Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszyczek jabłek

Znam super dietetyczke ze sląska .Dzięki niej schudłam w trzy miesiące aż 7 kilo

Polecane posty

Nie wierzyłam ,odwlekałam wizyte ,myslałam sobie że to jakiś żart ale ona wzieła sie za Mnie tzn za moją wagę :) i po przeprowadzeniu solidnego wywiadu (pytała o rzeczy o których wpływie na wzrost wagi nie miałam pojęcia) sprawiła że schudłam i to solidnie.Dodatkowo ułozyła mi diete na moje pozostałe dolegliwości a mało tego jeszcze indywidualne ćwiczenia . Dzięki niej nauczyłam sięteż smacznie gotowac i urozmaicać posiłki.Jako jedyna z odwiedzanych dietetyczek poświeciłami mnóstwo jej cennego czasu i fatygowała się przyjechać do Krakowa .Jak macie jakięs pytanie to odpowiem na nie bez problemu i wrazie czego dam na nia namiary.Pozdrawiam Was serdecznie Droge Kafeterianki i życze powodzenia w spadku wagi i mnóstwo wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękit oceanu
i po przeprowadzeniu solidnego wywiadu (pytała o rzeczy o których wpływie na wzrost wagi nie miałam pojęcia) o co dokladnie pytala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy popijam odrazu po posiłku ,o przebyte choroby ,czy mam PCO bo jesli tak to ułożenie dla Mnie diety zajmie jej więcej czasu i inne takie tam .Było ich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa 31
Ja jestem z Chorzowa i miałam przyjemność poznać świetną dietetyczke która do dziś kontroluje moje postepyw z żucenieu zbędnych kilogramów.Przed wizytątłuszcz wylewałmi sięze spodni a dziś widacduże efekty szczególnie w spadku wagi na brzuchu.Czy ta dietetyczka ma na imie Patrycja??Numer do tej pani dostałam od mojej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak .Ale to chyba zbieżność imion.Ma dwadzieścia pare lat i jest bardzo bardzo miła ale tez u niej nie ma to tam to.Chesz zrzucić te okropne kilogramy to tez musisz bardzo przestrzegaćjej zaleceń i solidnie trzymać się jej diety.Fajna z niej kobietka i jest bardzo oczytana i obeznana w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że są diety cud po których chudnie się bardzo gwałtownie ale powoduja one szybki przyrost wagi i efekt jojo.He he mam zamiar schudnąć jeszcze 5 żeby w sumie było 12kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz trace siły ...
Kużwa ja tez mam PCO a do dietetyczki termin dopiero na wrzesień bo wyjechała na wakacje .A u tej Twojej Koszyczku są tez jakieś odległe terminy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz trace siły ...
możesz mi coś więcej o niej opowiedzieć.Please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszyczku? a cos wiecej mowila na temat PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem ma dość sporo osób pozapisywanych w swoim kalendarzu ale jak ci bardzo zalezy to sie z nią jakos ugadasz.Jej pasją jest zdrowe odzywianie ,diety róznego rodzaju oraz diety przy chorobach przewlekłych np przy kamicy nerkowej która tez mam po analizie moich wyników moczu itd dowiedziałam się że nie mogę jeść rabarbaru bo mi szkodzi a abrdzo lubiałam kompocik z niego.Jest bardzo oczytana i na poczatek zaleca przeprowadzenie głodówki oczyszczających np przy skłonnościach do zaparć.Zna się tez troche na homeopatii .Ogólnie jest spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mówiłaże jak miała naście lat to ginekolog podejrzewał u niej PCO i wysłał do dietetyczki .Ta ułozyła jej diete odpowiednio dobraną do wyników badań.Po jakimś czasie nie miała śladu po cystach i torbielach na janikach .Niemogła uwierzyćże dieta może mieć taki wpływ .Zrobiła specjalizacje z dietetyki i od dwóch lat siedzi w tym temacie .Brała tez jakieś krople homeopatyczne ale nie wiem jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, i ze to az tak dziala na PCO, no coz trzeba pomyslec o dietetyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_86
a mozesz cos wiecej powiedziec o tej dietce ktora ona Ci ulozyla??? jezeli to nie jest problem dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUpra
Więcej wydałam na te niby cud miód specyfiki na odchudzanie niz wizyty u dietetyczki które daja efekty i to jakie.Schudłam 14 kg .Odpowiednia dieta,zmienione nawyki zywieniowe plus odpowiednie ćwieczenia .Najlpeiej wybierajcie dietetyka który ma specjalizacje w zdrowym zywieniu.Te wszystkie jogurty light i batoniki z musli oraz produkty nafaszerowane konserwantami tak naprawde pojakimśczasie powoduja przyrost wagii .Ja dzieki mojej dietetyczce odkryłam fantastyczne kotleciki z kalafiora na oliwie i pyszną zupę z soczewicy z pestkami słonecznika na wywarze warzywnym. A ty Koszyczku ile płacisz za wizyte u dietetyczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dojazdem płaciłam za pierwszą wizyte 70 zł za kolejne 40 zł i spotykam sie z Panią dietetyczką w Katowicach .Jeśli chodzi o moją dietę jest bardzo zdrowa i urozmaicona z duzą ilością błonnika oraz całkowitym brakiem mięsa.Kurczaki okazały się byc dla Mnie powodem i skłonnością do tycia .Ona przeprowadza ten wywiad i odrazu wie jaka dieta będzie dla Ciebie dobra .Białko przyswajam sobie w inny sposób (jem ryby -tylko i wyłącznie pange ) .Mam tez rozpisane godziny posiłków i co jakiś czas urozmaicanie diety itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowana jestem ...
Wiesz co nie wiem czym się podniecasz ??? 7 kg w 3 miesiące ... to nic !!! W 3 miesiące można zgubić śmiało 12 kg ... i to bezpiecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz racji . Czym szybsze zgubienie wagi tym wieksza szansa na efekt jojo.Pozatym ja zgubiłam te kilogramy jedzac zdrowo a nie głodząc się .Za kilka miesiecy planuje dziecko więc musze nie tylko schudnąć ale zdrowo sie odzywiać.Według mnie te 7kg to wielki sukces tym bardziej że akurat na Mnie te żadne diety cud nie działały a Ona ułozyła taka która działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsh
"az" 7 kilo?? w 3 miesiace mozna schudnac o wiele wiecej - zdrowo i bez dietetyczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 2 miesiące schudłam 8 kg bez porad dietetyka i trzymam wagę już od jakiegoś czasu :] Wg mnie 7 kg w 3 miechy to nie aż tak dużo. Aczkolwiek glatuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffdd
koszyczek, czyzbys sama sie reklamowala???? Ja schudlam zdrowo i bezpiecznie bez jojo 20kg w 3 miesiace, takze nieb adz smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszyczek- podaj namiar
Koszyczek podaj namiar na dietetyczke moj e-mail dajma1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudłam kiedys
na diecie 1200 w 4 m-ce 22 kg. tez bez dietetyka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×