Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucienne

zakup komórki telefonu prosze o pomoc w wyborze modelu

Polecane posty

Gość lucienne

Witam Jak już wspomniałam w temacie postu, szukam idealnego modelu tel.komórkowego dla siostry. Jej stary (nokia 3310) który spełniał jedno z najważniejszych kryteriów, zepsuł się. Postanowiłam kupić nowy jakiś lepszy model (w sieci Plusa - w Kubali lub w mix-plusie). Niestety jej (siostry) słaby wzrok nie pozwala mi na kupienie jakiegokolwiek telefonu. Wiem że ten stary posiadał idealną wielkość czcionki. Jednak chciałam nieco "unowocześnić" jej model. Nie szukam natomiast jakiś extra dodatków jak odtwarzacza mp3, czy kamery, lub pakiet "office". Najważniejsze żeby miał duże czcionki (o wiele wieksze niż w SE t610). Może ktoś zna się dobrze na telefonach lub posiada taki model telefonu który spełniałby to najważniejsze kryterium i mógłby mi doradzić co mogłabym kupić. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Duże czcionki są na motoroli c200 (dosyć stary model, bez bajerów, ale bateria trzyma mi 14 dni, mimo że mam telefon już ponad dwa lata) i na sagemach ogólnie też są spore literki (można zmieniać wielkość jak się pisze esa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm a moze
nokia 7360 - ma spora czcionke :P mozna ustawic na b.mala,srednia i duza.. ostatnia naprawde okazała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Nokia zawsze była najlepsza. Co do czcionki to ustawiasz ją sama. Konkretnego modelu nie chciałabym polecać (najlepiej wybierz sama, po zapoznaniu się z oferta) ale jeśli chodzi o firme to z czystym sumieniem POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×