Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modna lola

czy brązy są jeszcze modne???

Polecane posty

Gość modna lola

Strasznie lubię czekoladowy kolor, ostatnio mnie naszło aby łączyc go z tuskusem. Spodobała mi sie taka spódniczka: http://www.allegro.pl/item218376756_x_tatuum_spodnica_nowa_36_x.html , oczywiście bez tego złotego paska. Chciałam załozyc do tego turkusowe balerinki takie jak te : http://www.gojane.com/19175.html do tego top w kolorze bucików. Co o tym sądzicie? Czy te kolory są nadal modne? Chciałam sie tak ubrać na premierę do kina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nie są modne...
to nie ubierzesz, chociaz ci sie podoba? buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowe
to sa niebieskie balerinki a nie turkusowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna lola
Szukałam balerinek najbardziej zblizonych do tych co mam, u mnie na monitorze to jasny morski turkus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna lola
A jak zestaw nie jest modny to i tak pojde w nim, chciałam poznac opinię innych aby byc przygotowanym na ewentualny szok w oczach osoby, ktora ze mna idzie do tego kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to zwykły jasny
niebieski poza tym to głupota pytac na forum o takie rzeczy - lubisz dany kolor i dobrze w nim wyglądasz - ubierasz go i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna lola
A wg ciebie nie mogę zadawać takich pytań na forum moda i ubior? Tyle gadania a nikt nie odpowiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwrs
Mi podoba się brąz. Nie wiem czy teraz jest modny. Latem raczej krolują zywe kolory, ale w chodniejsze dni jak najbardziej:) Mam kilka ciuchów brązowych i z pewnością bede je zakładać jak nadejdzie jesień (bo są na chłodniejsze dni). Ten kolor ma w sobie "klase"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakak
Ja też kocham brąz i noszę go od lat. Niestety odstatnio obrzydziły mi go te tłumy dziewczyn, które go noszą. Nie dlatego, że jest tak poplurany, tylko dlatego, że laski wyglądają w nim czasami rozpaczliwie nudno, szaro i nijako. To nie jest kolor dla każdego. A już na pewno nie dla mysich nito-blondynek-nito-szatynek. To jest kolor dla złoto-promiennych włosów. No i ładnie wygląda tylko przy ciemniejszej karnacji. Osoby blade wypadają w nim... blado wlaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna lola
Myślę, ze turkus ładnie ożywi ten kolor, ja mam włosy brązowe wiec cała w brązie byłoby nijako, fajnie też wygląda w połączeniu z pomarańczami- ale chyba nie dla młodej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Wczoraj chcialem sobie kupic jakas bluze w Dieslu i cholera wszystkie byly prawie w kolorze kupy... :/ Nie cierpie tego koloru . A te "balerinki" tez sa dla mnie okropne, nie rozumiem w ogole, jak mozna nosic takie buty? Kazda panna w takich buciorach mnie po prostu odrzuca . Teraz jakas mania na to jest, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna lola
Drogi Felipe Massa , najwidoczniej musiałeś szukac w outletach gdyz tego koloru "kupy" nie znajdziesz w obecnych kolekcjach tej marki... Balerinki rzeczywiście nie nadają sie na meską stopę ani patrząc z boku ani z przodu a nawet z tyłu- musiałbyś ją przedtem odchudzić i podgolić, nie wiem co zrobiłbyś z szerokością stopy nawet gdybyś miał najwęższą z wszystkich mężczyzn na świecie to niestety nie pasowałby twój odnóg do tego pantofelka kopciuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódnica dosyć ładna, ale jeżeli masz turkusową bluzkę, to ja bym raczej szukała całych turkusowych bądź niebieskich butów. Nie w taką krateczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....kotecek.....
Brąz to raczej kolor uniwersalny, który zawsze można nosić, w każdym razie ja lubię i noszę:) Wydaje mi się jednak, że ta spódniczka lepiej prezentowałaby się do butów gładkich, a w każdym razie ta biel krateczki by mi przeszkadzała. No, ale to tylko moje subiektywne odczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Droga modna lolu :) Otoz bylem w trzech warszawskich sklepach tej firmy i wiekszosc bluz jakie tam mieli to brazy etc. , takze ... ;) Te "balerinki" to zenada dla mnie u panien :D Ja raczej nie gustuje w tego typu ubiorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam braz,jest klasyczny i nie nie wazne czy modne czy nie,trzeba sie w tym czuc dobrze,co z tego,ze bedziesz miec na sobie sukienke ostatni krzyk mody,a bedziesz wygladac jak strach na wroble.to jest gorsze niz noszenie klasycznej,eleganckiej koszuli ze zwyklymi jeansami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne Geddes
SPODNICA JEST OK ALE TE BALERINKI OHYDA WOGULE JAKOS NIE WIDZI MI SIE TA KIECKA Z TYMI BALERINKAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×