Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_acha_

afera z Szarusiem w roli głównej ..... -

Polecane posty

Chyba nie zdążyłam na \"afere \" bo ktoś mi zostawił link na bloogu do tematu ,który nie istnieje...musiało być gruuubo :D Nie wiem o co poruszenie ? O notkę ....ze zdjęciami Julii z kotem ? Spokojnie ...to tylko kilka zdjęć ...sadystkom nie jestem .....a ktoś usiłuje ze mnie Ją zrobić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmnie mozesz miec jakies
acha olej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innertia creeps
"sadystkom" może nie, ale sadystką może tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka🌻 Ty jesteś bardzo delikatną osobą ...a widać nie ruszyły cię \"tortury\"- sadyzm - bo pewnie nas juz zdążyłaś poznać na tyle ...,że wiesz ..... wszystko w ramach smaku ....z przymrużeniem oka ....i nic się kotkowi nie stało ....Dzięki za słówko na bloogu ;) zajrzę pozniej do Maniusi ....imuszę link wymienić u nas ...bomamyjeszcze do straego Marysiowego blooga ;) ( przepraszam \"sadystką\" !!!za ten błąd wow ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot to stworzenie,które nie da sobie łatwo zrobić krzywdy-jak mu coś nie odpowiada to zadrapie i ucieknie dlateko moja najmłodsza córka chodzi podrapana a kot cały i zdrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mam sie wypowiedziec,to nie widze w tych zdjeciach nic sadystycznego:oot zabawa z kotkiem,podnoszenie do gory za siersc moze nie bylo przyjemne ale to na pewno nie tortura!wy chyba o prawdziwym sadyzmie nie slyszeliscie i szukacie byle pretekstu zeby kogos oczernic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Lucky ...wiem....wczoraj ktoś \"zyczliwy\"zostawił mi link na bloogu ;) swoją drogą zaczęło się na sadystycznych zapędach ...skończyło się oczywiście na mnie i na moim Ł...poprzez Julie awkors ... szkoda mi blokować blooga ale poważnie się nad tym zastanawiam .... paulka- naszkot własnie do takich łaskawych należy :) daje się nosić ....a Julia nie tarmosi gonie męczy....nie szarpie .... najbardziej żałosne jest to ,że ludzie roztkliwili się nad kotkiem .... a po mnie pojechali jak po ścierwie nie mówiąc o mojej rodzinie ... tak jak napisałam na bloogu ... franiszkańska idea miłosci ...szkoda tylko ,że do tych najmniejszych naszych braci (zwierzat) bodoludzi ....toj uz nie obowiązuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka :D dwaj tych z green peas ,u .... :D i jeszcze tych z Doliny Rozspudy ....:P hehe aco do Rodziców ? :D są niereformowani ...juz tyle czasu kafeteria matkę nawraca i nic z tego no :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieczęsto odzywam się w takich przypadkach... Acha , pie**ol to... Mała zrobiła krzywdę kotu? Kot podrapał małą? Nie... Mała głaszcze kota? Podejrzewam, że go dokarmia i kocha na swój, mały dziecięcy sposób... Ani dzieciak durny nie jest - jakby kot jej zrobił \"kuku\" to nie pchałaby sie do niego. A kot, jakby doznał krzywdy od dziecka to uciekałby szybciej niż strzelałaby migawka aparatu... Nie przejmuj się tym co gadają ludzie, co nie widzieli, nie wiedzieli i wiedzieć nie będą :D ... Trzymaj sie kobieto, masz piękną córę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge juz czytac tych pierdoł Mala dziewczynka sadystka i oczywiscie nieodpowiedzialna matka ktora nie uczy dziecka szacunku dla zwierzat :-) dobre:-) acha olej te glupoty co tu wypisuja niech cie wszyscy pocaluja w d..pe:-) Julka sliczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam dziewczynki 😘😘 *aAa* Atrida ....za zrozumienie sytuacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krociutko
acha blog swietny nie zawieszaj go jacie prosze ani adresu nie zmieniaj poprostu olej przeciez twarda jestes nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam nat
kot nie zdechł? nie podrapał dziecka? w porządku! oprzytomniejesz, jak jej oko wydrapie... masz w ogóle mózg? bo że z niego nie korzystasz, to widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam uroczą chrześnicę też Julkę Acha jak twoja córcia która kotka którego mają już jakiś czas ciąga za ogon (też chodzi nieraz zadrapana przez niego tak nawiasem mówiać) ale zeby robić z tego problem ?!?!?!?!??!?!?!?!? nie mają ludzie większych problemó pozdrawiam CIę Acha i naprawdę nie przejmuj się takimi głupotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu ucichło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas na osiedlu
jest 13-latek, który kotki wiesza na drzewkach i wkłada im petardy w tyłek i podpala:O to dopiero sadyzm, cooo???? mała Julka chyba mu nie dorównuje w sadyźmie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu ucichło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadyzmie
nie sadyźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu ucichło
oj nie dorownuje :D niezly mlody :( przeciez tu jak zwykle nie chodzilo o kota , o Julke tylko zeby Asce dowalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssne
to czemu temat był na ogólnym, gdzie większość osób nie wiedziała że autorka siedzi na macierzyńskim na kafe? co ciekawe w jej obronie wystąpiły tylko osoby z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu ucichło
oj przestan ! nie wiesz to nie pisz nie pierwszy raz wsiedli na ache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssne
na ogólnym? jak tak to nic o tym nie wiem :P ale częściowo zasłużyła za te zdjęcia z kotem :P tzn na pogadankę na temat męczenia zwierząt, a na pewno nie na chrzanienie na temat jej osoby i urody córki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek troche
meczony byl ale to i tak pikus przy mojej siostrzenicy:P ale za to moge stwierdzic obiektywnym okiem faceta ze z autorki ladna nawet bardzo piekna kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Acha!! zdjecia- hm no coz- roznie bywa z odbiorem. Moj syn jak byl u dziadkow dokuczal psu a raczej robil wszystko zebym krzyczala na psa a nie na niego. podstawial jej zabawke zeby gryzla a poznniej mnie wolal. Dostawal ochrzan on i pies(spacja). wydaje mi sie ze trzeba uczyc dziecko ze tak nie wolno robic bo to zwierze. Ale Acha nie zrobila nic takiego zeby zaraz po niej jechac. Nadal mam o tobie takie zdanie jak mialam! nie zmienie go po paru fotkach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×