Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryli

Wysłuchajcie mnie!!

Polecane posty

Gość kryli

mam serdecznie dosc..kolejna proba zbudowania wartosciowego związku sie nie powiodła..czuje sie podle mam tak ogromny żal ,że nawet nie potrafie płakać! ale zaczne od początku.... jestem atrakcyjną kobieta,,miłą,mam wady to rzecz osobista ..bardzo pragne stworzyc jakis fajny związek a przede wszystkim założyc rodzine moje dotychczasowe związki były nieudane facet zawsze odchodził ...niedawno poznałam faceta bardzo poważnego, myślącego poważnie o życiu,spotykamy krótko bo 2 tydzień..widujemy sie prawie codziennie codziennie dzwoni..zawsze zastanawiał mnie fakt,że jeszcze mnie nie pocałował czy przytulił tylko buziak na dzień dobry..na początku bardzo mi to odpowiadało.wiem,że facet jest po przejsciach kobieta go rzuciła co bardzo przeżył...a dzisiaj powiedział mi ,że on traktuje nasze spotkania bardzo,,delikatnie",że nie wie czy będziemy razem ,że musi być na 100% pewny ,że ze mną chce być,teraz nie wiem czy facet sie wycofuje czy tak jest rzeczywiscie.wiem po sobie,że ja musze druga osobe dobrze poznac aby wejsc w związek.hmm...najgorsze jest to,że troszke już mnie wzięło i prędzej czy pózniej sie zakocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
mądre dziewczynki co o tym sądzicie,prosze tylko o mądre odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjAlicja
ja też tak mam, ale w drugą stronę- on już jest pewien itd, itp- a ja potrzebuję czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
no jestem w takim wieku,ze pragne sie ustatkowac ,,facet ma lat 28 jest wolny pisząc o jego przejsciach mówiłam o związku paro miesięcznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
co mam myśleć o jego zachowaniu???czasem wydaje mi sie,że kocha jeszcze tamta kobiete a czasem,że pomału sie wycofuje..cholernie sie zle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
hej nie podszywać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
dziewczyny prosze co wy o tym sądzicie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
bardzo bym chciała obiektywnej oceny..ja moge sobie to wytłumaczyc róznie bo już mnie wzięło i nie mysle logicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
hmm..tylko jak będziemy sie spotykać dalej to ja sie zacznę coraz bardziej angażować a z jego stony może to byc tylko zwykła znajomosc..powiedział mi dzis,że on na dzień dzisiejszy nie wie czy zostaniemy przyjaciółmi czy będziemy para ,nie wiem co mam o tym wszystkim myślec czy facet zaczyna sciemniac czy rzeczywiscie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryli
kurcze ja już po 3 spotkaniu wiem czy chce być z kimś czy tez nie..wiadomo,że nic na siłe ale takie rzeczy sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×