Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce pracować

JAK szukac pracy -----------------------------------------------------

Polecane posty

Gość chce pracować

---------------------23111 Kiedy już wiesz jakiej pracy poszukujesz, możesz zająć się znalezieniem odpowiedniej oferty spełniającej Twoje oczekiwania. Większość osób szuka pracy w: 1. Internecie na portalach z ofertami pracy; 2. w gazetach, szczególnie w popularnych dodatkach z ofertami pracy. To dobre metody, ale trzeba pamiętać, że na takie ogłoszenia poza Tobą odpowiedzą dziesiątki, a czasem nawet setki osób. Innym sposobem, często przynoszącym dużo lepsze wyniki, jest dotarcie do Pracodawcy zanim umieści on ogłoszenie w mediach. Wielu Pracodawców zanim zapłaci za ogłoszenie w prasie czy internecie, poszukuje kandydatów do pracy wśród aplikacji, które już wpłynęły do ich działów kadr lub zamieszcza oferty pracy na swoich stronach internetowych. Dlatego jeżeli znasz firmy, w których chiałbyś pracować, złóż w ich działach kadr swoje CV i list motywacyjny. Odwiedzaj też często ich strony internetowe w poszukiwaniu ofert pracy. Wielu Pracodawców na swych stronach internetowych posiada wydzielone podstrony, najczęściej "praca" lub "kariera", na których publikują oferty pracy. Na koniec jeszcze jedno... Nie zrażaj się niepowodzeniami! Nie zawsze pierwszy czy drugi Pracodawca, który otrzymał Twoją aplikację zaprosi Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Czasem znalezienie pracy zajmuje po prostu trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce pracować
daje nowy topik, dla tych co szukaja, chca znalezc prace i chca sie podzielic swoimi doswiadczeniami poprzedni topik nietety zszedł na inne tory :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerekrut
Bez sensu - po co pracować? robota to głupota! Picie to życie! Nie lepiej pod sklepem stanąć i wyczaić parę złotych na wynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda naga
ja tam sie nie narobie, pokantuje troche, posciemniam, ponagabuje zebrokow by zainwestowali i wplacili swoj ostatni grosz na moje konto i juz mam robote z glowy, raczki czyste i ta lewa i ta lewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leber
to by było najlepsze - siedzisz se w chałupie a matołowie wpłacają ci kasę na konto - jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu kilka serwisów z ogłoszeniami pracodawców;) Warto zajżeć;) www.infopraca.pl GazetaPraca.pl www.pracuj.pl www.ogloszenia.moje.pl work.only.pl www.wakaty.com.pl http://owi.pl/ www.novacash.pl http://praca.low.pl/ http://www.hrk.pl/ www.jobber.pl http://praca.gratka.pl/ www.jobpilot.pl www.gbspraca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym topiku znajdziesz kilka osób, które mogą Cię nauczyć dobrze kantować, siedzieć w domQ, nic nie robić i trzepać miliony ha ha ha fak faktem, potem jak już troche zarobisz i kupisz sobie limuzyne, to będziesz się musiał troche pobujać po jeleniach, ale co tam, same przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pracą jest jak z miloscia
sama sie nie znajdzie, trzeba jej szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Naga prawda-----
A ile muszę zainwestować przez te pierwsze pół roku ostrego siedzenie przy kompie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike ruteford
Ja nie szukam pracy bo nie widze takiej potrzeby. Jestem złodziejem więc flotę organizuję sobie sam. Praca jest dla cieniasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos wspomniaj Roberta Kiyosaki - ten facet zmienil moj sposob myslenie o pracy na etacie i teraz kieruje sie zupelnie innymi wartosciami szukajac jej!!! Uwazam, ze napisal super inspirujace ksiazki. Dzieki nim zaczelam myslec jak inwestor, chociaz nie mam zbytnio kasy do inwestowania. Polecam wszystkim :-) Mi najbardziej podobal sie \"Kwadrant przeplywu pieniądzy\", no i oczywiście \"Bogata kobieta\". Jesli ktos jest zainteresowany tematem - zalaczam link do wydawcy jego ksiazek: http://bogatyojciec.pl/?A=38709&B=138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczający
by się nie nabierać na piramidki finansowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahha
wspaniałego, bo dałąś się na niego nabrać, teraz by trza było odzyskac kaske, to trzeba naciągać innych hahahha wspaniały hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
wszyscy budowniczy piramid to wyrocznie .... mają monopol na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Prawa.
Ludzie nie wchodźcie na strony które podawałem - to oszustwo.... Przepraszam że Was oszukiwałem i kradłem......... Przyznaję jestem złodziejem, krętaczem i oszustem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×