Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polarelaksu

zaborcza zazdrosć kochanka

Polecane posty

Gość Polarelaksu

co zrobic juz wiem ze nie powinnam sie z nim spotykac ale zawsze jak chciałam zerwac ale zawsze "zmuszał mnie do pozstania w zwiazku ze nic złego nie robimy ze jest wspaniale jest wspaniale ale on jest niesmowice zazdrosny i męczy mnie to ciagle pyta co robiłam gdzie byłam gdzie jechałam bo mnie widział wydzwaniał chyba ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Zerwij. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna która uprawia seks
kochanek czy chłopak bo to róznica... Jeśli kochanek... to kopnij go w dupe raz na zawsze, kochanek jak sama nazwa wskazuje to tylko kochanek i nie ma prawa do zazdrości, chyba wie, ze zyjesz w związku i godził się na to odrazu. A chłopak ma prawo do zazdropści. Choc ta w twoim przypadku-zwiazku jest chora. Rzuc go w dupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polarelaksu
kochanek wiem tylko to dla mnie trudne jak mu tłumacze ze nie mozemy dłzuej byc bo to nie ma snesu on ma na mnie taki wpływ ze nieraz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polarelaksu
on jest zazdrsony o meza ale i nawet jak widzi jak rozmawiam z kims tzn jakoms mezyczną nie waze czy ten mezczyna jest moim kuzynem czy pyta o droge zaraz mam tel kto to co mówił co chciał itd męczy mnie to a nie potrafie zerwac on zawsze mówi ze on pierwszy tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×