Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska27

ktos zna butdromader.pl??praca w hiszpani i teneryfie??

Polecane posty

Gość aska27

Mam chec wyjechac..ale trzeb wplacic zalczke 400zl niby maja certyfikaty ale jakos tk niewiem,tyle sie slyszy,niby to koszt przeloyu i tlumaczenia dokumentow z drugiej strony mowia ze agencja niepowinna pobierac kasy..sama niewiem....................moze ktos mial znimi do czynienia???? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska27
podnosze...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze
..........................???hm...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vytrr
z tego co wirm to kolo hiszpani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona miaj
oni to banda oszustow a praca na teneryfie przypomina Obozy Pracy !!!!! ODRADZAM Pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetus
A ja bylem na Teneryfie przez Dromadera 15 miesięcy i byłem zadowolony, chociaż nie wszystko do końca było tak jak mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka22
NIE POLECAM DROMADERA ZWROCŁAWIA!!!!!! BYŁAM I SWOJE PRZESZŁAM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa8808
No niewiem piszecie że było tak żle a moja mama była na Teneryfie i bardzo sobie chwaliła.w tym roku wybieram się z koleżanką właśnie przez te biuro i zobaczymy jak bedzie ...najwyżej wróce do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaso
Największym problemem na takich wyjazdach jest to do jakiej firmy trafisz, bo niektórzy szefowie to normalni faszyści którzy mają wszystko gdzieś i najlepiej wypytać konkretnie na necie co kto wie o danej firmie.Drugą sprawą są ludzie z którymi pracujesz i mieszkasz bo 50% to zawsze świry jakich mało.Mieszkanie i życie w takich grupach to całkiem inny świat,trzeba mieć mocną psyche bo takie rzeczy się tam dzieją że dobry film można zrobić o tym.Libacje,orgie,bijatyki,knucia,szczucia,kapowanie,złodziejstwo,itd.A jeszcze ważne żeby być w dobrej kondycji fizycznej bo czasem praca jest tak ciężka że człowiek nie wie za jaką kare tam jest,poza tym Teneryfa jest całkiem do zniesienia,ciepło,autobusiki kursują,rybki można łowić w oceanku,alkohol tani(0,7 wódki 4 euro),fajki od 0,5 euro,żarcie w Mercadonie też tanie no i w ogóle dużo róznych nacji z całego el mundo.Dobrze jest trochę liznąć hiszpańskiego chociaż na Tefce na autobus mówi się gua gua a w niektórych locotorio marokańcy nawet umieją powiedzieć "osiemnaście"czy "dzięki".Takie smyki...!A firma dromader jak to firma,za dużo kasy chce za te wyjazdy i tyle...Pozdro dla wszystkich na Tefce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska31
oni istnieia juz tyle lat.. widac sa legalni, ale czemu az tyle kasy za robte biora na litosc..1000zł dla bezrobotnego to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×