Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feni

czy jest to możliwe?

Polecane posty

Gość a ja kilka lat temu
zaklepałam termin ślubu, najbliższy możliwy, za 6 tygodni, potem na 2 wyjechałam uczcić tą decyzję ;) i po powrocie zaczęłam dopiero wszystko organizować - 4 tygodnie ;) Ślub był, suknia była, sala była, wesele też. Nie demonizujcie tego przedsięwzięcia , jak czytam te topiki - "zaczynamy starania, ślub za 2 lata" to mi włosy stają dęba, chyba darowałabym sobie ten ślub gdyby mnie to miao kosztowac tyle zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie im mniej czasu to czasem lepiej, szybciej mozna sie \"sprężyc\" a im więcej czasu tym gorzej, chociaz nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze boję się ze w kwietniu bedzie fatalna pogoda, ale chyba tego wszyscy sie obawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ślubie
Feni my ślub zaczęliśmy organizować 3 miesiące przed nim a tak się złóżyło,że po miesiącu było wszystko załatwione i te dwa miesiące zapasu były zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest możliwe jak najbardziej, i to bez zbędnego zamieszania, najważniejsze to się zakręcić wokół kursów przedślubnych, trwają 2 miesiące, i co taki czas zaczyna się nowy cykl. Trzeba się z tym \"zgrać\". Potem sala i stopniowo reszta. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna,ale mam stresa, ustalilismy datę 5 kwiecień, z jednej strony jestem szczęśliwa,ale z drugiej strona strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
My wszystko zrobiliśmy w trzy miesiące, w tym ładnych parę tygodni mąż przeleżał w szpitalu ;) a tez braliśmy ślub w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×