Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w strone marrakeszu

jakie biuro podrozy w UK polecacie?

Polecane posty

Gość w strone marrakeszu

Interesuje mnie dobre,sprawdzone biuro podrozy,ktore za niewygorowana cene oferuje fajny tygodniowy urlop gdzies nad cieplym morzem.mozecie podac nazwe i przyblizony koszt takiego wypadu?No i co wazne,piszcie w jakim konkretnie miesiacu plazowaliscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.thomson.co.uk www.thomascook.co.uk www.firstchoice.co.uk to dosyc znane tu biura podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosztow to roznie jest mozna juz jechac np od 200 f od osoby ale bez wyzywienia zalezy co cie interesuje itp no i oczywiscie gdzie chcesz jechac, wejdz sobie np na destination guide(na stronce biura podrozy) tam znajdziesz inspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w strone marrakeszu
dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam thomasa cooka. wpadnij do ich biura, wez katalog z okolic ktore cie interesuja i bedziesz miala wszystkie potrezbne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Miło wspominam wakacje na Mauritiusie. Wycieczkę kupiłem u biura Planet Escape ( www.planetescape.pl ), ceny się zaczynały już od 7 K, więc moim zdaniem tanio. A sam wyjazd zorganizowany perfekcyjnie, od samej podróży, przez zakwaterowanie, kończąc na jedzeniu i atrakcjach, wszystko było na tip top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszwek
Proszę - http://www.hutplus.com.pl/ To polskie biuro, ale przecież ceny masz niższe, więc nawet bardziej opłaca się ruszać z Polski - takie przynajmniej mam własne odczucia. Ceny porównywaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyy
Polecam biuro Ela-Travel. Organizują pakiety indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta (przeloty, hotele). Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę www.ela-travel.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zentt
Ciekawą rzeczą jest i dla mnie nie do końca zrozumiałą, ale często oferty niemieckich biur są tańsze niż tych Polskich, ktoś mi to może wytłumaczyć?! Co do takich stron ze zbiorczymi ofertami różnych organizatorów to mi się podoba jak działa serwis www.dreamtours.pl. Brakowało czegoś takiego w necie, w końcu jakaś rzeczowa, obiektywna, aktualizowana porównywarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×