Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smutas92

Co zrobić???

Polecane posty

Jestem już z moją dziewczyną 1,5 roku... Do tej pory jeszcze ze sobą nie spaliśmy chociaż przymierzaliśmy się już parę razy lecz zawsze nie wychodziło... Zawsze kończyło się na tym że ja jej robiłem dobrze np: językiem a ona nic... No i właśnie mój problem jest taki co mam zrobić żeby moja dziewczyna zrobiła mi dobrze ustami??? Co zrobić żeby się przełamała i nie brzydziła wziąć go do ust??? Proszę o konkretne odpowiedzi... Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moja rada taka będzie
żebyś właściwie jej to powiedział, to znaczy poprosił, żeby w taki sposób Ci sprawiła przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie zakładaj od razu
że brzydzi się czy coś takiego, bo jak razem jesteście od 1,5 roku, no to chyba skoro jeszcze nie uciekła z obrzydzeniem to dobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: mówiłem i prosiłem wiele razy a to że się brzydzi to dowiedziałem się od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz problem. Zaprowadz ją do łazienki daj jej w ręce i niech go dokładnie umyje, a wtedy przestanie się brzydzić. Pozatym jakaś nerwowa jest i neospasmine niech se weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim weź osrty nożyk i zeskrob brązowy ser (jeżeli uda ci sie odkleić) napletek o gałki). Po godzinie jak już zeskrobiesz trochę twarogu zanurz pałkę w szklance ze spirytusem, po dwóch godzianch ser zmięknie, możesz już go treochę oskrobać papierem ściernym gruboziarnistym. Teraz wkładasz go do szklanki z nadmanganianem potasu. Po ok. 2 godzinach powinien odmoknąć. Wtedy smarujesz pałkę trójglicerynotiamidem winylu i polewasz octem jabłkowym. Na noc zawijasz w torebkę foliową i rano po umyciu szarym mydłem twoja sucz powinna go wziąć do mordy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 92
to Twój rocznik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
Tak na poważnie, to są takie kobiety które się brzydzą, moja żona na przykład brzydzi się wytrysku do ust i nigdy tego nie było, chociaż specjalnie nie nalegałem. Zproroponuj najpierw pieszczoty reką, jej stopami jeśli ma zgrabne to rajcuje, lub zaproponuj wytrysk np. między piersiami, albo drażnij sam żołądź o jej brodawkę piersiową, aż do wytrysku. Będziesz usatysfakcjonowany a ona może w końcu sie oswoi z penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie mój rocznik tak przykładowo napisałem bo sam smutas był zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrob jej dzika awanture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradźcie mi jak mam ją zachęcić jak mam z nią pogadać żeby to robiła... PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestan jej robic dobrze
Powiedz, ze sie nagle zaczales brzydzic, i juz :) Cos za cos, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz jej udowodnic ze wszystko co robi w sypialni strasznie cie kręci.....mów jej jaka jest cudowna jak Ci z nią dobrze....może to zadziala?Ja chcialam sprobowac ale nie wiedzialam jak i balam sie ze albo mu zrobie krzywde albo pomysli sobie\"Dżizas,co ona probuje wlasnie zrobic?\"....i dlatego na poczatku nie chcialam probowac....ale jak raz sie juz odwazylam i zobaczylam jak to na niego dziala to chcialam wiecej i wiecej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×