Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robić.....

biała sukienka na wesele koleżanki - mogę w niej iść?

Polecane posty

śliczna ta sukienka. i myślę, że jak najbardziej możesz w niej iśc. Dobierz tylko czarne dodatki. Proponuję jeszcze zarzucic na ramiona czarny króciutki żakiecik z krótkim rękawkięm. W Orsayu jest ich bez liku. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
dzięki za pozytywne komentarze... Powiem szczerze, że jestem zmartwiona, niektórzy kategoryczni zabraniaja białych sukienek (nieważne czy czarne dodatki, żakiety, buty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattti
Hej, mam dylemat. Kupiłam dzisiaj sukienkę na wesele koleżanki. Sukienka wygląda dokładnie tak : http://szafa.pl/c872203-biala-sukienka-z-kokarda.html Góra ( do kokardki ) jest w zasadzie ecru, a dół biały. Mogę iść w takiej sukience na wesele, czy Panna Młoda mogłaby się zle poczuć? Po zakupie sukienki pomyślałam dopiero o tej kwestii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pewnie ze wypada, przeciez sukienka biala w groszki na pewno nie przypomina sukni slubnej... ale to glupie z tym robieniem konkurencji pannie mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ta z kokarda tez jest super, jak do tego ubierzesz czqarne buty czarna torebke to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielotka
moim zdaniem nie powinno się chodzić w białej sukience na wesele, ponieważ kolor ten jest zarezerwowany w ten dzień tylko i wyłącznie dla Panny Młodej. Fakt konkurencją może nie będziesz, wyrzutów może nikt Ci nie będzie robił, ale mimo wszystko wybrałabym na Twoim miejscu przynajmniej kolor kremowy z jaśniejszych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotti
ja tez kupiłam białą sukienkę i wybieram sie w niej na wesele, ale czytam fora i wiele osób jest przeciwko sukience o takim kolorze jeśli się idzie na czyjś slub... ja uważam , że moja : http://www.allegro.pl/item710718863_cudna_plisowana_japan_style_z_paskiem.html z odpowiednimi dodatkami, plus sweterkiem, nie przyciągnie na mnie aż tak dużej uwagi, jest przecież skromna, a do panny młodej mi będzie w niej bardzo daleko. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubierz się i nie przjmuj
jakąś nabzdyczoną bezą. Powinna sie cieszyc że ktoś wogóle zechciał przyjść na jej nudne święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamrok
ja bylam kiedys na weselu w bialej sukience w granatowe kwiaty, i zadnego problemu nie bylo, 80% dziewczyn przyszlo w czarnych. Powiem tak Biala dluga suknia -NIE, ale ladna sukienka biala z kolorowym akcentem jak najbardziej. I nie przejmuj sie tymi glosami ze to nei wypada, Takie zabobony praktykuje sie jeszcze tylko chyba na wsiach , gdzie cywilizacja nie doszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo z tą Twoją sukienką... bolerko pewnie zdejmiesz w tańcu a buty niewiele zmienią. moim zdaniem nie wypada, ale i tak zrobisz jak zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
shamrok, takie "zabobony" praktykuje się w środowisku ludzi kulturalnych i wiedzących, co wypada a co nie. Nie wypada iść na pogrzeb na czerwono, nie wypada iść na ślub w czarnej ani białej sukience, i tyle. To są elementarne zasady cywilizowanego savoir-vivre'u i wypadałoby je opanować. A Ty przeciwnie - nie dość, że tych zasad nie znasz, to jeszcze się szczycisz swoją ignorancją i innych w błąd wprowadzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius1411
Ja też mam białą sukienkę ozdobioną czarnym i fioletowym wzorkiem(kwiatki i kółka).zastanawiam się czy mogę z w niej pójść na wesele...co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Jest lato więc jasne kolory na wesele są jak najbardziej wskazane. Ja kiedyś zastanawiałam się czy powinnam iść na wesele w czarnej sukience i wtedy tez słyszałam, że może nie wypada... Ja jednak uważam, że każdy kolor jest dozwolony i ważne , aby czuć się w nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Zgadzam się :) Więc dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac ale lepiej nie isc na bialo na wesele 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W BIELI I W CZERNI
tekwondo women i inne doradzaczki- niki ci złego słowa nie powiedział, bo były tam osoby TAKTOWNE, czego, jak widac tobie zabrakło. ale, że postapiłas nietaktownie, to wiedz. W BIELI I W CZERNI w POLSCE NIE CHODZI SIĘ NA WESELE!!!!1 Ludzie, nikt was nie uczył savoir vivre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba sie tym w ogole przejmowac - jasne, można i robic kupe na srodku salonu w gosciach.... ODROBINĘ kultury , taktu i szacunku do innych , please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz iśc w bieli, idż, w sumie nikt ci nie zabroni, ale co sobie pomysla, to pomysla. - BRAK TAKTU! rozumiem,że nie zależy ci wcale na zdaniu innych i chcesz sie sama jedna dobrze czuc - ale- NIE BĘDZIESZ sama na tym weselu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze znajdzie się jakaś pusta krowa która z uporem maniaka będzie łaziła po weselach w białej sukni robiąc z siebie pośmiewisko bo przecież jej się nalezy iść na biało ! zasrana polska kołtunów daleka do cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem można założyć białą sukienkę. Tylko trzeba dobrać buty, biżuterię , torebkę w innym kolorze niż biel, srebro itp. No i oczywiście sukienka nie może być długa, bo to by była przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie można, i kolorowy wisiorek tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych chodzących w bieli na wesela: wy nienawidzicie tych panien młodych, chcecie im dopiec, sprawić przykrość w tym wyjątkowym dniu, czy jak? Bo tylko takie wnioski można wysnuć. Bieli na cudze wesela się nie wkłada, i to, że panna młoda wam nic nie powie (bo osoba kulturalna nie komentuje czyjegoś braku wychowania) nie oznacza, że nie będzie jej przykro, bo dla niej ten symbol bieli może mieć akurat duże znaczenie. Albo chce się po prostu czuć wyjątkowo i podkreślać to także kolorem. Naprawdę, im więcej czytam tematów w stylu "biała sukienka na wesele" tym bardziej mam wrażenie, że te tematy i takie sukienki zakładają sucze, które chcą te wesela z premedytacją popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zmień kolorystykę. Sukienka K248 jest pięknym czarnym modelem. Jest bardzo kobieca i seksowna. Ma długie rękawy i asymetryczne wycięcie z boku. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×