Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalona zakupowiczka

co myslicie o telefonach motorola?

Polecane posty

Gość szalona zakupowiczka

Jak wyglada sprawa z zywotnoscia baterii?Co ile dni trzeba ladowac telefon?I jak wyglada sprawa z obsluga menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona zakupowiczka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe2
Ja mam nokie i nic innego nie chce. Mialam sagema, siemensa ale Nokia to krolowa komorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....kotecek.....
Ja miałam Motorolę V3, tak z 2 lata temu ją kupiłam. Miała duży wyświetlacz, więc przy częstych rozmowach bateria nie wytrzymywała długo. Menu jest w miarę proste w obsłudze, szybko można się połapać o co chodzi:-) Moja V3 była delikatna, szybko się zaczęła psuć, ale moja mamusia miała starszy model Motoroli i służyła jej kilka lat przy dość intensywnej eksploatacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola jest do niczego
bateria slabo trzyma fakt, ze jest latwa w obsludze i calkiem fajnie wyglada, ale nigdy wiecej motoroli!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z motorolami to chyba jest kwestia jakiegoś fuksa albo nie. Miałam kiedyś V300- bateria trzymała 2 dni, psuła się, dziwne rzeczy robiła. Potem kupiłam V3 - po tygodniu musieli mi ją w serwisie wymienić na nową , bo zupełnie się zawiesiła. I ta nowa od prawie dwóch lat jest świetna, nic się z nią nie dzieje, bateria trzyma tydzień, naprawdę nie narzekam. Albo się trafi dobry model, albo nie. Kwestia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile trzyma bateria? wszystko zalezy od modelu.. rowniez od tego jak czesto doladowujesz i czy bateria zostala dobrze sformatowana ja mialam juz 3 motki, obecnie e398 i jestem bardzo zadowolona nie kupujcie z klapka (obojetnie jaka miarka) szybko sie poluzuje i bedzie \"latac\" menu uwazam za jedno z najprostszych (tez zalezy od modelu) poza tym sa to dosc solidne telefony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×