Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chora z urojenia

czemu jestem taka glupia i naiwna?

Polecane posty

Gość chora z urojenia

jak pierdolnieta mysle juz 2 godzine czy zainstalowac gg znowu czy nie... a nuz on napisal na moj numer i wyskoczy wiadomosc? jestem porabana bo i tak nic nie napisal i bedzie zero wiadomosci jak glupia mysle o moim bylym juz od roku a przeciez on ma mnie gdzies,chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano chore
otrząśnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora z urojenia
ale ejdtem glupia.... kiedys skasowalam gg bo sadzilam, ze w ten sposob jego zaciekawi ze nie odpisuje i mnie nie ma a tak naprawde jemu to juz od dawna zwisa czy mam gg czy nie oraz co ze mna boje sie od nowa zainstalowac gg na moj stary numer bo ubzduralam sobie ze a nuz teraz cos napisal zalosne, zalosne, zalosne tak to jest jak mialo sie 1 faceta do tej pory i nigdy nie bylo sie wampem a wiec ten facet to byl calym swiatem dla takiej szarej myszki jak ja przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak na patyku
eh chora, z Toba wcale nie tak zle, chociaz zdajesz sobie sprawe...trzymaj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jakie fajne byłoby życie, gdybyś przestała się już nim przejmować?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jestes uczuciowa i to chyba az za bardzo nie martw sie znajdziesz kogos jak nie teraz to za jakis czas bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja teeż
Chora z urojenia - ja też poświęciłam się całkowice swojemu facetowi, mimo tego w koncu doprowadził do tego że musiałam go wyrzucić z naszego mieszkania, ciągle o nim myślę, wspominam ale już bym nie chciała z nim być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja teeż
też mam poczucie szarej myszki ale to dlatego chyba tak jest, że sama sie wykreowałam na taką osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×