Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

warte polecenia - zel

Polecane posty

mam prosbe, mozecie polecic jakis dobry krem/zel do ujedrniania biustu ? moze byc cos markowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam wiec sie podlacze. mysle ze to jednak warto byloby wkleic na topic o urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz sie tu znalazlo to tu odpowiem :) kolezanka poleca Avon jest jakis zel do ujedrniania ja osobiscie uzywalam zeli antycellulitowych z Avonu i musze powiedziec ze sa dobre juz po 2 tygodniach codziennego stosowania bylo widac jakies efekty (tylko mnie zabraklo systematycznosci :( ) musze kupic sobie znow- Cellu -sculpt Avon Solutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam,też używałam avonu do ujędrniania,ma się uczucie chłodzenia,zapach trochę mi nie odpowiadał ale po za tym rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie coś dobrego na popękane naczynka na udach,niestety zostały mi po ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chcialam linke bezposrednio do produktu ale widze ze lipa chodzi o Solutions Firm & Sculpt Bust Contouring Cream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz ten krem wlasnie mi sie konczy ale dla mnie szalu nie robi, kiedys ale dawno nie pamietam ale mysle jakies 1.5 roku temu byl w avonie tez taki jeden w formie zelu mniejsza tubka ale zdecydowanie lepszy, jednak juz go nie widze :( cos kupie na pewno i dam znac jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esceven
nie oszukujcie sie, zaden zel nie pojedrni wam biustu. One maja tylko taka konsystencje, ze po rozsmarowaniu wydaje sie wam, ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z powyzszym
lepsze jest zimny prysznic, moze byc na zmiane z goracym, ale wiek i tak robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam Thalgo ujedrniajacy, pieknie pachnie, czekolada, ale cellulitis i tak nie zniknal. Cwiczyc, lykac odpowiednio dobrane witaminy, dieta bogata w warzywa i owoce... plus krem to rezultat widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×