Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka ff

Macie cerate na stole w kuchni?

Polecane posty

Gość ewka ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ładne ceraty są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceraty sa ohydne. kojarza mi sie z rozlanym, klejacym sie kompotem z truskawek. ja nie mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cerate
i wiekszosc znajomych tez ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka ff
a co macie zamiast ceraty na stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
mam cos w rodzaju ceraty co mi chroni stol z wisniowego drzewa i na to nakladam obrus - potem zdejmuje - mozesz polozyc szklo ale to naprawde wiecej pracy bo widac kazdy slad palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładna racjo
a może by tak tym synom dać takie podkładki jak dla dzieci? :-D :-D Dorastający faceci i takie niedojdy: "masło im się pomaże" ?!? Jakby ze 2 razy musieli zaprać obrus, to od razu by sie poprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zamiast ceraty
nie lepiej podkładki?-jest ich wybór w sklepach.Bo uwazam ze obrus w kuchni to nie zdaje egzaminu, wiadomo na stole sie cos przyrzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim - dyskutujemy wyłącznie o tym o kto ma, więc uwagi że któraś opcja jest jakaś gorsza są nei na miejscu 😠 My w kuchni na stole nie mamy nic, tzn jest goły stół drewniany i już białej gorączki dostaję, bo żeby zjeśc cokolwiek trzeba sobie takie podkładki trzcinowe przynosic... Dobrze, że się stąd wyprowadzam :P Ja na pewno nie będe miec normalnego obrusa, bo to w końcu kuchnia, ma byc przytulnie, nie elegancko. Są takie zmywalne obrusy - super sprawa - wygląda jak obrus, a zmywalne prawie jak cerata, chyba że się napapra czymś kolorowym, wtedy trzeba zaprac, ale łatwo schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zamiast ceraty
a po co masz latac za tymi podkładkami na zcas jedzenia? przweciez takie podkładki moga cały czas lezec na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja posiłki zazwyczaj
przyrzadzam na stole bo na blatach mam mało miejsca i nie wyobrazam sobie obrusu na stole, dlatego mam podkładki imitujace korek,zwykły obus nie zdałby egzaminu a jakies ceraowe obrusy sa okropneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
ja też mam dużą kuchnię (własny dom) i stół wielki z krzesłami ale na stole mam ceratę i nic niestosownego w tym nie widze Nie wyobrażam sobie wręcz żebym miała obrus bo ścieram mokrą ścierką z tej ceraty chyba z 10 razy dziennie bo tak jak napisała dokładna racja dzieci nie zawsze po sobie sprzątną a i sama jak coś robie to nie musze uważać że chleb sie kruszy że z pomidora cieknie przy krojeniu itp a do tego teraz sezon na przetwory więc dodatkowy bałagan w kuchni. Cerata jest praktyczna, a wzór to przecież kwestia gustu Miałam do niedawna białą z lekkim nabłyszczonym rzucikiem a teraz pod kolor mebli, jasno beżowy odcien i delikatny deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agaww
połóz sobie na stół ze 4 podkładki i bedzie ładniej wygladac i tez zawsze mozesz je zetrzec scirka wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
jasne, podkładki tez są fajne, miałam je już kilka razy inne ale zrezygnowałam bo jakimś dziwnym trafem zawsze znajdowały sie gdzie indziej niż kuchenny stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stole musi cos lezec
bo nawet jak sie przyrzadza posiłki na blacie szafek a jada przy stole to stół sie rysuje i wogole czasem zostaja slady od goracego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha totalna
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stole w kuchni
niczego nie przyrządzam, od tego mam blaty. Obrus obowiązkowo, dla dzieci podkładki - cerata wykluczona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was wsioki totalne...
pieprzycie jakby w sklepach nie było nic ..... ja mam duży stół w kuchni ,na stole mam cerate ale to jest taki specjalny w piękne wzory i gruby nawet w dotyku jest inny ! A jak ktos ma małe dzieci to cerata jest super tylko ja nie mam takiej chamskiej barowej a elegancki obrus ceratowy-rozejrzyjcie się po sklepach jest tego pełno! ja za swój zapłaciłam 49 złotych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko srednie
ja mam szklany stol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalatralalala
a ja mam obrus i na obrusie podkładki. A obrusy do kuchni kupuję z takich materiałów żeby ich nie trzeba było prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładna racja
no własnie paniusiu, to taki ceratopodobny obrus, ja w kuchni na stole przyotowuję posiłki, chlopaki jeszcze nie dorośli i nie zamierzam katować się obrusikami - jak ktoś mieszka sam to niech ma i futro na stole ale u mnie jest normalna rodzina... a w ogóle cała ta dyskusja jest bez sensu. Każdy w domu ma to co mu się podoba. A co to = uniformizacja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda -jak nie było
jeszcze dzieci miałam na stole malutkie obrusiki,a jak pojawiły sie dzieci to niestety jakas fajna gruba cerata -na rynku jest ogromny wybór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaki jeszcze nie dorosły
a nie: nie dorośli... A ja mam obrus, podkładki i normalne życie rodzinne. Dzieci mają jeść nad talerzem, a nie nad obrusem wtedy wszystko gra. A futro na stole... to chyba u Eskimosa... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym wykładacie
biurko, ja mam kompa na biurku, i czesto przy biurku jadam, pije kawe itp.juz mam biurko troszke podniszczone, ale przeciez na biurko nie poloze obrusu.Co macie na biurku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NIE MAM NA BIURKU
A z gęby mi nie leci. Poza tym nie jem przed kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuuuuuu
pewnie ze nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam cerate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładna racja
do akuratnej paniusi - cioteczko - a jak malcowi "co to nie dorośli jeszcze" - kapnie zupa na niepokalany obrus to w mordę i do kąta????niech porządek bachor zna tak?????Znam takie wiedżmy z sąsiedztwa - baba bije 4-latkę bo wybrudziła sukienkę -białą!!!którą jej ta kretynka na podwórze kazała włożyć... Ech... szkoda pisaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalallala
a ja mam - szklo na stole. proste, nie? i nie trzeba prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×