Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gooniss

Dlaczego nie mam chłopaka?

Polecane posty

Gość gooniss

To pytanie nurtuje mnie juz od jakiegos czasu. Nie jestem brzydka, koncze studia, pracuje, mozna porozmawiac ze mna na wiele tematow, umiem sie bawic a jestem ciagle sama. Wokol mnie same pary a ja ciagle samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszysyc fajni faceci sa
1/zajeci 😭 2/gejami 😭 3/ksieżmi:P a tak serio to znam to i wkurza mnie na maxa ze faceci traktuja mnie jak zabawke do pzrelecenia a nie pragnaca czagos wiecej babke 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
probuje nawiazywac, oj probuje;) Niestety jesli juz ktos sie mna interesuje tyo sa to mezczyzni kolo 40, albo malolaty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
Nie interesuja mnie faceci umieszczajacy swoje rozneglizowane fotki w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
a ja wygralem zycie-> 40latkow i malolatow zostawiam w spokoju;) po prostu widze,ze tacy faceci za mna sie ogladaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam z własnego wyboru :( jeden własnie po mojej kolejnej odmowie związał się z inną, troszke zabolało, spotykam się z kimś ale z mojej strony nie ma nic poważnego, jestem sama przez mojego ex który mnie zostawił a teraz chyba tęskni... Ale po ciężkich przeżyciach wole być sama i się bawić na całego póki jestem młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
Ja wlasciwie nigdy nie mialam takiego prawdziwego chlopaka. Owszem, spotykalam sie z kilkoma facetami, ale wszystkie znajomosci szybko sie konczyly. Po prostu nie bylo "tego czegos", zadnych emocji, zadnego zakochania... Boje sie,ze nikogo nie spotkam i zawsze bede sama...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wygrałem życie mnie fascy
nuje :D zdradź skąd jesteś i ile masz lat, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad but truee
Bo jestes brzydka i tyle.Nie znam ładnej i WOLNEJ dziewczyny.Taka dziewczyna ciagle kogos ma , chocby na chwilę, chocby przyjaciela ktory ciagle sobi robi nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóż słońcu
sad bat true - a co znaczy wg ciebie ładna dziewczyna? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaż zdjęcie to ocenimy. Bo ja również nie wierzę żeby ładna dziewczyna nigdy nie miała chłopaka. Sam jestem facetem i wiem, że często jest tak, że jak poznaję śliczną dziewczynę, to na początku w ogóle nie zwracam uwagę na jej charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo Wy jestescie takie niedostepne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
tak, jasne, juz pokazuje fote:P ;) Nie mowie,ze jestem jakas pieknoscia, ale wiem,ze podobalam sie kilku chlopakom, wiec tak zle z moim wygladem chyba nie jest;) Zreszta nie wiem czy uroda, albo jej brak jest jakims wyznacznikiem. Codziennie widze na ulicy niezbyt ladne dzieweczyny i maja chlopakow, wiec to na pewno nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje słowo ogłoszenie matrymonialne - POWODZENIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
Ogloszen matrymonialnych jeszcze nie przerabialam,ale jak tak dalej pojdzie to kto wie;);) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
Zaczynam mysle,ze po prostu nie mam "tego czegos";) Niby wszystko ze mna w porzadku a ciagle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też dopadło ...
mogłbym w sumie napisać tak samo. Kończe studia, zaczynam kariere zawodową, a ciągle jestem sam... To niesprawiedliwe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
Wlasciwie to w innych dziedzinach zycia uklada mi sie calkiem dobrze. mam wspanialych rodzicow, brata, prace a w sferze uczuciowej nieustajaca porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też dopadło ...
gooniss ---> w moim ptrzypadku sprawdza sie powiedzenie: "jak sie nie ma szczescia w milosci to sie ma szczescie do pieniedzy". Tylko ze u mnie to objawia się zbyt dobitnie... Nie jestem gruby, niski ani nie mam jakichs wad zewnetrznych. Mam duzo pasji.. zainteresowan ktorym poswiecam duzo czasu i ..... to wszystko. Nikogo obok mnie ... widac koniec studiow to okres, kiedy czlowieka zaczynaja nachodzic czarne mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
mnie tez dopadlo-----> doskonale to rozumiem. Takze koncze studia i zaczyna powoli doskwierac mi samotnosc. Wokol mnie sami zajeci faceci, a jesli juz wolni to tak jak pisalam, albo duzo mlodsi, albo zonaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też dopadło ...
gooniss ---> No ja akurat koncze studia gdzie nie było dziewczyn, raptem kilka... Nie wiem z czego to wynika, że niektorzy potrafią poznać kogoś fajnego byle gdzie... A ja nie wiem, może po prostu nie mam szczęścia. Nie wiem z czego to wynika bo jestem raczej "normalny", a ciągle doskwiera mi samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
mnie też dopadło ...--> ja natomiast studiowalam praktycznie z samymi dziewczynami, a jak juz sie znalazl jakis chlopak to zajety;) Rady typu "wyjdz do ludzi" na mnie nie dzialaja, bo wychodze czesto i nic z tego. Przerabialam kina, dyskoteki, puby, wyjazdy wakacyjne, czyli tam gdzie mozna spotkac potencjalnych kandydatow i NIC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też dopadło ...
gooniss --> to ja raczej jestem typem troche zamnietego w sobie i skrytego faceta. Ciężko do mnie trafic, zdobyc zaufanie... moze dlatego tyle osob mnie od razu skresla uznając za jakiegoś nienormalnego i mało "wyluzowanego". Problem w tym, ze uwazam sie za ciekawego człowieka, ktorego trzeba blizej poznac, żeby oceniac... W sumie to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo jestem sam i sie nie zanosi, żeby bylo inaczej. Ale w Twoim przypadku nie rozumiem braku kogos bliskiego. musi byc jakaś przyczyna .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooniss
mnie tez doapdlo... ------> przyczyna pewnie jest taka,ze przez cale liceum i poczatek studiow nie zwracalam uwagi na chlopakow. Kolezanki zmienialy chlopakow a ja nie odczuwalam potrzeby,zeby kogos miec. Teraz kiedy sie to zmienilo to okazalo sie,ze wiekszosc fajnych chlopakow jest pozajmowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×