Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albinoska

Urzekły mnie te zdjęcia...

Polecane posty

A dlaczego ta plaża to tandeta? Uzasadnij, proszę. Wykorzystano plener i to bardzo pomysłowo - nic na siłę, jak w przypadku Polski (na ogół). A takie same (lub podobne) sukienki druhen są dobrym pomysłem ujednolicenia tła panny młodej. Znacznie bardziej podoba mi się takie rozwiązanie, niż odsztafirowane, wytapirowane i wymalowane straszyła w kieckach czarnych, szarych, srebrnych i złotych z bazarową biżuterią. Nie mówię, że wszędzie tak jest, ale na ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajne te zdjęcia
Niestety Bałtyk nie pozwala na taki rozmach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama kolerzankę z Koszalina, miała wesele w knajpie nad morzem i na plaży miała sesje to jedne z najpiekniejszych zdjec jakie widziałam takie na luzie w tle a to łabędź, a to kuter, no i dużo błękitu i piaseczku oczywiście podstawa to dobra pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie wygladaja sztucznie Wygladaja jakby ktos nalozyl sylwetki ludzi na baze, czyli te morskie widoczki. Sylwetki, ich stroje sa bardzo nasycone kolorystycznie, tlo znowu za blade albo za ciemne. Nie wydaje mi sie, ze to kwestia oswietlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A biel niektorych ubran jest niemozliwa do osiagniecia w relanym swiecie. Takie rzeczy to tylko w reklamach proszku do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz się, dzieweczka :) Przecież fotograf nosi ze sobą cały arsenał do robienia zdjęć, różne lampy, słabsze, mocniejsze. Heh, widzę, ze nikt nie zrozumiał o co mi chodzi... No, może z wyjątkiem Haris...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i tandeta
cie urzekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki...27
WOW!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i tandeta
kolorki jak z disneylandu scnografia jak z kiczowatej pocztowki okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska gratuluję poczucia
humoru. Jak widać na załączonym obrazku, niektórym wiele brakuje, by zrozumieć dowcip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po prostu
zdj sa tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po prostu
uważam żen zdjęcia to kicz boludzie na siłe udają kogo kim nie są. Brakuje zwyczajności. Tak na siłe poubierali baby jednakowo:-o Po co??? Napewno nie dałabym sie przebrać w jakąs szmatę co by mi kazali założyć i zmuszali do stawania do zdjęć. Tym bardziej jak bym była starsza i nie szczupła:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×