Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albinoska

Urzekły mnie te zdjęcia...

Polecane posty

Hawaje, Hawaje :) Heh, żeby chociaż odrobinę tego koloru przenieść na nasz rodzimy grunt :P Chociaż odrobinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zbyt kolorowo.... zbyt...amerykańsko.... ale plaża marzenie :) chciałabym tam sobie pospacerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że wszystkie - byłoby zbyt cukierkowo :) Ale odrobina koloru nie zawadzi. Tym bardziej, że nasze śluby i wesela są wręcz monochromatyczne :( A sama plaża... Mmmm... Pomarzyć zawsze można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsj
Bardzo mi się podoba, kolory też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah,bajka,zyc nie umierac,mowie o teych plazach i ogolnie,fajowy klimacik musi byc na takich weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się to gdzie stoją tylko 4 osoby: panna w białej i fioletowej sukience i 2 facetów jedna panna mloda jest masakrycznie gruba - taka w białej sukni z elementem czerwieni a co sądzisz jak sa druhny i wszystkie mają takie same suknie dla mnie to maskara, dobrze że u nas nie ma takiego zwyczaju przeciez każdy ma swój styl, koloryt, figurę i nie wyobrażam sobie wcisnąć 6 kuzynek w taie same kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wesoło :) Bardzo żałuję, że na swoim ślubie (i weselu) nie miałam orszaku druhen - potem zawsze jest co wspominać ;) I zawsze jest sympatyczniej z takim orszakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznepf
u nas tez jest kolorowo:) np. po spożyciu naszego narodowego napoju weselnego na twarzach dominuje czerwień, nad ranem ta czerwień przechodzi w zieleń. o innych urokliwych polskich zwyczajach weselnych jak oczepiny nawet nie wspominajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orszak druhen to fajna rzecz, ale gdybym ja planowala cos takiego kazda mialaby inna siukienkę, ale utrzymaną w jednej stylistyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko można dobrać i zawsze można znaleźć jakiś kompromis :) Poza tym wystarczy, by suknie miały podobną stylistykę :) Heh, ja tam lubię takie cuś :) Przecież to nie jest zwyczaj amerykański - to zbyt młody naród na jakiekolwiek zwyczaje ;) Przecie w kulturze słowiańskiej (i nie tylko) też tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci tak - kiedy zaczelam jako dziecko chodzic na sluby bylam bardzo zdiwiona, ze nie ma orszaki i na koniec nie mowi się: \"możesz pocałować panne młodą\" tak było na filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaa
Fajowe! Takie naturalne, radosne, nie to, co nasze sztywne pozy, stremowane usmiechy i "niech mlodzi udaja, ze rozmawiaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie te koszmarne stylizacje sprzed jakichś 10 lat sesja w studio na tle fototapety z zamkiem naprzykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa żyć a nie umierać
nie cierpię tamtego robactwa, potwornego upału. tez mi marzenie. Owszem jedynie na sesję zdj pomłabym tam byc albo tydz urlopu i pa pa. Dzięki nabyłam się już w ciepłych krajach i szczerze to mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że podzieliłaś się z nami ta refleksją powiało wielkim światem zazdrościmy Ci bo my tylko do czech na piwo jeździmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie foty nie urzekaja, ja lubie duzo zieleni ;) sama plaza super, ale nie na fotki. a te chamskie stylizacje ze niby w zamku, niestety sa praktykowane i dzis ;/ sama widzialam , wystarczy wejsc na allegro, i szukac zdjec sukien slubnych. Ta tandeta nadal dominuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sluchajcie! nie tylko wiocha sie w tym kiczu lubuje. widzialam foty, gdzie lokalizacja sukni byla w Wawie lub Krakowie! same zerknijcie. co jest zgrane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panstwo mlodzi to jedno - a fotograf drugie.. az dziw bierze ze szanujacy sie zaklad foto w miescie moze chocby ZAPROPONOWAC klientom cos takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to panny gdzie wy byście
foty robiły skoro zameczki są dla was tandetą. Zebrałyście isę we 4 i oceniacie. Dla mnie ta plaża to dopiero tandeta. Panie ubrane jednakowo:-o Szok jaka wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bede miec fotki na PRAWDZIWYM ZAMKU ;) a nie papierowym doklejaczu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to panny gdzie wy byście
no to życzyć ci tylko ładnej pogody. Bo jest zawsze prawdopodobieństwo że może lać i wtedy jest się zmuszonym robić zdjęcia wewnątrz co tak namiętnie nazywacie wiochą. Też mam zaplanowa sesję ale w ogrodzie ale liczę się z tym że może lać i sesja będzie wewnątrz. Wiadomo. I co z tego??? Jest się wtedy gorszymm??? Może po prostu te osoby na które tak gadacie nie miały udanej pogody:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty panna chyba nie wiesz o jakich zdjeciach mowimy , od tego trzeba zacząc ;) a pogoda sie nie przejmuje, bo fotki bede robic i tak pozniej. Nas bedzie fotografowac 3 fotografow bo w takich kregach sie obracalam przez lat kilka. Znajomosci zostaly i akurat teraz sie przydaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×