Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinak

ZĄB ....BOLI - KŁUJE - JAKBY NERW?

Polecane posty

Tak pobolewa od czasu do czasu. Obadałam i jest tam niewielka dziurka. Teraz jestem w pracy i dentysta do którego chodzę jest na urlopie do 31.07. Kobiety powiedzcie mi co to za dziwny ból? To takie sprawia wrażenie jak przy nadwrażliwości na zimne czy gorące.Przeszywa i to trwa chwilę, ale niezależne to jest od tego czy akurat jem czy piję, zjawia sie bardzo niespodziewanie. Dzięki z góry za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ból jest rwący to może ci sie ropień robić idź do innego dentysty - co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest rwący , kłujący A inny dentysta? Wolę nie. Mieszkam w małej miejscowoąsci i tylko ten mój jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może być zgorzel, jak siępowietrze dostaje do środka zęba , to zacyzna ropieć, ból nie ejst pulsujący tylko właśnie kłujący, miałas wcześniej plombowanyten ząb?na razie płucz jamę ustną szałwią, ale jesli to zgorzel, to lepiej szybciutko do dentysty, bo ból będzie się nasilał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak był plombowany. Boli naprawdę bardzo rzadko. Raz na kilka dni. Dziś akurat w pracy mnie złapał. Jakieś 3 godz. temu, przez chwilę i do tej pory cisza. Chwila to znaczy może nawet nie minuta, parę sekund dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kuł, własnie tak jak dentysta czasem sprawdza kanał nerwu igłą i tez na poczatku bolała mnie tylko czasem a nie stale, ząb tez miałam wczesniej plombowany, ale źle i powietrze się dotsało i z tego własnie zgorzel, idź jak najszybciej do dentysty,oczywiście to nie musi byc to samo co u mnie,ale po co się męczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś tak miałam, z rok temu może i samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×