Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mini16

+++pytanie do dziewczyn+++pierwszy raz+++

Polecane posty

Gość mini16

hej dziewczęta, mam do Was pytanie:) w jakim wieku uprawiałyście sex po raz pierwszy i co się wtedy działo (chodzi mi o ból, krwawienie.... i takie tam rzeczy któe podczas pierwszego stosunku mają miejsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 20lat
i cholernie bolało-choć byłam pewna,że chcę i bardzo się kochaliśmy a on był delikatny-krwi nie bylo-dobrze,że z czasem zrobiło się coraz przyjemniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka150
ból był chwilowy:) a później zrobiliśmy to jeszcze z 10 raz i w ciągu dwóch dni z 50:D w ten sposób stanę się nimfomanką:) a lat miałam 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
przeciez po pierwszym razi trzeba odczekac 2tyg zeby wsio sie zagoiło.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam osiemnaście lat żadnej krwi lekki dyskomfort chyba bardziej ze starchu:)oczywiscie bez orgazmu ale był milutkooooooo dzis razem już 14 lat:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole nie bolalo
ani nie bylo nieprzyjemne, ale to pewnie dlatego ze blony pozbylam sie przez wieki uzywania tamponow i masturbacji :) pierwszy raz W OGOLE nie musi bolec, wejscie bylo jak przy kazdym nastepnym, w ogole nie rozumiem czemu robi sie z tego takie wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to tak poznnno
mialam 23 lata, bolalo niemilosiernie, i pieklo piekielnie :O, krwi nie bylo. seks jest ok, ale to zadna rewelacja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia91
Ja miałam 15 lat, bolało strasznie, było trochę krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne kto i w jakim wieku,zaraz wpadnie jakiś gośc polotu Jarka i tak wyjdzie że wszystkie szmatami jesteśmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lat mialam
strasznie bolalo, za 4 razym udalo sie przebic blone (4 dni probowalismy:P), krwi nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samirrrra
Miałam 17,5 lat. Jak teraz o tym myślę to właściwie mogłam jeszcze trochę poczekać. :) Na szczęście nie było jakoś strasznie. Nie denerwowałam się, totalny luz. Nie krwawiłam, bolało trochę, ale to był tylko krótki moment. Zgadzam się z tym, że seks to żadna rewelacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerw0ne_win0gr0nk0o
Ja miaałam 15 lat. Bolało i to bardzo. Krwi nie było. Przez pewien okres czasu czułam dyskonfort ale musze przyznac ze bylo super ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - paskudny ból (jakby mnie ktoś zardzewiałą rurą potraktował), zero krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadasdasds
16 lat nic mni enie bolało i krwi nie było ;) poniewaz przez pare miesiecy pieścilismy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
18 lat, nie bolało i było zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 18 lat kiedy przezylam pierwszy stosunek z moim obecnym partnerem:D i bylo super choc troszke bolalo..ale kochalismy sie tak dlugo ze potem nogi mnie bolaly:Da jesli chodzi o seks to teraz uprawiamy go codziennie choc czasem bywa ze i kilka razy dziennie:d:D swietna sprawa:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia w krainie rozpaczy
ja tam dziewica jestem jeszcze. nie chce seksu i chlopaka. jest mi dobrze jak jest. a lat mam 19 juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×