Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzaneta

mała czarna z taką górą

Polecane posty

jak dobierzesz do niej jakieś fajne buciki, torebkę i biżuterię to będzie ok ;) pozatym idź w tym w czym dobrze się czujesz i jest Ci wygodnie , żebyś mogła się świetnie bawić a nie przejmuj się co powiedzą inni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzaneta
trochę nie widzę do niej butów na obcasie..takich klasycznych..raczej jakieś sandałkowate..co wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello ---> o ile z tą bielą jestem w stanie sie z Tobą zgodzić o tyle nie rozumiem dlaczego w małej czarnej nie wypada ?? ;) co innego długa czarna suknia do ziemii i na to czarny żakiet ale mała czarna plus jakies innego koloru dodatki moim zdaniem jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej że sandałki jakieś ;) oczywiście na obcasie ;) pozatym w taki upał w całych butach raczej nie pobawiłabyś się za długo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego.Moze czern sie kojarzy z pogrzebem? Slyszalam pare opinii, ze sie nie powinno. Sama tez dorbze czuje sie w czerni, dlatego idac na wesele zdecydowlam sie na czarna sukienke w pomaranczowe kropeczki, zeby troche ozywic :). Poza tym kazdy decyduje za siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzaneta
hmmm ale co wy z tą czernią?;)kolor jak każdy inny, mnie o wiele bardziej z pogrzebem kojarzy się fiolet..nie znoszę fioletu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzaneta
i naprawdę niewiem jakie butki moge dobrać do takiej sukienki..:(nie mam kompletnie pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda jak bawełniana
z czego ona jest?? jaki materiał - masz na metce napisane. bo ze zdjęcia naprawdę wygląda jak bawełniana sukieneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzaneta
elastan z jakąs tam domieszką..to chyba nie ma znaczenia..bo i tak niewiem jakie butki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze skóry - ochyda ale ta prezentowana przezautorkę ma orginalna góre - podoba mi się chociaż wolałabym całą zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_111111
w czerni na wesele dziewucho nie rób tego jakaś skromna ta kiecka, bawełniana, taka codzienna raczej a nie weselna, nie rób siary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymieżałam ostatnio taką małą czarną,fajna,super leży,chociaż ta ozdóbka jest troche tandetna(zwykły plastik) .Wychodze z założenia,ze każdy nosi to co lubi więc jeśli Ci sie podoba to ok,możesz sie w niej wybrać na wesele:) choć jak dla mnie jest zbyt mało elegancka Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, nie słuchaj krystyny z gazowni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twraz już nie chodzi sie an wesela w jakis długich sukniach. Tzn. można, ale kiedyś to był obowiązek.Dziś już wiekszość gości ma takie stroje, które można założyć i na inne okazje typu imieniny, chrzest itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×