Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intergość

Ochrona w zakładzie pracy chronionej

Polecane posty

Jestem zatrudniony w zakładzie pracy chronionej na stanowisku strażnik dozoru mienia. Czy przysługują mi jakieś dopłaty , zwroty itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mam nogę
Najlepiej jak nie masz nogi albo ręki. Wtedy złodzieja nie dogonisz,ale zakład ma z pefronu kasę za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nogi i ręce ale trochę mam problemy z odczytywaniem rzeczywistości, głowa mi lekko niedomaga i czasami moczu nie trzymam, dlatego mam 2 grupę na stałe. Kiedyś popuściłem w portki na cieciowni, ale był wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierwszą grupę
więc nie mam zdolności do pracy. Mimo to pracuję jako cieć w jednej z Kędzierzyńskich firm - zakładzie pracy chronionej właśnie. Praca spokojna, nudna tylko że nie mam dopłat bo nie mam umowy. Jakiś koleś mi na koniec miesiąca daje sześćset złotych i tyle. A grupę mam P2 czyli też od psychiatry, ale nie jestem groźny dla otoczenia tylko dla siebie. Już miałem 5 razy nóż w brzuchu, 2 oparzenia od benzyny i ucięte 3 palce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike ruteford
przysługują ci zwroty z pfronu na lekarstwa na ubezpieczenie i na rehabilitację. Zależy na co masz grupę, jak na czerep to mało dostaniesz, ale jak na giry albo huśle to trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałe porady i wskazówki! Nie wiedziałem że mój temat spotka się z takim odźwiękiem. Byłem u urologa ostatnio żeby mi na mocz pomógł. Wystawił mi fakturę na firmę na 150 zł, czy dostanę zwrot pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda naciągacz
utnij se rękę będziesz miał rente:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dolegliwości zwiazane z moczem, chyba ustępują. Pani dktór zapisała mi dobre tabletki. A wy jakie macie dolegliwości związane z grupą niepełnosprawności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulawik
Co to w ogole za texty? Ja mam problem poważny - nie mam zębow z przodu, wybili mi kibole a nie mam floty żeby se nowe wprawić. Jedyna korzyść to przy ciągnięciu laski - nie rysuje polerki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka z połową ręki
Ja natomiast nie mam części lewej ręki, bo jak miałam 8 lat to naprawiałam piłę tarczową pod napieciem i usiadłam niechcący na przycisk:) Ale luzik - mam teraz 2 grupę, rentę i jeszcze w totka ostatnio trójkę trafiłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz mieć ulgę
Jak masz grupę inwalidzką ale zależy jaką bo są cztery - jedynka niezdolność do pracy - dwójka umiarkowana zdolność - trójka lekki stopień i czwórka - średnie zdebilenie mózgu, wyjałowienie kory mózgowej, smród z otrzewnej - czyli IDEALNY pracownik do zakładu pracy chronionej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyfujbuhg
zakład pracy chronionej ........czyli pełna ochrona dla właściciela zakładu a nie pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks solidziak
Istnienie takich firm w ochronie to absurd i patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks solidziak
A ci którzy płacą za ich usługi uważam za nienormalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
co to za bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks solidziak
Widziałem twój post na forum ochraniam-idź się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie brak nogi
Ja pracuję już kupę czasu w portierni w zakładzie. Nie mam nogi ale dziarsko potrafię nawet i potruchtać za przestępcą. Osiągam prędkości średnie w granicach 8km/h ale przez płot nie przeskoczę. Ale mam za to pilot napadowyi zaraz GI jest na miejscu za pół godzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pouświadamiam...
Nie odchodzicie cepy od tematu, tylko bzdury piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona cegla
Bzdury piszecie wy gamonie! Ja ani lodów nie robilam i mam wszystkie kończyny. Mam socjal i wszystko tylko mala mam pensję bo 930 brutto, dlatego żeby męża i dziecko utzrymać muszę wieczorami dorabiać... no wiecie gdzie... ale przecież lono sie nie wymydli nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawny wózek
Ja cały czas robię w ZPCHR i nie narzekam bo mam pełno kabony - 1000 zł zarabiam na cieciowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byliśmy na imprezie firmowej - zawody w szachy. Zapisalo sie wielu chętnych i nawet czterech znalo podstawowe zasady. Prez uroczyście rozpocząl turniej i się zaczło! Gówna nagroda zdobyli Janek Kuterdupa , ktory wygrali 3 razy z rzędu. Następnie otworzyliśmy butelki z wodka i zaczęliśmy wlewać w siebie litrami gorzałkę. Później filmy się nam pozrywaly - ściągliśmy gacie i zaczęliśmy się calować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro naparzamy
Państwo za nas płaci z PFRON-u to robimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikri
Pracuje w zakładzie chronionym i pracuję 7h zostałam zmuszona do popisania świstka z artykułem 15 czyli prac poza godzinami za nadgodziny wolne mam mieć tylko że ja tegoswistak niechciałam podpisywać ale powiedzieli mi że mnie zwolni zwą to mobingiem gdzi mogę się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jano bez ręki
Przecież to masz elegancko dziołcha! Poirobisz trochu więcej i będziesz miała dzień wolnego. Ręki czy nogi nie masz że ci nie pasuje? Za chłopakami będziesz miała wiencej czasu się uganiać! Przyjdź na naszą cieciownię, zapoznamy się z naszymi protezami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×