Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robić.....

biała sukienka na wesele koleżanki - mogę w niej iść?

Polecane posty

Gość nie wiem co robić.....

Kupiłam sobie sukienkę na wesele koleżanki, łaziłam za nia przez parę dni. Ładnie leży, wszystko OK, ale moja mama tradycyjnie musiała sie wtrącić i powiedziała, że nie wypada w niej iść bo będę konkurencją dla panny mlodej.(???) Głupio brzmi ale zaczęłam sie nad tym zastanawiać i sama nie wiem. Sukienka nie jest cała biała, jest w małe czarne grochy tak że chyba nie powinno być problemu, no ale sie waham. http://allegro.pl/item215634913__najtaniej_sukienka_w_grochy_monero_biala_s.html Podobna do tej, tylko moja ma mniejsze grochy, jest z satyny i od spodu wystaje 5 cm tiulu. Moge iść w czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekwondo women
jak naj bardziej mozesz i zadna konkurencja nie bedziesz , ja nie raz szlam na wesele ubrana na bialo i nikt mi z tego powodu wyrzutow nie robil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie zwykla dziewczyna
mysle, ze spokojnie mozesz isc - sukienka jest w groszki a nie gladka biala, poza tym krotka wiec problemu zadnego nie widze :-) faktycznie nie wypada isc na czyjes wesele w sukiene, ktora moze byc wzieta za sukienke panny mlodej - w sensie, ze "bogata" i biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale teoretycznie mowi sie ze aniw bieli ani w czerni na wesele sie nie idzie..... ale ta sukienka nie wyglada na slubna wiec luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileczka7
Było o tym w TVN Style - Lekcja stylu - w żadnym razie nie wypada ubierać się na biało idąc na czyjś ślub - takie było podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić.....
Dzieki :) Myślałam jeszcze o czerwonych dodatkach żeby nie było przypalu ale teraz sobie chyba odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czysto biało nie powinno sie - ale jeżeli na tej bieli są groszki, ciapki czy kwiatki to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknie lekki koszmarek
jest świetna i na pewno nie przyćmisz panny młodej, nie bierz jednak czerwonych dodatków, bo wszystko zepsujesz, jeśli już to czarne, ale np. buty peep toe mogą być czarno-białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rob sobie obory
ani z siebie kretynki i przykrosi pannie mlodej NIE POWINNO SIE TAK CHODZIC, i to nie daltego ze to jakis zabobon.. tylko z czystej Kultury. Ciekawe czy ty bys chciala zeby u Ciebie na weselu bylo kilka mlodych pan.. to jest jej dzien, i walnij sie w leb. Lepiej nic idz , albo idz nago !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczuczu
nie ma w ogóle zadnego problemu, sukienka przy najlepszych checiach nie wyglada na ślubną, jestes nie do pomylenia z panną młodą, więc możesz w niej isć , jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
"nie rob sobie obory' --- lepiej ty się walnij w łeb o jakiej konkurencji ty mówisz? mogłaby "robic konkurencję" gdyby wpadła w balowej baiłej sukni z trenem i welonem a to jest ładnie skrojona sukieneczka, możesz dodac jakieś czarne albo czerwone dodatki i będzie slicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem
tfu - co ja plote:) zadnych czerwonych dodatków tylko czarne przepraszam za błąd, nie wiem o czym myślałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna sukienka... :) prawda ze nie wypada w białej sukience isc na slub chyba ze wlasny ... ale w czarne groszki + czarne dodoatki jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie miała innej opcji kolorystyczne, poszłabym w niej. jest ładna i nie wydaje mi sie, żebyś w jakiś sposób robiła konkurencję Młodej. Dobierz np. czarne dodatki i już będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
sukienka nie jest biała tylko w grochy. Już prędzej te wszystkie gorsety przyćmią panną młodą, choćby były bordowe. Skromna dwukolorowa sukienka a wy takie halo macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia78
na moje wesele przyszla wlasnie taka jedna w bialej sukni mnie to nie przeszkadzalo, jako pannie mlodej - ale laska ... lśniła w bialej szacie :D ja chyba nie ubralabym sie w biala (czysto białą) kiecke na czyjes wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia78
po prostu chyba z szacunku, bo to swieto panny mlodej :) ale sukienja autorki jest jak najbardziej odpowiednia na wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vt4y65
a czemu nie można ubierać się na czarno? ja miałam ostatnio na weselu czarną prostą sukienke z diamentowymi akcentami i do tego bordowy szal.... czy nie powinnam tak iśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
tez mam zamiar isc na wesele w czarnej sukience co jest w tym zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
A co myślicie o białej sukience na poprawiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarq
dlaczego tak bardzo wam zalezy, aby na sluby chodzic w bialych kieckach?? Jest tyle kolorow, a wy akurat upatrzylyscie sobie biale sukienki. Pytasz sie czy mozesz. Mozesz isc nawet nago, ale w bialej sukience po prostu NIE WYPADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Ja poszłam w białej na poprawiny, a ona póżniej mi "oddała", bo na mój ślub (nie miałam poprawin) przyszła w swojej białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal
zależy w jakiej białej, ta jest w porządku, jest skromna i w czarne kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka chyba nie powinna byc konkurencja. ale faktycznie (przynajmniej moim zdaniem) nie powinno sie zakladac niektorego typu bialych sukienek na wesele (podobnych do sukien slubnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia78
a ja nie bede sie znizac do pozomu tej laski i na jej wesele nie przyjde w bialej kiecce, a moglabym ;) Szkoda, ze nie zrozumie swojego nietaktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nir wiem co robić....
Tu autorka :) Juz po weselu i chciałam tylko napisać że połowa, a już na poprawinach prawie wszyscy byli w sukienkach beżowych, białych lub kremowych. W mojej w żadnym razie nie wyróżniałam sie z tłumu :D THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
http://www.dommody.pl/go/_info/?id=273 Kupiłam ostatnio sukienkę bardzo podobną do tej jak na zdjęciu ale moja sukienka nie ma na górze tej koronki i jest nie kremowa ale biała Zastanawiam się tylko czy w kolorze białym z brązowymi dodatkami wypada iść. . co o tym myślicie ? moja nie ma tej koronki na górze czarnej i tych długich pasków od wstążeczki. Tylko pasek pod biustem z małą kokardką i na dole wystaje taki czarny tiul (czy jakiś tam inny materiał) Zastanawiam się czy nie będzie "za biało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję herbatę karmelową
jasne, że możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×