Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edysława

skąd wziąć przepisy na TAKIE CIACHA??

Polecane posty

Gość Edysława
zawsze mnie wkurza to jak widze takie ciasta, a nie mam skad wziac przepisów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
aż ślinka cieknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
please!!! apeluje do gospodyń domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona rajtuza
No, normalnie wstyd nie ztej ziemi!!! Przepisy wexmiesz z tego topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3297014 Dziewczyny podają przepisy na ciacha tak wykopsane w kosmos że ślinka leci:) p.s. -pozdrów ode mnie Agripę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdziwiłabym się
zresztą, gdyby te konkretne ciasta na zdjęciach wcale nie były jadalne, bo zrobione specjelnie z barwnikami, żeby wyglądało lepiej... Chociaz właściwie co ja mówię... przeciez jest Photoshop :P To jeśli chodzi Ci o wygląd, to zrób ciasto, zrób mu zdjęcie i oddaj do znajomego komputerowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
okoko.... dziekuje za wpis i linki!:) zielona rajtuza dzieki za link ale nie znam Agripy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand
do nie zdziwiłabym sie. musze cie zmartwic- zdjecia na pewno nie były robione w photoshope :P znam osobiscie osobe , która robiła ta strone :P i pytanie do edysławy -jesyem ciekawa jak trafiłas na ta strone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
hand nie wiem czy mowisz na powaznie ze znasz osobe która robiła ta strone , znalazłam w googlach, napisz jam masz te przepisy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
milka, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand
edysława, niestety , przepisów nie mam. wiekszosc z tych ciast, robiona jest pewnie wg przepisów ogólnodostepych. a reszta to dekoracja moze uzycie jakichs innych produktów no takiej a nie innej smietanki itp. mogłabym sprawdzic, ale wydaje mi sie, ze w hurtowni tez przepisów nie mają... jestem z lbn i juz w kilkunastu sklepach widziałam te ciasta. kiedys sie skusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
hand ja tez jestem z Lublina :) gdzie konkretnie widziałes? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooo
Oj dziewczyny dziewczyny nawet nie zaden fotoshop poprostu sztuka cukiernicza, zreszta ciasta w cukierni zawsze wychodza inne bo czasem dodaje sie specjalnych skladnikow, bo jak sie robi to nie jedna mala blaszke tylko kilka lub kilkanascie, bo sa piece specjalnie do tego przeznaczone i urzadzenia, bo sa specjalne receptury i co tu duzo gadac to calkiem co innego niz pieczenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand
z tych "wiekszych" to w comexach (niepodległosci, tumidajskiego, kiepury), w sawanie (braci wieniawskich) , na bazarku przy wilenskiej, w niektórych piekarniach haliny sa, i w kilku mniejszych osiedlowych sklepikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
Hand z jakiej dzielnicy jestes i ile masz lat? ja ze sławinka, moze mamy wspólnych znajomych?ja nie chcesz to nie naduzywam prywatnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand
22 latka :) dzielnica pólnocno- wschodnia :) hmmm tak sobie myśle, ze na sławinku to nie mam za duzo znajomych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysława
aha ja mam 20 lat:) to pewnie mieszkasz okolice tatary, kalinowszczyzna, pozdrawiam, postaram sie odwiedzic te cukiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand
hehe :) troche wyzej niz kalina :) chyba wiem gdzie "u Ciebie" mozesz znalezc te ciasta. sa chyba ( cholera nie wiem , czy teraz to ja reklamy nie robie :D ) w małym sklepiku przy Jagiellońskiej. to chyba sławinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×