Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julllka2020

Watek tylko dla facetów!!

Polecane posty

Gość Julllka2020
odrazu baby i wrednej piekności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
hehe, szacunku. ratunku!!! niech sie najpierw te fladry same zaczna szanowac, dopiero pogadamy o szacunku. idzie taka jedna z druga, spalone solarka ze hoho, napierdalaja przez komorki pol godziny o rzeczach takich, ze zaczynam sie zastanawiac ajk mozna przezyc tyle lat bez mozgu, obwieszone to zlotem, kurwa, szacunku, bedzie szacunek jak wroca na ulice piekne kobiety, z klasa, piekne mowie a nie "piekne" w swoich chorych kanonach, gdzie tu klasa, gdzie godnosc, gdzie rozbudzanie zmyslow mezczyzny, od razu cycki na wierzchu, spalona jak murzyn i zloty lancuch, a do tego najlepiej dresowa spodniczka. oczywiscie wlosy tlenione albo czarna inez, z przyczepianymi sztucznymi kosmykami, usta wypelnione jakim silikonowym syfem, cycki sztuczne, rzesy sztuczne, tipsy takie ze sie zastanawiam jak te baby wycieraja tylek. bleeee ale nie, to przeciez "piekna" dziewczyna, ktora "bidulka nikogo nie moze znalezc a dba o siebie i taka jest cudowna", ze facetowi stanie pare razy, pare razy ja wyrucha i pusci w kanal bo ile mozna ruchac pustaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
widzisz masz pecha bo ja mam faceta ktory mnie bartdzo kocha i ktorego ja bardzo kocham a i łądna tez jestm:D wiec sorki ale widac pusta jestes ze nie umiesz sobie pożądnego faceta znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
ale ubaw-- ty to dopiero niedorobiony jestes! ja pierdole, ty gówno o mnie wiesz aby takie debilne teksty pisac malenki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
jakiś podszywacz na górze zapomniał zmienić nick:D Do ale ubaw....dlaczego mnie oceniasz nic o mnie nie wiedząc.. Włosy mam nie farbowane i tipsów nie nosze....stylizuje się wg mnie też normalnie zwłaszcza że kończa szkołe plastyczną wiec wydawało mi się zawsze że wyczucie stylu posiadam....nie uogólniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
ale ubaw-bardzo madry tekst napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyżka na to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
Mam tipsy jak krokodyl zębiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
ja pierdole widać nie umiesz sobie znaleźć porządnego faceta i tyle sierot zyciowa jestes widac uroda to nie wszytsko trzeba jeszcze mniec cos w glowie i trzeba umiec a ty tylko widac do pukania sie nadajesz skoro takie problemy masz bo inaczej to bys sobie znalazla jakiegos piorządnego a tak szczerze ilu juz facetow mialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
bo nei wiem jak sie mozna bylo zakochac w facecie ktory polecial tylko na twoj wyglad skoro to tak bylo widac no sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
do agagtaa trata tata a czy ja mowie o tobie cokolwiek, kobieto, opanuj sie, ani slowem o tobie, cisza jak makiem zasial, to tylko moje spostrzezenia z polskich ulic, mam prawo mowic to, co widze, nie? widzialem ostatnio piekna dziewczyne w tramwaju, cudo...miala naturalne wlosy ciemny blond, ubrana w klasyczna czern, jedna delikatna ozdoba, jakas broszka czy cos, apaszka, wloski proste, czyste, grzywka na bok, twarz aniola, makijaz delikatny ale kobiecy. i kurcze wysiadla tak szybko ze nie zdazylem sie zorientowac co ijak heeh. nie, serio, piekna byla. a reszta w tramwaju-pospolite spalone solara pyski, oczy teskniace za inteligencja, to widac po twarzy, chocby byla "najpiekniejsza" w swoich kanonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
garnki i patelnie napisał "a tak szczerze to ilu facetów miałaś" Nie będe wdwać się z tobą w dyskusje ani odpowiadać na twoje pytania jezlei masz taki stosunek do mojej osoby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
ale to proste pytanie ilu ich mialas?? nie mozesz odpowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
aha jeszcze jedno ja tam modelka nie jestem, i wcale mi silikonu do niczego kochaniutki nie trzeba. widac ty obracasz sie jedynie w takim towarzystwie i zadnych- naturalnych -dziewczyn nie znasz. oj nie chce mi sie tu gadac skoro rozmowa nie jest na poziomie a "ale ubaw" ma poziom inteligencji nizszy od najnizszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
10?? spoko widac nie proznujesz nie bede cie brzydko nazywac ale sie nie dziwie ze nie mozesz znalezc faceta zreszta nie wiem czy ci ktos bedzie chcial jak sie dowie ze tylu ich bylo a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftub
Bo ci faceci, ktorzy chca seksu, maja odwage do Ciebie podejsc, a ci, ktorzy pragna milosci nie maja odwagi. Ja sie boje i nie podchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
ale ubaw napisał naprawdę dobry (i prawdziwy) tekst, choć oczywiście nie musi się odnosić do autorki topiku czy innej obecnej tutaj (konkretnej) dziewczyny, bo tego nie zaznaczył:) Ale prawdą jest, że polskie ulice (chodniki) zalesiły się takimi laskami jak opisał - ciężko je czasem odróżnić do przydrożnej ruskiej tirówki,a podejrzewam, że gdyby je rozebrać i rozmalować to człowiek by się wystraszył. I też nie chciałabym uogólniać, ale naprawdę zwykle taki wygląd idzie w parze z brakiem szarych komórek - bo normalna, w miarę inteligentna kobieta to chyba by się nawet wstydziła tak wyjść na ulicę - no ja napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
Ale nie rozumiem o co mnie pytasz ? Ilu mam facetow miesiecznie czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
kurwa nie miesiecznie no chyba za masz po kilki miesiecznie ilu mialas do tej pory w o góle i ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
myslisz idealisto, ze nie wiem, ze ty tez tylko do jednego sie nadajesz? Tylko do seksu bo nawet pogadac z toba nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwik
Skoro czujesz, że to nie jest miłość lecz pęd do ciała to po co z nimi jesteś? Naiwność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy zdjecia
chociaz zapodaj zdjecie od czyi w dol, zebysmy wiedzieli w jakim stylu sie ubierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
"ale ubaw" ok sory niech ci bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
facetow maialam 15 a lat mam 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejzolka
taka ladna jestem i zero rozumku tipsy w gore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
ładne kiwatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
Julka zakoduj sobie nick bo Ci nie dadzą spokoju. Widać ludzie nadal mają ubaw z podszywania się - w czym rzecz? niewiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
Trzy ostatnie wpisy sa podszywaczy ja dopiro przyszłam..Mam 20 lat do tej pory miałam 6 facetów...Współżyłam jedynie z trzema...bo pozostałych trzech rozszyfrowałąm dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
yo piekna julko gdzie sie podzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×