Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ja też mam taśmy we wszytskich firanach , wiec źle się wyraziłam, nie mam konieczności ich upinania, tylko zawieszania, ale to i tak domena mojego męża:) . Poza tym miałam dziś koszmarnym, bardzo stresujący dzień , aż boję się jutra, tym bardziej, ze przecież wracam do pracy. Póki co to jeszcze coś do niej skrobię, wiec działam przy kompie, ale od jutra muszę już pisać na moim laptopie. Tylko, ze w nim nie mam neta. Trzymajcie się, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka..Ty uważaj ze stresami..naprawdę, ja w to nie wierzyłam i uważałam to za bujdę że nie wolno się stresować, w końcu ciąża to nie choroba..ale teraz wiem jak łatwo trafić do szpitala...więc proszę...pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia, dzięki za radę i troskę ; zresztą to jest prawda oczywista , ale nie zawsze można to wdrożyć w życie. Mój tato ma mega wysokie ciśnienie, ja jestem po prostu przerażona, tym bardziej, ze ma on już swoje lata, dotąd nie brał leków, wczoraj mu lekarz jakieś przepisał, podziałały, ale nie najlepiej sie po nich czuje, a ciśnienie co prawda spada, ale gdy przestają działać znowu wzrasta. Az boję sie dzwonić do rodziców, bo kolejne rewelacje, są coraz to bardziej przerażające, naprawdę mam już starszne myśli. Spadam teraz, bo tylko na chwilę wpadłam do odmu z pracy, po to, co wczoraj wieczorem napisałam (w pracy dyskietka mi sie nie otworzyła). Na razie trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że Twój tata jest pod kontrolą lekarza..a Ty po prostu musisz wierzyć w to że bedzie dobrze..musi być i juz..i tylko pozytywne nastawienie jest dla nas teraz dozwolone..pamiętaj o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki!!! jakoś nie mam dziś weny twórczej do pisania, dopadła mnie chyba pogodowa handra...do tego pokłóciłam sie z mężem i nie mam jak odreagować stresu, mieszkanie posprzątane, obiad zrobiony i siedzę bąki zbijam...jutro się odezwę, pozdrawiam ciepło i życze miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczyny, przed chwilą dowiedziałam się, że jeśli jestem na ciągłym L4 i płaci za to już zus to równie dobrze wypłatę mogę dostać dopiero za 3 miesiące!! takie mają dopuszczalne terminy:(:( przeciecież tak nie może być! za co kobieta , będąc na L4 ma żyć przez ten czas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiczko, jesień, niestety, powoduje złe samopoczucie u osób chorych na serce i na nadciśnienie.tak , jak napisałaś, tata jest pod stałą kontrolą, zażywa leki,wszystko będzie dobrze. pozdrawiam cię cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) Melduje że zyję :) Czuję sie dobrze (wyglądam niazbyt :P ) pamiętam o Was, ale nie mam czasu pisać, mam remont i totalny brak czasu na nic !!! spadam.... obiecuję że będę wpadać częściej :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......24.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......24.........04 .04...... ..+9 kg..N Ola31............Ola.............31......23..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......21....... 24.04.........+4.5 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........21......23.0 4..........+3,5kgCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,ledwie dzisiaj funkcjonuje dzisiaj zdechła mi papużka falista Willma mam takiego doła ,nawet nie zdążyłam do weterynarza dojechać pod przychodnią mi zdechła trwało to tylko ok godziny latały skrzeczały jak codzień a potem cisza poszłam zobaczyć biedna chodziła i ciężko oddychała .Najgorzej było moją córę uspokoić była zemną i trzymała ją na kolankach idę się połorzyć niezbyt dobrze się czuje.Życzę Wam miłego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mysiczka, trzeba się cieszyć, że twój tata trafił do lekarza. Po dobraniu odpowiednich leków będzie dobrze. Marysiu, z papużkami falistymi najczęściej tak jest, że się do weterynarza nie zdąży. Ja myślałam, że mój Koko jest leniwy bo zima, po kilku dniach że przeziębiony. Następnego dnia leżał już martwy w klatce. Po sekcji okazało się, że miał nowotwór wielkości kciuka w klatce piersiowej. Tylko żałuję, że go zmuszałam do latania narażając na cierpienie. Spotkanie z położną przeniesione mam na środę, nie miała dziś czasu. Ale za to byłam na badaniu krwi i było śmiesznie. O nieludzkiej godzinie budziłam kochanego telefonem, że w pojemniczku w WC stoi mocz, ja mu peplam w słuchawkę żeby dowiózł do przychodni a on się pyta czy ma wypić... Pokupowałam trochę prezentów. U \"botaniego\" kupiłam fajne spodnie ciążowe z regulacją na dziwne suwaczki i gumeczki z guziczkami. Kosztowały 5zł. Teraz mam 2 pary- powinny wystarczyć. Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiczka: dużo zdrowia dla taty🌻 i troszkę optymizmu dla wszystkich wszak,jak oznajmiło mi dziecko na prosbę o ściszenie muzyki: -\"-Adwent to czas RADOSNEGO oczekiwania na Pana Jezusa\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Znowu dzień mam kiepski - jak Ania śl. Mój tato do normalnego lekarza iść nie chce, tylko upiera się przy najgorszym moim zdaniem w mieście - nota bene mężu mojej byłej szefowej, bo już z 20 lat do niego chodzi; mężowi nie trafiłam z prezentem urodzinowym (rozmiarem), a w pracy po powrocie ze szkolenia, dowiedziałam sie, ze w związku z przetasowaniami dotyczącymi mojej osoby, idę na L4 (to kolejna dotycząc mnie plotka). Poza tym mam wrażenie, ze dyscyplinarkę mam już robioną w związku z taka jedną sprawą, co co do której gość napisał skargę. Więc znowu wszystko nie tak... 1967, Twoja córka ma rację i jak zawsze cieszyłam sie jak dziecko tym okresem. Tym razem jednak jakoś nie wychodzi, a przecież ten Adwent jest dla mnie (i Was wszytskich) szczególny - w oczekiwaniu na nasze Maluszki!!! Ali-cja - dlaczego zus może zasiłku chorobowego nie wypłacać przez ileś tam miesięcy - pierwsze słyszę. To jakieś chore, przecież z czegoś trzeba żyć, co to rodzaj kary za zwolnienie !!! Ania wd, pewnie, ze Cię pamiętamy. Wpadaj do nas częściej, Co porabiasz, że czasu nie masz wcale :) CC, jeszcze zdążysz się spotkać z położną, do porodu jeszcze tyle czasu. Powiem Wam, ze jak pierwszy raz zobaczyłam porodówkę , to nie byłam oględnie mówiąc zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki CC ale jednak bardzo przykro jest patrzeć na cierpienie dziecka,a i ja chyba reaguje nazbyt uczuciowo to chyba przez te hormony.Załatwiliśmy drugą panią dla naszego Freda ale narazie nie spiewają i są smutne.Trzymajcie się dziewczyny ja mam doła wszystko się pieprzy teściowej mojej coraz częściej odwala po tym drugim wylewie,a ja już nie umię się chyba wogóle cieszyć.Pozdrawiam Was miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Trochę mnie nie było, weekend zalatany, w pracy młyn a popołudniami tylko leżę... Mysiczko, rzeczywiście trochę Ci się tego nazbierało, a to że w Twojej pracy tak Cię traktują wiedząc że spodziewasz się dziecka jest bardzo przykre... Nie przejmuj się, dyscyplinarka musi być bardzo dokładnie uzasadniona i zawsze możesz się od tego odwołać w sądzie pracy, a równocześnie poprosić o bezpłatną poradę w PIP-ie... Może nawet zrób to już teraz? Głowa do góry Słonko, bądź dzielna. No i Twojemu tacie życzę zdrówka! Alicja, jeśli chodzi o zasiłek z zus to mają takie prawo, bo oni mogą wszystko... Niestety zus przed wypłatą zasiłku może najpierw zlecić lekarzowi orzecznikowi sprawdzenmie zasadności zwolnienia, a dopiero po jego opinii wypłaca zasiłek. Tydzień temu wezwali mojego męża mając wszystkie papiery ze szpitala łącznie z wypisem i zaleceniami lekarza operującego... Paranoja... Musiał o dwóch kulach tłuc się do miasta o 40km oddalonego od naszego... Czytałam też o przypadku pozbawienia zasiłku kobiety w ciąży, bo wpadła do niej kontrola z zusu a ona akurat wracała z zakupami do domu... (przyszła samotna matka). Marysiu, przykro mi z powodu papużki... Aniu, będzie dobrze:) Wczoraj schodząc po schodach powinęła mi się noga... Przewróciłam się i jechałam kilka schodków w dół... Bogu dzięki na tej zawiniętej nodze i tyłku, trzymając się poręczy... Trochę się poobijałam, na szczęście dzięki kozakom nie zwichnęłam nogi:) W domu dopiero usiadłam i się poryczałam, bo niedość że ciężki dzień w pracy, to jeszcze te schody... W sobotę za to byliśmy z mężem we Wrocławiu pooglądać wózki, łóżeczka itp... I znaleźliśmy wózek który jest podobnie funkcjonalny jak Nomad (na który się bardzo napaliłam), ale dużo tańszy:) To Vintage z Casualplay - spacerówka + fotelik/gondolka 3-stopniową regulacją oparcia, montowany na stelarzu wózka. Kolor mamy nieustalony:) Tzn. umówiliśmy się, ze jeśli będzie chłopczyk, to mąż wybiera kolor, a jeśli dziewczynka to ja:) Ok, teraz tabelka:) gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......24.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......24.........04 .04...... ..+9 kg..N Ola31............Ola.............31......24..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......21....... 24.04.........+4.5 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........21......23.0 4..........+3,5kgCH Miłego dzionka Dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hoooop:) Jest tu kto? Gdzie się podziewacie? Czyżby przedświąteczne porzadki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola31: praca niestety:D dobrze,ze sobie nic nie połamałaś,dwie kaleki w domu to o jedną już na pewno za dużo... a poważnie--musiałaś sie nieżle wystraszyć...wiem,bo dwa miesiące temu zjechałam po schodkach ze sklepu,wszystkie buty na trochę wyższym obcasie poszły od razu na pawlacz.... ja nastrój męża po rozstaniu z maluchem??pewnie tęskni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kchane ja tylko na chwile bo mi internet odcieli na gorze a na dole non stop pracuja.Niestety z domem nie wypalilo ola- dobrze ze nic Ci sie nie stalo Alicja -przeciez ja jestem na zwolnieniu lek. od samego poczatku i tez sie pytalam w zusie jaki termin maja na rozliczenie i babka mi powiedziala ze 30 dni od czasu zlozenia zwolnienia przez pracodawce takze jakie 3 miesiace ? dziewczyny mam pytanie jak teraz robilyscie usg.i moze lekarz bral pomiary to ile u Was wynosila(TZN. NIE U was tylko u Waszych malenstw) FALDA KARKOWA? A JAK NIE TERAZ TO W 1 TRYMESTRZE? ale mam piekne usg. mojej jednak Oliwi a nie Oli widac ladnie buzke i raczke jak trzyma nie moge sie napatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zawalony dzień dobiegł końca..w sumie to był całkiem normalny ale ja chyba po tych kilku dniach się rozleniwiłam strasznie...ale też czuję od razu w kręgosłupie że kilka dni poleżałam..jednak co aktywny tryb zycia to...w sumie czuję że teraz pełno roboty przede mną, sesja się zbliża..ehh trochę się boję..ale za to za tydzień moja przyjaciółka przyjeżdza na miesiąc...potem wraca znów na semestr do Norwegii ale choc miesiąc będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wróciłam już od rodziców - było super, nagadałyśmy się z mamą za wszystkie czasy :) spotkałam się ze starymi znajomymi ze szkolnych lat, bardzo szybko mi to zleciało.... Podróż zniosłam całkiem dobrze Czytam teraz zaległości, bo ciekawa jestem co u Was się działo ;) gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......24.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......24.........04 .04...... ..+9 kg..N Ola31............Ola.............31......24..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......21....... 24.04.........+4.5 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......21 ....... 27.04.........+1,5 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........21......23.0 4..........+3,5kgCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusta
Ja takze mam termin na kwiecen co prawda na koncowke bo na 28 ale to zawsze kwiecien :) Pozdrawiam z Belfastu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!:) miałam wczoraj trochę załatwiania w mieście i wróciłam padnięta. o 9 wieczorem leżałam już w łóżku. a dziś obudziłam się chyba przeziębiona. nos zatkany, ból gardła, ogólne osłabienie:( a jutro jadę na lotnisko po męża!!:):) pigi, rzeczywiście. dowiedziałam się w zusie, że 30 dni może spóźnić się wypłata, ale nie więcej. pamiętacie, pisałam wam o złośliwości mojej dyrektorki w pracy. a więc to była kolejna złośliwość..:( (chyba ona nie ma nic do roboty tylko wymyślanie, jak by mi tu dopiec). no chyba,że jest jeszcze inna opcja, że w księgowości coś tam zawalili i np. nie odesłali do zusu mojego L4. mam nadzieję, że się to wyjaśni, bo jak tu zostać bez kasy!! i to jeszcze na święta!! nawet 30 dni to jest za dużo. przecież trzeba za coś żyć. ola, uważaj na siebie! co prawda, dzidziusiowi się nic nie dzieje, jak mama się przewróci. czytałam, że dużo kobiet , zwłaszcza w 3 trymestrze traci równowagę, (często przy wyjściu z wanny) i może się trochę poturbować. ale dzidzia tam ma dobre zabezpieczenie, otaczają go wody płodowe, ściana macicy i ściana brzucha. to ja cc, ciekawy pomysł z tą choinką:) o chuście nigdy nie słyszałam, mam jeszcze nosidełko po mojej córci , nawet nie wiem, czy się przyda, bo mieszkamy w domku , często jeździmy autem. najbardziej w sumie stawiam na wygodny wózek. mysiczka, głowa do góry! praca nie jest teraz najważniejsza. unikaj stresów i najlepiej odpocząć w domu od tego wszystkiego. ja bardzo długo rozmyślałam o mojej pracy, co zrobiłam nie tak, dlaczego szefowa mnie tak dyskryminowała. do dziś nie wiem. mój mąż twierdzi, że to przez zazdrość. mam od niej lepsze wykształcenie i doświadczenie zawodowe, no i jestem lubiana przez zespół i ludzi, których uczę. ona na tym stanowisku jest dopiero pół roku i stworzyła ogromny dystans między sobą a pracownikami ( była kiedyś jedną z nas). ja nie chciałam stawać do konkursu na dyrektora. pracowałam już na tym stanowisku kiedyś przez 3 lata w innej firmie i powiem ci, że życia rodzinnego praktycznie zero. telefon prywatny urywał się nawet w niedzielę i późne wieczory, ciągle nadgodziny, ogromna presja i odpowiedzialność... ale powtarzam , że jeśli nie ta praca to inna. co tak naprawdę liczy się w życiu to przecież wiemy.. pigi, u mojego maluszka przezierność karkowa - 1,8 pozdrawiam w ten \"jesienny\", deszczowy poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......24.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......24.........04 .04...... ..+9 kg..N Ola31............Ola.............31......24..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......24.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......21....... 24.04.........+4.5 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......21 ....... 27.04.........+1,5 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........21......23.0 4..........+3,5kgCH Narazie tabelka...śpię na stojąco..idę na zajęcia, jak wrócę to coś więcej napisze..już się boję jak mi waga wzrosła..ale to we wtorek sie okaże:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......24.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......24.........04 .04...... ..+9 kg..N Ola31............Ola.............31......24..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......24.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......24....... 14.04.........+6kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......21....... 24.04.........+4.5 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......21 ....... 27.04.........+1,5 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........21......23.0 4..........+3,5kgCH Witajcie! Cieszy mnie bardzo dopisywanie kolejnych tygodni do tabelki, tylko kilogramy cieszą mnie mniej :-) Ale dla Maluszka warto :-) Dzisiaj miałam piękny sen o narodzinach mojego Szkraba, aż mi się wstawać z łóżka nie chciało, tym bardziej, że w pracy już nie jest mi tak miło. A to przez to, że właśnie w tym tygodniu rozpoczęłam szkolić osobę na swoje miejsce. Dziwne mam przez to uczucie, nie chce mi się chodzić do pracy, a zawsze bardzo lubiłam. Rozumiem, że to normalne, że ktoś musi mnie zastąpić, nowa dziewczyna też fajna, ale uczucie mam fatalne :-( Ale koniec smucenia! Miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry brzuchatki!!! ja z mężem doszliśmy do porozumienia, oczywiście kłótnia o bzdurę...jesteśmy jak ogień i woda! ci co nas znają zawsze powtarzają że jak my ze soba potrafiliśmy już tak długo wspólnie żyć...wiem że mąż czasem robi rzeczy nieświadomie ale zawsze to jednakowo boli...no ale dziś nowy dzień i lepsze jutro przed nami!!! zamówiłam wczoraj mój wypatrzony wózek, wpłaciłam pieniądze i czekam na niego z niecierpliwością... http://www.allegro.pl/item276816696_wozek_spacerowy_3_kolowy_herlag_rewelacyjna_cena_.html po malutku dokupie jeszcze fotelik, bujaczek, matę, parę pajacyków a potem kosmetyki i wielki finał....ależ jestem szczęsliwa!!! byłam wczoraj na krzywej cukrowej, na szczęście moja ginekolożka \"podała\" sposób z cytryna i jakoś dałam radę to wypić, mąż dziś odbierze wyniki natomiast na wizytę u ginekolozki wziełam wczoraj moją córcię, w końcu minęło 10lat jak \"ciotka\" powitała ją wraz ze mną, pisałam wam że tylko dzięki niej moja Ola żyje, reszta spisałą ją \"na straty\" boże oby nigdy nikogo nic takiego nie spotkało!!! oczywiście ciśnienie mi na maksa sfiksowało 150/100 i mam lek na obniżenie ciśnienia do tego kochane schudłam 1kg...oczywiście swojego musiałąm wysłuchać...no ale...kupiłyśmy w kwiaciarni cyprysik świąteczny, Ola wybrała aniołka na patyku i jak dawaliśmy to lekarce z życzeniami to miała łzy w oczach...było bardzo miło i rodzinnie... a jak moja Ola usłyszała bicie serducha swojego brata Kubusia widziałąm jej zdzwienie i radość w oczach, ale ja byłam dumna ze swoich dzieci...potem zawiozłam L4 do pracy ale nikogo w biurze nie było,i muszę jechac raz jeszcze jutro... za to \"ekipa\" mnie wycałowała i wyściskała, to bardzo miłe uczucie jak się wie, że jest się lubianym...dzień miałam zalatany i wróciłam strasznie padnięta ale dziś już jest lepiej choć jakoś w nocy nie mogłam spać i snułam się jak cień po mieszkaniu...przepraszam że nie odniosłam się do każdej z WAS z osobna ale nadrobię to następnym razem, życzę wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
witam was widze ze wiekszosc juz zna płec.Wczoraj zauwazyłam ze zaczely mi sie robic rozstepy a myslalam ze mnie to ominie zaraz zmykam do apteki po jakis specyfik naczytalam sie o kremie gerbera i chyba taki sobie kupie chyba ze polecicie mi jakis inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie dziewczynki ja też nie mogę się doczekać żeby mały był już z nami ale cóż jeszcze trzeba trochę poczekać ja zaczynam dzisia 24tydzień,ale mój sen to był istny koszmar.śniło mi się ,że odeszły mi wody płodowe chyba za dużo stresu.Ja na rozstępy urzywam oliwki z Rossmana ale wydaje mi się ze to zależy od kazdego indywidualnie w poprzedniej ciąży używałam najdroższych kremów a i tak cały brzuch miałam w rozstępach pozdrawiam wszyskie mamusie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×