Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

ja juz kiedys schudlam kiedys 20 kg calkiem na poczatku wakacji 4 ale juz nadrobilam przeciez moj tryb zycia nie sprzyja odchudzaniu:O do tego czekolada kolo mnie lezy:P a fajki... no kurde ... nie zmusze sie:P wole kaca ale nie jak ostatnio - 3 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, i kto tu najtrzeźwiejszy jeszcze, tak czułam, że Karilka idzie na nie swoje weselisko, więc jest czas na zabiegi upiększające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 20 schudłam po ciązy...bez fajek :P:P:P Teraz głodówka prawdziwa...aby nie przybierać ...ale ciężko...Wolę fajki...Juliii poczęstuj jeszcze jednym...choć Anka...masz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoł anka
ho,ho,ho...................to polewam dziewczynki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, gdyby tak odwrotnie było to byłabym cała happy. Jeść i chudnąć, a jak nie jesz to tyjesz, superrr, no, ale sprawdzona moja metoda to NŻR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta...a co nam zalezy...w konu jutro niedziela..wolne od wszystkiego :P:P bynajmniej :):):) Julia...pytanie o Romeo...gdzie sie podział ? Czy to nie na miejscu się dopytywać..ale wiedsz..ciekawość babska :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Robaki pod skórą?! 1 2 21:13 zuzu85 (zuzakul@interia.pl) Czesc, zauwazyłam u siebie male robaczki...niestety okazalo się że są to owsiki. Szybciutko pobieglam do pobliskiej apteki i kupiłam pyrantelum (oczywiście recepte musze donieś)...zażyłam po jednej tabletce na dzień przez dwa dni...i teraz czekam, pozniej powtórze za 10 dni ta serie...moze sie okaze ze juz ich nie będzie. Dodam ze apetyt miałam taki sam..wysypiałam się, żadnych innych wcześniejszych dolegliwości...oprócz wzdęć i czasem po jedzeniu brzuch mnie bolał..ale to sądziłam ze z obrzarstwa lub też z picia kawy Ale jest większy problem...Porozmawiałam z mamą o tym że niestety mam pasożyty w tyłku i dla pewności kazała mi zrobić taką papkę z mleka, cukru i mąki (powiedzmy babciny sposob, sama to robiła mojemu bratu jak był mały bo nic nie jadł i ciągle miał podkrązone oczy). Kazała mi trzeć tym na twarzy, koło uszu i za uszami na szyi...Zadowolona że nic nie czuć pod palcami, zadnych zgrubień, zaczełam spłukiwać woda. Na moje nieszczęscie zaczeło coś spod skóry wychodzić, można powiedzieć ze COŚ ala wągry...(ale wągry można mieć np. na nosie, a nie na szyi)...malutkie jak robaki takie jak owsiki, tylko że pod skórą. Poza tym wągry bez problemu wychodza jak przejedziesz palcem a tu stoja takie pręciki...Załamałam się wtedy...a mama trzyj dalej...no to dorobiłam tej papki i dalej szyja, dekolt(tu niestety tez były), brzuch, koło pępka(tu teżL ), na plecach (ponoć też są ale u mnie na szczęscie nie było). A na twarzy były tylko koło uszu, nigdzie indziej czy na nosie czy na czole czy koło oka tylko tam gdzie ponoć jest najdelikatniejsza skóra. Dodam że one nie od razu wychodziły do slodkiej papki tylko po chwili...Może stwierdzicie że to zabobon, też tak sądziłam dopóki nie zobaczyłam tego na własne oczy i jeszcze jak dobrze się przypatrzylam to się ruszały na policzku przy uchu...fuj na sama myśl mi niedobrze...Poźniej wykapałam się w wywarze z wrotycza zwyczajnego (pospolitego). Ma działanie przeciwpasożytnicze. Za 2 dni ta sama seria papka na ciało, i kapiel z wrotyczemJ Moja mama uważa ze po miesiącu jeżeli dopilnuje powinnam tego się pozbyć. Powiecie mi jeszcze że owsiki choroba „brudnych rąk”...ale wydaje mi się ze to od tego że przeważnie pies ze mną spał...często bo mamy sad jem owoce nie umyte (bo takie są najlepsze) no ale niestety brak higieny to spowodował. Owsikami się nie przejmuje już bo wiem z czym walczeJ Ale chodzi mi o to świństwo co jest pod skórą może ktoś się z tym spotkał...Mama nie umie mi powiedzieć co to dokładnie jest...Zapytała kiedyś lekarza to zdziwił się i pewnie powiedział ze jakies herezje opowiada. Jeżeli ktoś się z tym spotkał to piszcie, będę wdzięczna za jakieś dodatkowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale zszokował mnie i zatrzymał mnie w progu ten niesmaczny temat i aż wam wkleiłam, bo to nie bywałe i nieprawdopodobne, ech trza to przepić, gul gul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi z tymi robakami zrobilam maz , wysmarowalam hazbenda , ale jest wolny od tych robakow;) z rok temu sie w to bawilam:P na gazecie popularny byl ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam..... to nie jest żart??? 21:52 może być to nie jest żart. koleżanka opowiaała mi kiedys jak babcia natarła ją miodem i przez skórę wyszły robaki. i ona zrobiła to tak - zgoliła je, nie żartuję. powiedziała mi, że nidgy więcej ich nie miala. nie wiem co to są za poasozyty ale na pewno nie owsiki 21:54 miniminka slyszalam kiedys o tych robkach pod skora, ktore podobno wychodza jak szczotka na calym ciele - taka stara babka na wsi opowiadala (gospodarstwo agroturystyczne ) nie bardzo chce mi sie w to wierzyc ale tamta stara kobieta przysiegala, ze to prawda i, ze objawem tych robali jest to, ze skora, szczegolnie na plecach, czesto swedzi... 21:55 miniminka o wlasnie - ta kobieta mowila, ze jak wyjda to trzeba je brzytwa zgolic 21:56 katrin* byl o tym duuuuuuuuuzy temat kiedys na kafe i na jakims forum matki opisywaly ze nacieraly tym dzieci to wylazilo i nikt nie wiedzial co to. nie pamietam adresu niestety. to bylo na forum gazeta.pl 22:00 miniminka dziwne, ze jesli to naprawde istnieje (boje sie sprawdzac ) to nikt o tym nie mowi, skonczylam liceum o profilu biol - chem i tez nikt o takich pasozytach nie wspominal, nie znalazlam tez wzmianki w zadnej ksiazce medycznej, nic, zero 22:04 Kigana To chyba chodzi o włosogłówki. Podaje link do strony o tych pasożytach i nie tylko http://pasozyty.net/art5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, ja pierwsze słyszę o tym i dlatego to wkleiłam. Ja się boję takiego eksperymentu, kto próbował tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×