Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniusiek

Prosze o pomoc bo jestem załamana

Polecane posty

U mojego dziecka jeszcze nienarodzonego dzisiaj na USG wykryto ze w nerce zrobiera sie mocz.Martwie sie bardzo tym.Lekarz powiedział ze jesli mocz bedzie dalej sie zbierał to wykonaja jakiś zabieg. Czy któras mama spotkała sie z czymś takim?? Czy mogłaby mi coś wiecej an ten temat powiedziec?/ Jak przebiega leczenie?? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angieeeeeeeeeeee
Moja kolezanka w ciazy miala to samo, ale do porodu wszystko ustapilo dzis chlopczyk ma 3 miesiace i jest zdrowiutki, nie zgadzaj sie na zaden zabieg jesli nie potwierdzisz opini swoje bo lekarza bo oni sie czesto myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lipcówkach 2006 czasami pojawia się moja serdeczna kolezanka Inesska ... zwróć się do Niej .... i nie denerwuj ! ;) Pozdrawiam Cie i malenstwo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSA
u mnie w 38 tc wykryto ze u dziecka w lewej nerce zbiera sie mocz,tzw.wodonercze nerki.Bylam pod ciagla obserwacją, co tydzien robione usg. Teoria byla taka ze byc moze ze dziecko jest na tyle scisniete ze przytyka sobie jakis kanalik i w zwiazku z tymb yla nadzieja ze jak urodze to ten mocz sie rozleje i kanalik sie odetka.Niestety tak nie bylo!!! Po urodzeniu zglosilam sie szybko do najlepszego nefrolog w Szczecinie ,ktory odrazu mnie polozyl z dzieckiem w szpitalu, gdze malutkiej zalozona tzw .nefrostomie,ktorej na celu bylo odprowadzenie moczu. Obserwowalismy caly czas wyniki pracy nerki na podstawie tej nefrostomii. Poczotkowa wyniki byly zadawalające,niestety po 3 mcach nerka zaczela powoli tracic funkcje. Dziecko mialo robione mase badan, mi.n badanie czynnosci pracy nerki. Funkcje nerki zostalo ocenione na 12% tak wiec nerka przygasala. Lekarza doszli do wniosku ze lepiej jest usunąć tę chorą nerkę niz pozniej ma nastąpic do jakiś komplikacji zwiazanych z chorą nerką,np.zakazenie organizmu. Nerke usunięto k kiedy dziecko mialo 4mce-,teraz moja corcia jest b.zdrowym dzieckiem (odpukac) normalnie je, i.td. Jedynie jezdzimy na kontrole do nefrologa ktore są co 2mce az do ukonczenia 3 roku zycia. Mam nadzieje ze lekarze znajdą dla twojego dziecka najlepsze rozwiązanie,czego ci wlasnie zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSA
TO WYZEJ TO WLASNIE JA ineska :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to historia Inesski ? Bo całkiem podobnie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosimy własnie zauważyłam,że często potrafisz pomóc 🌻 pozdrawiam Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś miał zabieg usuniecia nereczki...Przestała nerka pracowac i nie było wyjścia. Daje znac jak potoczyło sie to dalej :) Dziekuje za wszystkie słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×