Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julllka2020

Watek tylko dla facetów!!

Polecane posty

Gość Julllka2020
nie miałam imagu lafiryndy tylko moze za bardzo młodzieżowy chcce zmienić na nieco dojrzalszy..a ponieważ tego poważnego dorosłego stylu faktycznie jeszcze nie czuje...poprosze o pomoc specjaliste... ZRESZTA Nie będę ci się tłumaczyć...ŻEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
nara lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
ale ubaw: Moda na złoto powiadasz... hmm. Szczerze mówiąc niewiem o co chodzi w tym co jest modne, bo gdyby chcieć się trzymać wszystkich trendów, albo tego co jest na wybiegach to zamiast kapelusza trzeba by było nosić klosz od lampki. To mniej więcej tak się przedstawia. Osobiście nie lubię nawet złotej biżuterii, choć złota brożka jest niewątpliwie pięknym dodatkiem do np. czarnej sukienki:) Wszystko w umiarze. Skoro już złoto jest modne to nośmy jedną rzecz w tym kolorze. Ale co ja tam wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamenkkkko
a ja uwazam ze gdybys miala troche oleju w glowie to: 1. znalazlaby kogos kto docenilby tez twoje wnetrze 2. sama bys wiedziala, jaks ie ubierac, skoro juz z racji wyksztalcenia masz taki swietny smak 3. nie zawracaj dupy i nie zasmiecaj forum bzdetami, jak dla mnie to sa na rowni z tematami jak "pierdze po cebuli, co robic", "mojego pudelka porwal jaszczomb" albo "niby go kocham, on mnie tez niby co robic" ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
do ...ona... nie no, jasne, ze tak (choc osobiscie po prostu nawet jeden zloty element by mnie draznil, nie lubie i juz-za to srebro bardzo) ale rozumiesz o czym mowie, o tych wielkanocnych choinkach calych w 24 karatach, pasek, buty, lancuszek, reszta bizuterii, napisy jakies kurwa na bluzce, gdzie nie spojrzec tam razi po galach slonce odbijajace sie w tej tandecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
Julka ale nikt Ci się nie karze ubierać jak "stara maleńka". Poważniej nie znaczy nudniej. Załóż dżinsy (tylko bez przetarć, dziur, cekinów czy troczków) i np wg mnie bardzo dziewczęcą "koszulowatą" bluzkę. Do tego kucyk na głowie i wieeelkie (jakże modne;) ) okulary przeciwsłoneczne. A wtedy nawet złota torebka nie przeszkodzi. Troszkę wyobraźni. A jeśli masz figurę jak mówisz to będziesz wyglądać pięknie, ponętnie, ale i kobieco i dziewczęco jednocześnie (zakładając czy to trampki czy szpilki). Kurde ale ze mnie ekspert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
ale ubaw: doskonale wiem o co Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
no, ...ona...dobrze gada, ma kobieta wyczucie, moze w takim wydaniu to ta zlota torebeczke bym przelknal, byle nie wielka jak bazarowa torba od ruskich. ..ona..., pozdrawiam Cie serdecznie i lece, obowiazki wzywaja, trzymaj sie cieplo, masz leb na karku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
Leć, leć. Ja też uciekam, bo przecież mi już krzyż pęknie na tym stołku, przed tym kompem. papapapapaapap ludziska. Nie dajta się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akl
ale wy macie chore problemy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×