Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka1211

Pytanko odnośnie referencji...

Polecane posty

Gość aneczka1211

Jeśli pracuje w agencji pracy tymczasowej i generalnie np. zastępuje osobe która jest chora przez 5 dni, to czy moge i powinnam ubiegać się o referencje, czy to za krótki czas? bede wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że za krótki, czego można dowiedzieć się o pracowniku przez 5 dni? chyba, że często masz takie krótkie okresy pracy, ale w jednej firmie, to co innego. może agencja pracy czasowej wystawi Ci referencje, pisząc, czy ich klienci byli z Ciebie zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1211
Hmm... Sama nie wiem... zastępując kogoś też się uczysz więc coś umiesz... i powinni dawać takie zaświadczenia, bo w końcu wiesz więcej niż ktoś kto nigdy nie pracowal. hyh musze chyba w tej agencji zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do CV możesz to wpisać, jak najbardziej, czego się nauczyłaś, możesz opisać w liście motywacyjnych, ale referencje to co innego. zresztą, jak poprosisz, to pewnie Ci wystawią, ale ja bym w ogóle nie brała pod uwagę takiej opinii o pracowniku po 5 dniach, więc nie wiem, czy na Twoich potencjalnych pracodawcach zrobią te świstki wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×