Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmucony-111

Wielki mały problem - HELP

Polecane posty

Gość zasmucony-111

Witam Mam mały a jednak wielki problem..... Jestem z moja dziewczyna od 2 lat, kochamy sie od 3 miesiecy.... Strasznie mi sie podoba - z wzajemnascia.... Mniej wiecej po 45minutach do 1,5 godziny pieszczat jestem wstanie doprowadzic ja do orgazmu.... (udalo mi sie przy pomocy masazu piersi, lechtaczki wejscia do pochwy, punktu g- tak mysle bo mowila ze czuje jkaby chcialo jej sie siusiu....hihi - ale doszla), Czesto robie jej ustami i jezyczkiem - lubie to, Jednak jest pewien problem, gdy ja tak pieszcze przez godzine to taki mi stoi ze juz nie moge i jak tylko go wsune w to cieplutkie miejsce poruszam kilka - kilkanascie razy dostaje niekontrolowanego wytrysku - chociaz go nie che to tak sie dzieje - nie odczuwam wtedy zbyt duzej przyjemnosci.... probowalismy cos pozmieniac - moze zmniejszyc na chwile przed pieszczoty ale to wtedy trace erekcje.... Fuck off.... ps ostatnio 2 razy pod rzad ona byla tak podniecona ze prawie krzyczala zebym w nia wszedl, ja rownierz bylem wpelni goracy i dostalem wytrysku jak nasuwala mi condona .... żenada..... Co zrobic z tym fantem. I ja i ona jestesmy niedoswiadczeni - znamy sie bardzo dlugo !!!!!!!!1HELP!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram \"serio mówię, serio\" ;) masturbacja przed stosunkiem :D potem przy ponownej erekcji będzie łatwiej się kontrolować ;) a wogóle podziwiam Cie za czas jaki pieścisz swoją kobietę :D nasuwa się tylko pytanie - kiedy Ci się to znudzi :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
probowalem na jakies 2h przed.... potem nie mial sily wstac...moze dlatego ze ostatnio pracuje po kilkanascie godzin,....., jestem troche przemeczony ale bez przesady ona miala taka masc przeciwbolowa - wiecie byla dziewica i trzeba bylo nasmarowac - raz jej troche wzialem posmarowalem to moglbym walic nim i nie chcial wstac....moze za duzo jej uzylem ..... moze jka by wziazc mniej to by zadzialalo. ps jej cipka jest dosc ciasna ciezko mi wsunac... jak juz wloze glowke penisa to jest tam tak cieplo i tak mocno go otula ta miecutka wilgotna tkanka ze moment nawet jak tylko lekko sie porusze i dochodze.... paranoja jakas, a potem sie glupio czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podziwiam-matko!! gdyby mnie moj facet tak dlugo piescil to bym chyba 5 razy orgazm miala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden maczo
pisalem ze probowalem srodek w zelu przepisany przez ginekologa na bol blony dziewiczej i miesni w wejsciu pochwy, moze sprobuje taka prezerwatywe ps fajnie jest obserwowac jak przez 40 min piescisz cale cialo partnerki, omijasz piersi i lono, potem sobie przez 20 min pozwalasz na czasami dotknac, a przez ostatnie 10 min piescis ustami sutki tak intensywnie ze kobieta wzywa Boga , krzyczy a potem pada wyczerpana i przez kilka minut nie jest wstanie sie ruszac tylko mruczy jak zadowolony kotek.... tylko ze ona pragnie zebym zrobil to ptaszkiem...... ps nie wiedzilem ze mozna doprowadzic do orgazmu przez stymulacje sutkow....ale wiem juz ze mozna....trzeba tylko bardzo sie starac. Moze ten czas jes moim problemem , bo jak tak dlugo sie mecze to potem po wlozeniu wysiadam, czasmi tyle ja pieszcze ze czuje nawet jak mnie nie dotyka ze zaraz dojde - ja to czuje .... ale jak zakrotko ja pieszcze to ona nie jest wstanie dojsc i cipka ja boli jak probuje wsunac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
zaden maczo ze mnie...... co z tego ze ja tak zadowalam jak ona mopwi mi ze juz chciala by inaczej????/???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
help jak ja pobudzic a siebie ostudzic zeby mozna bylo normalnie dochodzic prze wsuwanie i wyciagnie - chociaz kilka minut? ile czasu jest to u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
prosze o rady??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiąc jej minetke
i pieszcząc, wiem ze to moze wydac sie dziwne ale jezeli masz takie problemy to musisz myslec o czyms innym, jakichś problemach itp. np. jak bedzie jutro w pracy, co musze kupic w sklepie. Momentalnie "mały" ci powinien opaść, tym samym zostawić wiecej energii na stosunek pochwowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
moze i dobry pomysl, ale czy potem stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
widze ze nie macie rad,..... a wszyscy doswiadczeni sa a mi sie zyc odechciewa i jak mysle o tym to nie mam ochoty na sex/...// ustami to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony-111
mowie ze jak wloze to zaraz wytryskam wiesz wkladam, zaczynam roszac i nagle zaczyna pulsowac, sciskam go na dole, jestem wstanie powstrymac wytrysk - sperma sie cofa ale potem mi juz nie staje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ona juz ma orgazm to twoje kazde wlozenie tylko jej przedluza stan orgazmiczny wiec sie tym nie przejmuj Kobiety juz takie sa ze chca jak nawicej i jak nadluzej i dzieki temu przedluzaja gatunek ludzki,bo wszystko sie obraca wokol zaplodnienia Musisz to miec na uwadze i zawsze z gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×