Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajahx

buciki z czubkiem do czego ubrać????

Polecane posty

Gość kajahx

hej mam beżowe buciki zapinane na kostce typowo letnie do czego mogę je ubrac dodam że jestem wysoka pasują do eleganckiego stroju na wieczór czy np do białych szortów tez?poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sielaneczka 122
oooo raaanyyy!!! buciki z czubem to można tylko do kosza władować, innego przeznaczenia dla nich nie widzę...druga sprawa, to kolor - beżowy?? błagam... a jesli już byś się mimo wszystko zdecydowałą, to nie dobijaj mnie i nie wkładaj ich do szortów!!! takie buty + szorty to już szczyt tragedii. już lepiej do eleganckiego stroju na wieczór - i od bidy lepiej pasuje i wieczorową porą może nie będą się tak rzucać w oczy :-P przepraszam, że tak wprost piszę, ale tak na mnie działa ten rodzaj obuwia, modny z resztą dobrych pare lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku kobieto!!!! moda zmienia sie co 5 minut, wiec nie wymagajmy zeby szafe tez wymieniac w takim samym czasie!!!! mnie szczerze mowiac malo obchodzi to co jest modne, chodze w tym w czym mi sie podoba a nie co aktualnie jest na topie!! to jest dopiero zenada :] wg mnie takie buty wcale nie musza byc ubrane akurat do wieczorowego stroju, jak dla mnie moze byc to jakas sukienka zwykla, taka codzienna czy tez spodniczka, a nawet zwykle dzinsy, nie wymyslajmy juz ok?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co przesadzać i gonić ślepo za modą, to głupota... Jeżeli buty są porządne, a czubek nie jest podwinięty do góry w stylu \"Historii żółtej ciżemki\", to dlaczego ich nie nosić? Zresztą nie każdy lubi okrągłe czubki czy też buty w stylu peep toe, tak samo jak nie każdy włoży dżinsy rurki, bo woli proste czy rozszerzane nogawki spodni... Takie buty będą pasować do lekkiej, zwiewnej, letniej sukienki, lnianych spodni, a także do dżinsów, jeżeli założysz do nich odpowiednią bluzkę czy tunikę. Jeżeli są na wysokim obcasie, to faktycznie fatalnie wyglądałyby do szortów, ale ja w ogóle nie trawię połączenia szorty+obcasy, w tym wypadku to już tylko i wyłącznie kwestia gustu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sielaneczka 122
nie piszę, że buty trzeba wymieniać co 5 minut, ale co pare lat wypada... poza tym sama nie kieruję się modą i nie chodziło mi o to, żeby autorka tak właśnie robiła... po prostu akurat buty z czubami to koszmar, a włozenie ich do szortów, to na prawdę przegięcie... zauważyłam, że w butach z czubami uparcie wciąż kochają się dziewuchy ze wsi noszące tandetne tipsy i wycierane mini - koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja..
sielaneczka ma rację, nie chodzi nawet o modę bo ja w życiu nie włożyłam czubów ani balerinek tylko dlatego, że są modne - czuby to po prostu obciach! tandetne, dyskotekowe... do garnituru mogą być lub do kiecki balowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno widziałam na jakimś
zdjęciu Victorię Bekham z butach z czubami :] ona pewnie nie wie, co modne i nie stać ją na modniejsze... a co do pytania, to akurat taki model butów zapinane na kostce i do tego jasne to naprawdę..do pieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehieheia
Victoria w czubach... no i ? co z tego wynika? tylko nie mów, ze miała do tego szorty.... i skąd wiesz, że zdjęcie nie zostało zrobione pare lat temu? polecam czuby, szorty i do tego podkolanówki tzw antygwałtki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno widziałam na jakimś
miała sukienkę elegancką dosyć ;] a zdjęcie akurat całkiem nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_111111
jestem ze wsi i mam buty z czubami ojoj ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×