Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Marysiu-cudowna z Was rodzinka🌻 wyglądacie cudnie, Kuba jest prześwietny a jakie ma włosy hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka śliczna ta Twoja Oliwka ;-) i Twój Kubuś też Marysia napatrzeć się nie mogę jak te nasze dzieciaczki rosną w oczach z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie samowicie jak ten czas leci ja też nie moge wyjść z podziwu jak szybko nasze maluszki rosną i wszyskie są takie cudne.Czy ktoraś może mi powiedzieć co ja mam zrobić z moim Kubusiem jak mu coś dam łyżeczką to nie chce potem wogóle cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja dlatego nie daje narazie nic do 6 miesiąca jednak dawanie za szybko nie jest chyba rewelacyjne i lekarze nie kazali mu nic dawać póki dobrze przybiera zeby później z tego nie było alergii pokarmowych no i własnie problem z cycem jest, ja nie daje ale po chrzcie Adasiek jak tylko widzi ze siadam do karmienia z nim to wrzask dziewczyny ręce już załamuje jeszcze w czwartek godzinami wisiał na cycu nie wiedzialam co sie dzieje gorzej niz noworodek a od piątku koszmar jakis jak zje to wszystko na siłe przy tym jest taki krzyk ale przecież jeśc musi nie wiem co juz robić nic nie zjadłam nowego nie mam nowych zapachów na sobie a mały sie buntuje strasznie moze ta pogoda juz nie wiem co myślec teraz wiem ze gdybm skusila sie na słoiczek to to juz wogóle byłby koszmar mały mi teraz je tylko w nocy spokojnie wtedy ciągnie i ciągnie :( jak tak dalej pójdzie to moze on odrzuca naturalnie juz pierś i trzeba będzie dać butle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia a może żabki mu Ida i go boli? nic mu się tam nie dzieje na dziąseł kach? sprawdź może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze kurcze nic podejrzanego nic tam nie puchnie ani nic a ja może nie umiem rozpoznać pojade we wtorek do przychodni niech mu sprawdzą chyba że on te chrzciny tak przeżywa sama nie wiem zawsze siedzi sam ze mną a tyle ludzi było i każdy go na ręce a on sie boi trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu umnie jest to samo w nocy pije fajnie a w dzien to jedna walka żeby pił szkoda bo pokarmu mam dużo wczoraj jadł 2 razy tylko i to na siłe dzisiaj też sie opiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Olcia, to to właśnie są objawy skoku rozwojowego i cyc przestaje być tak atrakcyjny. Dużo rzeczy rozprasza młodego. Rufin w dzień też kiepsko je chyba że w sypialni na leżąco. Do tego jak nie patrzy mi w twarz bo jak się tylko uśmiechnę to traci zainteresowanie jedzeniem i woli się chichrać do mnie. Ogólnie ma postawę \"spadaj z tym cycem ja chcę się bawić\". Za to w nocy nadrabia i ciągnie jak noworodek. Ponoć to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka -Ty nie siedz cichutko jak mysz pod miotla o trzeba forum pilnowac:) Olciu-a moze wlasnie ta pogoda tak na niego wplyaw ze dziecko takie rostrojone jest ale najlepiej jak powie Ci lekarz. Moja niunka dzis pierwszy raz byla w kosciele i byla grzczna tylko na koniec zaspiewala CZARNA MADONNE:) A u Nas szpital w dobu szwagierka chora a jej 5letni synek dostal temperatury 39,5i w nocy jechala do apteki bo moje czopki sa za slabe dla niego a teraz pojechali na ostry dyzur robili kapiele zimne a goraczka nie spada kurzcze ciekawe co to jest moze trzydniowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie dziewczyny sie podzialy? mi dzis konczy sie macierzynski i ide do pracy zeby moja szefoea mi podpisala urlop wypoczynkowy ciekawe co tym razem ona wymysli Dzis Oliwia konczy cztery miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! 🖐️ Mój macierzyński skończył się 06.08 teraz do 26 wrzesnia jestem na urlopie wypoczynkowym (trochę mi się nazbierało) potem biorę wychowawczy,moi szefowie póki co nie robią mi żadnych problemów podobno w maju przyszłego roku będą czekać na mój powrót...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) ja też idę na ma wychowawczy do konca wrzesnia 2009 a jak szefowej spytalam czy mam mozliwosc powrotu to powiedziała zobaczymy. Tak wiec troche jestem zalamana bo fajna praca. Niestety smam jestem dziadków mam daleko i nie mam z kim zostawic młodego, poza tym szkoda mi tych najlepszych dni z maluchem za nic w swiecie nie poszlambym teraz do pracy mimo tego ze zostaje nam 1 pensja. A co później robicie z maluszkami planujecie nianie czy żłobek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja od września idę do pracy tzn. ponoć bo miałam już pracować ale są różne przesunięcia terminów i już sama nie wiem jak to wyjdzie. \"Macierzyński\" mam do 28.08 i na tym koniec a to ma być nowe zajęcie. Na razie nie myślę o żadnej niani ani żłobku bo tę pracę mogę godzić z zajmowaniem się małym. Tylko kurcze chyba będę musiała sobie auto kupić albo jakoś na razie damy radę jednym. No i trochę się boję takiego jeżdżenia z młodym w trasy bo dawno nie jeździłam ale zobaczymy jak będzie. Fotki Oliego śliczne :) Kawał chłopa z niego. Chyba też nie wytrzymam i coś wrzucę na pocztę, cobyście mnie po utwierdzały że młody śliczny i wydały werdykt czy na te swoje prawie 4 miesiące już wygląda. Pozdrawiam, Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umawiałam się z moją kierowniczką, że dziś wpadnę podpisać urlop i złożyć wniosek o wychowawczy; ale jakos mi sie nogi cofają więc może jutro.... macierz. kończy mi się j/w u CC 28.08 :-) potem 32 dni urlopu i chyba rok wychowawczego; raczej nie wrócę na swoje stanowisko a przynajmniej mam taka nadzieję, bo sama złożyłam pismo w tej sprawie; okresliłam sie, że jeśli nie dadzą mi czegoś innego to raczej odejdę; jeśli do tego dojdzie za rok to raczej płakać nie będę ;-) A Oli faktycznie jest małe słoniątko 2580 przy urodzeniu bidulek (sic!) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zASNELA MOJA niunka w koncu ,ja juz zalatwilam jestem od jutra na wypoczynkowym pozniej biore dwa dni opieki nad dzieckiem i ide na wychowawczy na dwa lata ja tez sobie nie wyobrazam zostawicniunki zkims obcym mam mozliwosc to z niej korzystam maz calkiem calkiem zarabia takze mamuska moze posiedziec w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke. widze ze temat urlopow. mis ie macierzynksi skonczyl juz. a ze mialam umowe na czas okreslony, to wychowawczy mi nie przysluguje. tak czy siak do pracy bym juz nie wrocila. system 12-godzinny razem z nockami odpada przy malej Tosi. od pazdziernika wracam na uczelnie a mloda przejmie babcia. srednio jestem zadowolona (temat mojej nietesciowej byl juz tu nieraz omawiany), ale innego wyjscia nie mam, bo nie chce przerywac studiow. tyle na razie, jak znajde dluzsza chwile, to doczytam reszte postow i cos jeszcze napisze. zmykam trzec jablka dla malej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam macierzyński do dziś, od jutra mam wypoczynkowy 29 dni a co dalej to się zobaczy ;-) Moja Laura 15 skończyła 4 miesiące, strasznie ten czas leci a moja kluseczka ma już 7 kg i 64 cm (a urodziła się taka malutka, bo 53 cm i 3240) Mam pytanko kapałyście może dzieciątko w krochmalu, bo mam robić z mąki ziemniaczanej ale jakoś tak nie bardzo wiem jak, a moja kruszynka ma takie okropne czerwone place na szyjce i pediatra zaleciła. No i w końcu się musimy na rehabilitacje wziąć bo mojej córci się pogłębia asymetria, chociaz lekarka stwierdziła że jak nie ćwiczone dziecko to rewelacyjny stan ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liljankas-ja kapalam to gotujesz jak kisiel czyli nalewasz wody do garnka gotujesz a w kubku rozrabiasz z woda make ile tam Ci potrzeba ma to wyjsc w miare rzadkie i wlewasz to pozniej do garnka i mieszaj zeby kluchy nie wyszly.I pozniej mieszasz woda do kapieli i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi jak się ciężko pracuje to się ma :-D :-D żart; a tak poważnie to z zeszłego roku zostały mi 4 dni, z tego mam 26 plus 2 dni opieki nad zdrowymi dziećmi (należnymi na 2008 r) dzisiaj wreszie słoneczko; ale fajnie jak można dzidzię znów na krótko wypuścić w teren ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez urlopy trzebabylo wykorzystac do marca to jakim cudem ty masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia jak to jest???? jeśli kopiuję posta przed wysłaniem to idzie dobrze, a jak raz na 20 razy nie zrobię tego to sie chrzani i muszę klecić wypowiedź od nowa czy to kolejne prawo Murphy\'ego??? piszę od nowa: pigi od września 2007 byłam już na ZLA (czyli tzw. L4 czyli zasiłku chorobowym :-P ) i dlatego nie miałam możliwości wybrania reszty z 2007 do marca 2008; a w kadrach mówią, że nie przepadł to się kłócić nie będę :-D ty pisałaś kiedyś, ze masz dziwną szefkę, może ona mówi, że przepada, a może do porodu pracowałaś; jutro idę do pracki to jeśli chcesz mogę się zapytać o jakiś przepis na tę okazję;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 10 dni za poprzedni rok...no nie mogę wyjś po prostu z podziwu:) jakie te nasze dzieci piękne:) Olinek to duży śliczny chłopczyk🌻 Lida mam pytanko: widzę że też jesteś szczęśliwą posiadaczka x-landra XA (my mamy zielonego) powiedz mi proszę z czego jest zrobiona rączka w Waszym wózku bo my mamy gąbkę a u Ciebie wygląda to jakoś inaczej (lepiej)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motka u nas to wygląda jak kierownica samochodu obszyta skórą; ale stawiam, że ekologiczna :-P miła w dotyku ale boję się, żeby nie zaczęla sie później łuszczyć; chociaż dzwoniłam do serwisu producenta w sprawie wyściółki w innym kolorze i nie ma żadnego problemu to myślę, że w razie czego i z rączką nie będzie kłopotu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze: jak pięknie przemyciłaś: to DUŻY śliczny chłopczyk; czasem się zastanawiam czy on jest bardziej "duży" czy bardziej "śliczny" :-D Hmmm czy to dzisiaj ja zamykam stawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane juz mnie denerwuje to jezdzenie na ważenie Adasia i postanowiłam kupić wage nemowlęcą wcześniej szukałam ale ceny okropne a dzis prosze kupiłam fajniutką elektroniczną wage za 180 zł wreszcie będe miała wszystko pod własną kontrolą a i waga do 25 kg wiec przyda sie na długo :) jak coś to podam wam linka na allegro bo pewnie też macie hopla na ważenie pociech ;) a tak oki nawet adas zaczął jesc choc trzeba troszke sprytu zeby chwycił pierś jak chwyci to juz ciągnie ;) Buziole lece porobić porządki w chałupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×