Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cośtamcośtam

krytyka wysokich obcasów

Polecane posty

Gość cośtamcośtam

Czytam sobie topiki na tym forum (i nie tylko) i zauważyłam że jak ktoś pyta o opinię na temat wysokich obcasów to otrzymuje krytykę. Wysokie obcasy to nie wiocha(a to gdzieś wyczytałam), sama noszę tego typu buty i lafiryndą nie jestem (z tym określeniem też się spotkałam) Zapytajcie pierwszego lepszego faceta w jakim obuwiu lubi kobiety, zawsze odpowie że na obcasie, one poprawiają sylwetkę, sprawiają że czujemy się seksownie i kobieco. Nie wiem co kieruje osobami krytukującymi, ale taki mały apel nie generalizujcie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
ja tez uwielbiam obcasy, a "wiocha" nie zalezy od tego czy but jest na obcasie, ale od tego z czego i w jaki sposob but jest wykonany ;) Mam w nosie czy ktos bedzie krytykowal wysokie obcasy, ja je lubie i moj facetez, a opinie innych mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highheelshoes
fajnie sie wyglada w wysokich obcasach, ale nie bardziej zalosnego widoku i niz lasia zapieprzajaca caly dzien na obcasach z cierpietnicza mina(szczegolnie zima!!), pewnie klnaca pod nosem i udajaca, ze jej buty sa zajebiscie wygodne. Ja lubie obcasy, ale zakladam je wtedy, kiedy wiem, ze nie bede duzo chodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highheelshoes
*ale nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×