiadam rozowy telefon motorola V3 i oczywiscie rozowa prostownice:D 2 najwazniejsze w zyciu przedmoity;) (oprocz karty kredytowej;) ) To chyba na tyle jak chcecie mnie lepiej poznac piszcie prywatne wiadomosci lub komentarze;) Aha odpuscie sobie komentarze typu plastic czy cos bo to mnie nie bedzie ruszac:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×