Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka1211

Pytanko odnośnie referencji...

Polecane posty

Gość aneczka1211

Jeśli pracuje w agencji pracy tymczasowej i generalnie np. zastępuje osobe która jest chora przez 5 dni, to czy moge i powinnam ubiegać się o referencje, czy to za krótki czas? bede wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz spytac
ale raczej CI odmowia. mnie jedna szkola, w ktorej pracowalam jako wolontariusz po dwoch miesiacach powiedziala, ze to za krotki okres na wystawienie mi referencji... akurat staralam sie o stala prace i potrzebowalam drugiej osoby do referencji, przy czym wcale nie zamierzalam rezygnowac z wolontariatu przez najblizsze kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to zalezy od dobrej woli pracodawcy. ja i pare kolezanek w ramach obowiazkow u jednego pracodawcy, wykonywalysmy prace w innym miejscu a dokladnie w przychodni GP. pod koniec tj. po ok miesiacu poprosilysmy menedzerke o referencje i dostalysmy je bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta32
Ja pracowalam miesiac i dostalam referencje. Za to moj przyszly pracodawca chce jeszcze kolejnych referencji, bo miesiac dla niego to za malo :-/ I tak jak poprzedni przyjal polskie referencje, tak nowy nie chcial na nie patrzec (przetlumaczone na angielski) Eh zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×