Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sknerus

secound hand jak zacząć własny biznes?

Polecane posty

Gość sknerus

Mam pytanie do kogoś kto prowadzi sklep z odzieżą używaną, pytanie czy to sie opłaca jest bezsensowne bo widzę ile jest klientów takich sklepów, mam inne skąd bierze się towar np w okolicy Warszawy, po ile się płaci, ile można na tym zarobić, co się robi ze szmatami które nie zejdą? Słyszałam też , że jak się jeździ samemu po towar za granicę to można go mieć za darmo- bo tam to wywalają. Czy w małych miastach taki biznes sie opłaca np gdzieś na zadupiach czy jednak lepiej mieć lokal w centrum jakiegoś małego miasta tak ok 30tyśmieszkanców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second second second
imho w małym mieście lepiej blisko centrum, bo kto chodzi na zadupia... jak wszędzie, na zadupiach tylko się śpi, a nie robi zakupy, kto poza mieszkańcami najbliższymi wiedziałby o jego istnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skajd
jak chcesz wiedzieć więcej na temat jak robić kaskę odwiedz mój bloog------- http://wolnosc-finansowa-porady-poprawa-zycia.bloog.pl/ ---------to nie tylko dowiesz się więcej ale będziesz wiedział jak fundamentalnie umocnić biznes żeby świetnie funkcjonował !!! pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×