Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kajka20

CO WAM POMOGłO NA CELLULIT W POCZATKOWEJ FAZIE???

Polecane posty

Gość Kamila19900
no dobra, ale jeżeli ktoś nie akceptuje tego cellulitu? poza tym cellulit to nie jet zdrowy objaw, więc chyba lepiej promować zdrowy styl życia niż się zasiedzieć i mieć to gdzieś... a kremy jeżeli ktoś sobie może pozwolić to niech kupuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem cały dzień będziecie pisać o tym cellulicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 29
Jestem normalnej postury, Zdrowo się odżywiam, trochę ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rękawice do masażu- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, efekty widać od razu.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 26
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaki zabieg wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie39
Czy to ta klinika Cosmetologica na ul. skłodowskiej - curie? Dziś tam dzwoniłam i miłe panie w rejestracji wszystko mi wytłumaczyły i już w środę mam pierwszy zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie39
Słuchajcie!!!No i poszłam... i miałam okazję trafić na promocję zamiast 1500 zapłaciłam 1300 zł :) super to miejsce jest. Takich klinik powinno być więcej w Polsce i na świecie. Duży plus za to, że zabieg jest bezbolesny (jeszcze zostało mi 8) i wykonywany nowoczesnymi urządzeniami TAK JAK TRZEBA :) duży plus i polecam klinikę Cosmetologicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajga88
Cudowny jest Twój entuzjazm :) ale wierzę. Też bym się cieszyła! A na razie jestem na etapie szukania odpowiedniego zabiegu i kliniki... aha no i $ trzeba uzbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzeba trzeba :) ale fajnie jak są promocje, ja ostatnio trafiłam na -800zł ! Czaicie? Przecież to kupa forsy zaoszczędzona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima89
Ee tam, peeling lepiej robić w domu. Wystarczy kawa, olejek eteryczny i olej kokosowy. I większa satysfakcja i większa oszczędność. U mnie w początkowej fazie pomagały masaże bańką chińską a w końcowej poszłam na porządny masaż w ramach zabiegu endermologii w clinica cosmetologica w Gdańsku. Teraz już nie mam cellulitu, udało mi się go pokonać. Ćwiczę 4x w tygodniu to też daje ogromne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika_ox
hej Zima, a możesz napisać coś więcej o tym zabiegu? Zastanawiam się czy nie skorzystać z takiej okazji... w sumie to ćwiczę ale jakoś nie widzę efektów w postaci zaniku cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cellulit, rozstępy, zmarszczki nawet, ogólnie by nawilżyć i ujedrnić ciało polecam doskonały Olejek Busajna. Sama natura, bez chemii, mega działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×