Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emillla

jaki obowiazki na stanowisko..

Polecane posty

Gość Emillla

oferta pracy: Specjalistów do spraw marketingu miejsce pracy: Rzeszów wymagania: * wykształcenie wyższe - marketing i zarządzanie * umiejętność obsługi komputera * dobra znajomosć języka angielskiego * mile widziane doświadczenie co robi osoba na stanowisku specjalisty ds marketingu? sprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emillla
dostawca profesjonalnych systemów inżynierskich CAD/CAM oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu komputerowego wspomagania projektowania oraz wytwarzania w oparciu o systemy Solid Edge i Unigraphics firmy UGS oraz EdgeCAM firmy Pathtrace. Oferta firmy obejmuje sprzedaż systemów z pełnym wdrożeniem oraz obsługą techniczną w trakcie użytkowania. Wdrożenie obejmuje szkolenia, konsultacje, tworzenie postprocesorów oraz usługi z zakresu projektowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może najpierw sprawdź sobie
w googlach, co to jest marketing, bo widać, że nie wiesz. specjalista ds. marketingu zajmuje się marketingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze dziewczyna wie co to jest marketing tylko chodzi jej o dokladniejsze info, mozesz np opracowywac plany marketingowe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alltikontor
A było nie tworzyć Uniwersytetu Reszowskiego w miejsce filii UMCS. Poziom nauczania obniżony 10 razy:( Wiem co mówię. Przyszły ćwoki z AR z Zalesia i dostosowały poziom do swojego. Wyraźnie ci pisze, czym masz się zajmować, chyba że ja słabo widzę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emillla
sorry ale to sa wymagania a nie obowiazki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze jezeli jest napisane \"oferta obejmuje\" tzn. ze bedzie to wchodzilo w zakres obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emillla
cytat "oferta obejmuje" to informacje o fimire ktore na ich www znalazlam bo ktos pytal o firme. to nie dotyczy stanowiska o ktore sie ubiegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A marketing? tworzenie briefow, kontaky z reklamodawcami, tworzenie ulotek, zajmowanie sie promocjami, obsluga kampanie reklamowych itp to zalezy od firmy. bo ogolnie rzecz ujmujac w marketingu zawiera sie wieeeeeele czynnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×