Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiolka34

Karmię piersią czy mogę czasami wypić piwo?

Polecane posty

Gość fiolka34

Mała ma juz 8 miesięcy i karmię ją piersia 4 razy dz. w nocy śpi rano je najwcześniej o 5 , zastanawiam się czy jak wypiję piwo po ostatnim karmieniu ok. 19 to do 5 rano jeszcze jest alkohol w mleku czy już nie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska z ustki
nie a poza tym do mleka przedostaja sie sladowe ilosci alkoholu, nie tak jak do lozyska, ze polowaa z tego co wypijesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blleeee
jak chcesz miec pijanego bobaska to niewidze przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska z ustki
blleeeee po co ja straszysz? piwo nikomu nie zaszkodzilo. a tym bardziej wypite wieczorem po ostatnim karmieniu. a poza tym niejeden lekarz ci powie ze jest dobre na nerki oraz pobudza laktacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka z Ustki, jesteś w ciąży, czy już po i maszw domu maleństwo, ja też jestem z Ustki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pijaca
na laktację jest bardzo dobre Carmi - przetestowane :) Po za tym, to bezalkoholowe piwko więc nie ma strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczuczu
oj boże , jedno piwo jeszcze nikomu nie zaszkodziło moje znajome piją w czasie karmienia i ciążzy piwo bezalkoholowe- trochę kicha, ale smakuje podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka34
Ja raz wypiłam Redsa - to piwo alkoholowe ale ma mniej alkoholu niż pozostałe i dziecku nic nie było .Jak są upały to mam taaaką ochotę - ale ciekawa jestem czy po tylu godzinach ( ok. 10) faktycznie ten alkohol w mleku jest czy juz tylko śladowe ilości . Szukałam w necie czegoś na ten temat ale nie znalazłam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
spokojnie mozesz bez przesady błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w ciąży
I pije piwo. Albo szklanke normalnego jasnego piwa, albo jednego redsa w puszczce cytrynowego:) mniam. Czasem kieliszek wina. Ale piwo częściej. Tak raz na jakiś czas oczywiście. Nie codzinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×