Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abbaaaaaa

Zabawa sroczka. Jak to idzie bo nie pamietam?

Polecane posty

Gość abbaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słon.ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaaaaaa
a moze podpowiecie cos innego??dla malucha ktory ma 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atutu
a tu tu sroczka kaszkę ważyła temu dała w garnuszku temu na paluszku temu dała w talerzyku, temu na widelczyku a dla tego już nie miała i frrr po więcej poleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle
sroczka kaszkę ważyła,ogoneczek spazyła.....taki jest poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam inaczej
tu tu tu kokoszka wazyła jajoszka temu dala temu dała temu dała temu dała a temu łeb urwała i frrrrrr poleciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atutu
łeb urwała i poleciała ha aha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
Tu sroczka kaszke wzyla tu sobie ogonek sparzyla temu dala na lyzeczke temu dala na miseczke temu dala do fartuszka temu dala do garnuszka a temu nic nie dala-tylko ogonek urwala i frrrr..poleciala do laska po nowego ptaszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam inaczej
no na serio u mnie w domu zawsze tak gadali babcia troszke ladniej mówila zawsze ale mama i ciotka sie smialy ze leb urwała i poleciala:P i tak zostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaaaaaa
dzieki, bo nie moglam sobie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu tu tu sroczka kaszkę ważyła i ogonek spażyła. Temu dała na miseczkę tamu dała na łyżeczkę, temu dała groszku, temu..., temu nic nie dała i fruu do góry poleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze między grozkiem z a niczym było temu dała troszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleenka
W pokoiku na stoliku stało mleczko i jajeczko Przyszedł kotek wypił mleczko a ogonkiem stłukł jajeczko Przyszła mama kotka zbiła a skorupki wyrzuciła. wierszyk z mego dziecinśtwa, tylko nie wiem czy edukacyjnie jest bić kotka? Ja był zastąpiła: kotka umyła... może to nie zabawa, ale jak ktoś ma kotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja....
Tu, tu sroczka kaszke ważyła, temu dała w garnuszek, temu w waze bez uszek, temu w miseczke, a temu łyżeczke, mówiąc poczekaj chwileczke, nie chce czekac sroczek krzyknie, brata kopnie siostre szczypnie. Mama sroka sie zgniewala i za lepek go zlapal, glowki mu nie ukrecila, lecz do kata postawila, reszte dzieci zas zebrala, fryyyy do lasu poleciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie :-) ale chyba warzyła??? Bo tu chyba o gotowanie chodzi a nie o ważenie? No, ale może się czepiam ... zboczenie takie zawodowe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
pewnie, ze warzyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zabawa kosi-kosi łapci? znacie? Wiem że leci kosi kosi łapci pojedziemy babci, a od babci do taty jest tam piesek kudłaty, a co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosi kosi łapci pojedziem do babci babcia nam da mączki upieczemy pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihii powiem WAm że ostatnio przypominałam sobie wszystkie zabawy ( przacuje w przedszkolu) a od czasu \"zajścia\" jestem na zwolnieniu i obawiałam sie,że mi wszystko wyleci :) tu tu kokoszka kaszkę ważyła ogonek sobie mocno sparzyła temu dała na miseczkę temu dała na łyzeczkę temu dała do garnuszka temu dała do dzbanuszka a temu nic nie dała ogonek wyrwała i frrrrrrrrrrrrrr poleciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×