Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O kurdeee

Już się nie dziwię, czemu młodzież wyjeżdża

Polecane posty

Gość ludzie bez przesady
jak sie chce to sie znajdzie, widze ze niektórzy pracują jak woły po 10 h przez 6 dni w tyg. w tych pieknych centrach handlowych i jeszcze za grosze. Ja pracuje 8 godzinek od 7-15, umowa o pracę, 20 dni w roku wolnych, zarabiam co prawda 1800zł na reke, ale mam wolne popołudnia i weekendy, i nie pracuje w żadnym centrum handlowym czy galerii bo tam niema przyszłości,zwykłe obozy pracy!! Pracuje w zakładzie spożywczym,atmosfera miła, ludzie przyjemni, zadnego siedzenia po 10 godzin. Tylko no własnie kto z was przyjdzie do zakładu spozywczego?? Pewnie by był dla was problem latać w białym kitelku i czapeczce czasami sie "brudząc",ale coś za coś, według mnie to zdecydowanie lepsze od marnowania sobie życia na "harowanie" cały tydzień w C.H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się hehehe
wstyd im latać w kitlu i pobrudzić rączki, nie ważne, że 1800netto, lepiej zapierdalać po 10h za 1100, ale w garniaku hehehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurdeee
Tak się składa, że do spożywczaka też aplikowałam i od nich zero odpowiedzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatąbka
Do sklepu spozywczego tez trzeba miec odpowiednie kwalifikacje. A jest pelno dziewczyn z doswiadczeniem w tej branzy i raczej przyjma koos kto juz pracowal w takim sklepie, niz dziewczynke, ktora po 2 dniach by uciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiieeeeeeewwwwwwwww
czy na tym forum nie ma topiku/wątku do którego by się nie przyczepił ten oszust??????!!!!????:o czy na tym forum można pisać spokojnie, dzielić się swoimi problemami, szukać pomocy, dzielić się doświadczeniem, pomagać innym.... ale nie, nie ma spokoju na tym forum, bo jest taki pan, który wszystko musi zepsuć swoim bezustannym nagabywaniem, werbowaniem i wiecznym nienasyceniem, więcej, więcej, ięcej jeleni!!! więcej kasy!!! żenada....:o brzydze się tym gościem już.... szkoda mi reszty forumowiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda idz juz sobie
ty smierdzacy oszuscie :O Ile mozna - wszedzie pojawiasz sie z ta swoja piramidka i szukasz idiotow :P SPADOWA FRAJERZE!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcemy pracować w domu, bo chcemy wychodzić do ludzi i przebywać między nimi:P a praca w domu w 4 ścianach nie przysporzy nam przyjaciół i znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda idz juz sobie
jestes zalosny czlowieku :O Nie widzisz jak ludzi od ciebie odrzuca? Nachalny gnojek z ciebie w dodatku niedorozwieniety chyba :P masz jakies problemy ze zrozumieniem prostej rzeczy - IM BARDZIEJ JESTES NACHALNY I PROBUJESZ WCISKAC TA SWOJA PIRAMIDKE TYM WIEKSZA ZLOSC I NIECHEC WYWOLUJESZ U LUDZI?? Nie nauczyl cie tego ten twoj guru od oszustwa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolcia_82
popieram!!! dokładnie, dobrze jest wyjść do ludzi, pogawędzić, pośmiać się, zdobyć nowych przyjaciół znajomych ehhh, a nie siedzieć w domu 24/h na kompie i nagabywać biednych forumowiczów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powoątpiewam w to
czy ty naga prawda możesz wychodzić do ludzi, raczej cię nie lubią i przyjaciół chyba też nie masz hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
do naga prawda - to dlaczego z tobą na forum nikt nie chce obcowac człowieku sukcesu , bo pachniesz oszustwem na odległośc , a ludzie nie są już tacy głupi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
a może naga prawda jest jehowy - uparty i wyuczony jak oni, zawsze wie lepiej co jest dla ciebie dobre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam
znalezione na forum UWAGA na oszustów !!!!!!!!!! >>> Naga Prawda Centrum Ratownictwa Finansowego “EUROSTAR” Pod tym szyldem działają oszusci >>> http://eurostar.intway.info/ to Wcześniej nazywali się "Centrum Kształcenia Kadr Menedżerskich" Paru siedzi ,paru ukrywa sie...jeden z nich to Naga Prawda. O to dowód na to, że Naga Prada to oszust: 1.Niepoadaje swojego imienia ani nazwiska na stronie internetowej i gdzie kolwiek indziej...nie mówiąc o adresie i telefonie stacjonarnym. 2.Działa tylko przez internet, niewychodząc z ukrycia, bo go wielu ludzi i policja ściga. Poniżej jest link,zobaczcie sami na czym polega oszustwo tego Ciula Naga Prawda... http://katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/63 33 50.html http://eurostar.intway.info/ http://www.kurs.u2.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
no fakt , lanie wody i opowieści o Indianach i Kolumbie , mnóstwo slow i absolutnie nic konkretnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
no a powiedzmy, że dałabym ci się zwerbować ( a nie dam bo od 15 lat pracuję w sądzie i jest mi z tym bardzo dobrze ) to na czym miałaby polegac ta praca, ale konkretnie bez lania wody , napisz w punktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
po załatwieniu formularzy itd itp. powiedzmy, że już mnie masz i co dalej ? wstaje rano , siadam do komputera i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
i znowu nic konkretnego, właściwie gdybym miała komuś opowiedziec na czym to polega to nie wiadomo ... No chyba, że ulegałabym werbunkowi i słuchała tych szkoleń ( jak mantry) ta jak ty i nazwywałabym się " naga prawda 1 ". Niestety ( dla ciebie) jestem za bardzo uczciwa, zeby dać się tak omamić. Mówi się o jakiś produktach, sklepach internetowych i innych ble, ble, ble , a ja widze, że jesteś jak najbardziej w przyszłości naszym klientem ( w najlepszym wypadku świadkiem w sprawie karnej). Chyba, że za chwilkę będziesz reprezentował firmę o innej nazwie i policja nie zdąży wam się do d... dobrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola Naga Prawda
zanasz dwa języki, być może to fakt, ale polskiego to nie znasz napewno co widać po twoim piśmiennictwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
a co będzie w tym sklepie internetowym ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola Naga Prawda
w życiu nie widziałem, żeby ktoś, kto otwiera sklep internetowy siał taki zamęt na malutkim forum hehehe to może lepiej reklama w ogólnopolskich gazetach, albo w tv panie biznesmenie, a nie "dziecinne" forum, jak je niedawno nazwałeś... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
to mi zywcem przypomina amway , też trzeba było kupić pakiet z informacjami i handlować produktami ,a tak naprawdę to te produkty to tylko przykrywka do tegogo że trzeba werbowac w trybie pilnym ileś tam nowych osób , bo jak nie to coś tam , coś tam . I też werbujący byli tak oszołomieni i zachłyśnięci jak ty ... i ludzie nabierali się i później nie mogli z tego się wycofać chyba, że bardzo stratni ... ale nic nie mogli zrobić , no bo co ? Może to jest c.d. tej firmy wpisałam w google "amway" i oto co znalazłam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
tylko, że amwayowcy łazili po domach , znajomi-znajomym , kiedyś nie było komuterów, a teraz jest taka mozliwość i już znowu ktoś to rozkręca pod nową nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
skoro naga prawda nie udziela informacji czym handlują i dlaczego w taki zagmatwany i utajniony sposób , to po otwarciu jednego z linków pojawił się ten oto cudowny środek: http://www.yourlife.pl/produkty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola Naga Prawda
jasne, 40 osób hahahhaha to dobre hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
no to jesteśmy w domu :( amway jak zywy ... I nie ciesz się tak bardzo , bo głupcy zawsze się znajdą, ciekawscy też , my w karnym nie mielibysmy co robić , żeby m.inn nie tacy jak ty . Nie wiem jak możesz spać spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
jesli nie chce się wam czytać o amwayu wycięłam jedno ciekawe zdanko: Pierwszą cechą dyskredytującą Amway jest stosowanie manipulacyjnych metod przekonywania, typowych dla różnego rodzaju sekt, a wśród nich m.in. technik behawiorystycznych, odrzucanych obecnie ze względu na postrzeganie człowieka jako przedmiotu manipulacji. Stosowanie metod behawiorystycznych wielu psychologów określa jako typowe "pranie mózgu". I naga prawda jest już po tym szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
c.d. - żywcem jakby pisali o nagiej prawdzie: "Trudno było również zwerbować określoną liczbę nowych osób, aby stworzyć tzw. sieć, za co dostawało się marne pieniądze. Obserwując poczynania osób zaangażowanych w firmie, zauważyłam, że niektórzy zawiedzeni rezygnowali, natomiast inni uparcie dążyli do celu jakby chcieli udowodnić sobie i innym, że to jest rzeczywiście dobry biznes."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
nie podałam konkretów, ponieważ mnie amway nie zwerbował i szczegółów ich działania nie znałam i nie znam , ale teraz poczytałam i juz wszystko wiem. Żal mi było tych ludzi, że dali się tak omamić . A o wymiar sprawiedliwości jestem spokojna, radzi sobie nieźle, bo już nie jednego oszusta internetowego poznałam na sali sądowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×