Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kajka20

CO WAM POMOGłO NA CELLULIT W POCZATKOWEJ FAZIE???

Polecane posty

Gość kajka20

Witajcie! Nigdy nie mialam cellulitu.. jestem szczupla, nie jem fast-foodow itp. Sadze ze odzywiam sie w miare ok. Tylko osatnio cos malo sie ruszam...wakacje i leniuchuje i to chyba dlatego. Mam rozstepy na pupie (od zbyt szybkiego wzrostu) i podczas smarowania pupy zauwazylam ze mam takie poczatki cellulitu;((( chociaz zawsze smarowalam na uda kremy ujedrniajace itp. Mam cellulit widoczny jak przycisne skore palcami na udach z tylu i przy samej pupie. Szoruje sie szorstka gabka i kupilam balsam ujedrniajaco-wygladzajacy z kuracji antycellulitowej firmy Tołpa w aptece za 30 zl. Bylo jeszcze serum ale za 50zl a nie miala tyle kasy...moze ktos uzywal>?? ja stosuje ten swoj balsam od 3 dni narazie 2 razy dziennie i masuje dosc dlugo te uda..z balsamu juz jestem zadowolona, cudownie wygladza skore, napina ja dobra konsystyncja i zapach delikatny tylko czy naprawde zredukuje moj cellulit? napiszcie jakies wasze sposoby, preparaty, co Wam pomoglo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
poradzcie cos please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
podnosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłady kawowe
Mi pomogły i to nie na taki mały ale na taki dosc widoczny nawet bez ruchu.Efekty sa zajebiste ,o wiele lepsze jak po niejednym (i to drogim )specyfiku.POOOOOOOOlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
a moglabys powiedziec cos wiecej o tych okladach kawowych>??czy to tylko z kawy czy cos jeszcze dawalas>? czy to z fusow czy normalna kawa, jak dlugo trzymalas, czym zawijalas itp. napisz prosze, czekam na rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
ja polecam masaże:) co wieczór przed snem 5 min masuj kazde udo;) mi po tygodniu pomogło.. a i jeszcze jedno żaden krem ci nie pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
a czym masowalas uda? normalnie rekami czy jakims specjalnym urzadzeniem? mialas zaawansowany cellulit czy taki maly? pozbylas sie go zupelnie? po jakim czasie efekt byl zadowalajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
uda masowałam mormalnie rekami i to jak mi sie podobało:) chodzi tylko o to zeby wyrównać tłuszcz, który układa sie pod skórą nierówno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
ale zniknal Ci zupelnie cellulit? i po jakim czasie? uzywalas jakiegos kremu do tego masazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
zniknął może po tygodniu, ale ja nie miałam bardzo mocnego celulitu, nie uzywałam żadnych kremów... teraz nie mam wogule celulitu bo od czasu do czasu masuje swoje uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
no ja tez nie mam duzego cellulitu, mam taki poczatkowy... jak scisne to widac albo jak napne miesnie ud i pupy. Ok sprobuje z tymi masazami, dziekuje bardzo za rady:) a moze wiesz cos jeszcze na temat rozstepow??? czy jest szansa zeby je jakos splycic? bo wiem ze juz nie znikna zupelnie...a szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
mozesz jeszcze powiedziec dokladniej w jaki sposob masowalas te uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
jeździłam ręką od góry ud w dół, robiłam koła ręką, lekko je klepałam itp itd. robiłam wszystko to co miało spowodować żeby wyrównać celulit- tak to moge w skrócie opisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
ok, dzieki a masz jakies dozsiadczenia z rozstepami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
no mam:: kup cepan to taka maść na rozstępy:) stosują ją głównie kobiety po porodach ale mi tez pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
a cepan nie jest na przebarwienia?? stosowalam kiedys na twarz na plamy po pryszczach... a Tobie w czym dokladnie pomogla? jak teraz wygladaja Twoje rozstepyu i jak dlugo stosowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
jeszcze je troche mam... cepan trzeba tosowac według potrzeb tzn. czy rozstępy masz juz długo czy dopiero teraz ci sie zrobiły. jakie są duże itp. ja smarowałam rozstępy po czym przykrywałam je opartunkiem żeby sie nie wycierał w ubrania... stosowałam je chyba z dwa miesiące... ale w tej kwestii nie moge Ci nic więcej poradzić bo to w końcu lek a nie chciała bym żeby Ci zaszkodził... lepiej poszukaj informacji o tej maści na necie albo u farmaceutów:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
ok, dzieki ja mam juz stare rozstepy, biale take, używalam z eveline serum na rozstepy- troszke jakby sie splycily, a obecnie mam balsam wygladzajaco- ujedrniajacy z Tolpy, ktory dziala niby tez na takie rozstepy, no zobaczymy... jak narazie to wygladza super ale chcialabym zeby mi zniknal cellulit najbardziej... a slyszal ktos o tych okladach z kawy na cellulit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
nikt nie slyszal o okladach z kawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie okłady z kawy
robie tez peeling kawowy. ze 3 łyżki mielonej kawy zaparza się w małejj ilosci wody. tak aby tylko nasiąkła kawa wodą do tego dodaję 4 krople olejku cynamonowego i 3 cyprysowego i jeszcze 3 grejfrutowego. czasem jeszcze dodaje oliwke ziaji na celulit i po umyciu sie wmasowyje ta papke w skore. pozniej splukuje. a okłady robie tak samo tylko zamiast oliwki ziaji dodaje balsam i troche mniej tej kawy. dodaje tez łyżke kawy rozpuszczalnej i imbir. taka papka nakladam na uda, brzuch, posladki i zawijam folia spozywcza. na to rajstopy, getry i takie spodenki wyszczuplajace. z takiego materialu co to sie skora poci pod nim. takie pasy sa tez w sprzedazy z tego materialu. spodenki kupilam na allegro za okolo 60 zl. i tak siedze z godzine pod kocem, pozniej jeszcze pocwicze na orbitreku w tym wszystkim. jak splucze to smaruje sie serum i kremem na celulit eveline. peeling i te oklady robilam 3 razy w tyg. teraz robie 2. po miesiacu jest widoczna roznica. a mialam celulit widoczny bez sciskania. po zwyklej kapieli tez smaruje sie tym serum i kremem eveline i zawijam folia. spie w tej folii ale w nocy ja zdejmuje bo za bardzo sie poce i nie moge wytrzymac. ale bardzo polecam ta metode. uzywam tez czasem zwyklego mleczka dla dzieci i dodaje do niego 4 krople olejku cynamonowego i po 3 cyprysowego i grejfrutowego. tez super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
nie mam tych olejkow niestety:/ i raczej cioezko bedzie u mnie je distac. Moze jakas miksturka bez tych olejkow>? mam kawe, cynamon, balsam... moze cos poradzicie>>? co z tym zrobic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc bez olejkow
ze zwyklym cynamonem ale olejki dzialaja o wiele lepiej. mozesz je zamowic na alelgro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni celulitu
CZESC DZIEWCZYNY. WYGRALAM W KONCU WALKE Z CELLULITEM. PO WIELU WYNALAZKACH ZNALAZŁAM COS SKUTECZNEGO. ZAKUPILAM NA ALLEGRO FANTASTYCZNY MASAŻER, TAKI KTORY TRZMASZ W REKU Z DWOMA KULKAMI MASUJĄCYMI. NA POCZATKU NIE WIERZYŁAM ZE COS POMOZE ALE JEDNAK!!!! DO TEGO KUPILAM Z EVELINE KREM NA CELULIT 3D TEN ZIELONY I CODZIENNIE PRZEZ MIESIAC SMAROWALAM SIE KREMEM NA POSLADKACH A DO TEGO UZYWALAM MASAZER, KTORY SUPER MASOWAL MOJA PUPA I ROZGRZEWAL !!! TERAZ NIE MAM JUZ CELULTU ALE NADAL STOSUJE TEN KREM Z MASAZEREM ZEBY MIEC GŁADKA I JEDRNĄ PUPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim sport, który wpływa na jędrność skóry. Możesz też skorzystać z oferty salonów kosmetycznych - np. endermologią, która jest bardzo skutecznym i przyjemnym zabiegiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Judytą, mi też pomogła endermologia, a swój pierwszy zabieg (jak i kolejne) robiłam w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku :) zabieg bezbolesny, atmosfera w klinie naprawdę przyjemna i co najważniejsze pozbyłam się praktycznie całego cellulitu na udach. Korzystał ktoś też z tego zabiegu? Jestem ciekawa Waszych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja korzystałam i potwierdzam skuteczność tych zabiegów. Ciekawe jest to, że sam zabieg przypomina mocny masaż, dzięki któremu można się zrelaksować i zauważyć efekty już po 3 zabiegu (jak w moim przypadku). Ja co prawda nie jestem z Gdańska, ale czytałam kiedyś już na jakimś forum o tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna2018
BOŻEEEE MAM CELLULIT ! niewiem nic a nic o walce z cellulitem, całą wczesną młodość nie miałam z tym NIGDY problemów, jadłam pączki na śniadanie, piłam cocacole i teraz mam. 30 lat na karku i początki cellulitu. Ostatnio zaczęłam przybierać na wadze. Koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoglo intensywne masowanie przez partnera przed snem :P celulit mam od kad skonczylam 16lat i cudownie sie z tym czuje i nie zamierzam nic z tym robic, jest to jest, duzo spaceruje i chodze na basen i masuje mnie partner ale on nadal jest i niech sobie zostanie, trzeba go akceptowac a nie ulegac ZACHLANNYM KONCERNOM FARMACUETYCZNYM wciskajacym kity ze celulit jest bee, bo to tylko ich wymysl, ale niestety jest wiele NAIWNYCH KOBIET KTORYM owe koncerny lasuja mozgi i wmawiaja im glupoty, kobiety badzcie mniej naiwne, dlaczego dajecie sie zbajerowac tym koncernom wyciagajac z was kase. szkoda zycia na cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×