Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojecia nie mam

co chlopakowi na urodziny??? facetowi ciezko!!!

Polecane posty

Gość pojecia nie mam

nie mam pojecia co moge kupic chlopakowi na urodziny!! co prawda dopiero za miesiac ale ja juz sie zastanawiam.. to bedzie pierwszy prezent ode mnie Naprawde jak dla mnie to jest ciezka sprawa! Kolezankom jakos zawsze latwiej cos wybrac.. a tu..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIQUELLKA
PERFUMIK MOżE COS CZYM SIę INTERESUJE ;-) PODPOWIEM żE JA NP KUPIłABYM UZUPEłNIENIE DO TELEFONU A NA OPAKOWANIU DOPISEK "żEBYś CODZIENNIE DO MNIE DZWONIł" I NP JAKIEś CZEKOLADKI żEBY UMILIć CZAS - "NASZ CZAS" ;-) POLECAM ZNAM SIę NA TYM :P JESTEM DZIęKI TEJ METODZIE Z MOIM OBECNYM MężEM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
ja zaprenumerowalam mezowi Playboya byl baaaaardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek27
to, co możesz kupić zależy od kilku rzeczy: 1. wieku mężczyzny 2. zainteresowań 3. stylu ubierania się Ja lubię kupić coś czego wiem, że sam sobie nie kupi, np. fajny krem do pielęgnacji (taki jakis dobry z apteki), elegancki krawat lub spinki do mankietów, super koszulę, grę komputerową lub jakąś fajną książkę. wszystko zależy od tego jaki jest Twój chłopak i co lubi, a przede wszystkim ile ma lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam mały staż a co do tej pory kupiułam to na urodziny: zegarek i nie wierzę w ten zabobon, że nasz czas jest już odliczany- ja zinterpretowałam że chcę z nim jeszcze więcej czasu spędzać spodnie rybaczki jeans bo wiedziałam że miał chęć kupić ale ciągle kasy mu brakowało maszynkę do golenia gillet taką na baterię do tego piankę do golenia koszulkę sportową mogę ci troszeczkę już podpowiedzieć oryginalne pomysły na walentynki bo troszeczkę pokąbinowałam i poszłam do sklepu z pucharami i akurat był w sklepie puchar w kształcie serca ale można też wiele innych ciekawych znaleść na następne zamówiłam nasz wspólny portret troszeczkę wcześniej o takim czymś trzeba pomyśleć bo np. u mnie w mieście ciężko znaleść kogoś kto robi takie rzeczy dobrym prezentem dla chłopaka jest także bilet na mecz w dyscyplinie którą sie interesuje lub na jaiś koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam
dzieki wielkie:) mój chlopak ma 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam
MIQUELLKA hehe widac, ze znasz sie na rzeczy :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×