Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lethe

Szukam

Polecane posty

Mam 21 lat. Studiuję dziennie w Warszawie. Chętnie poznam ciekawe osoby , z ktorymi mogłabym wybrać sie na piwo. Poza tym brakuje mi faceta... Wszyscy mi mówią żebym znalazła sobie starszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie ma nikogo kto miałby ochote się ze mną zapoznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
nie wyskoczymy bo mieszkam w Cambridge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to nie szkozi :) moze kiedys wpadniesz do Polski a przez gg np mozemy porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
no bo juz myslalam ze jednak za daleko :) jestem troszku starsza mam 26 wiosenek :) i chetnie z kims pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Cambr. się urodziłas czy wyjechalas niedawno z Polski? :) masz znajomych tam u siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
nie no w Polsce sie urodzilam :) i wychowalam :) jestem 100% Polka :) wyjechalam po studiach i tak na razie sobie tu siedze , czyli juz jakies ponad 2 lata. a o znajomych to za granica trudno, niestey taka rzeczywistosc :( zwlaszcza wsrod rodakow, przykro mi to stwierdzac, ale takie przynajmniej mam doswiadczenia. co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje inz srodowiska na pw :) wyjechalas za praca? :) jakie studia skonczylas? i powiedz co Cie tam trzyma ze nie wracasz do polski ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
ja studiowalam ekonomie :) na pk i oczywiscie wyjechalam za praca i to glownie mnie tu trzyma, z pewnoscia nie osiade tu na stale bo tesknie do Polski i wiele rzeczy mi sie tu nie podoba, ale tak to juz jest ze zarobki jeszcze mnie tu troche zatrzymaja :) poza tym wiele mi sie w zyciu pozmienialo przez ten wyjazd ale to strasznie dluga historia :) widzialam Twoj inny temat - pytalas o faceta, jakby co to pytaj moze cos doradze :), ale widzialam tam odpowiedzi i faktycznie wiek nie zawsze idzie w parze z dojrzaloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..ale jak widze ze facet jest starszy to..przerazenie w oczach.. no bo co taki trzydziestolatek chce od 2olatki ? dlam nie to wszytsko sprowadza sie do tego ze oni chca mnie wykorzystac - po prostu na seks :-/ a jacy tam są faceci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
jesli chodzi o anglikow to beznadziejni :) powaga, zero luzu, sztywniaki takie i ogolnie ludzie sa tu bardzo uprzejmi , ale mimo pozorow otwartosci jednak zdystansowani, zwlaszcza do obcokrajowcow . Najlepsze chlopaki to sa jednak w Polsce :) :) ja juz swojego znalazlam :) jednego jedynego na zycie cale :) kazdy facet chce predzej czy pozniej seksu :) kobitki tez z reszta :) no ale trzeba trafic bo faktycznie pelno takich co im tylko jedno w glowie ! Swoja droga jednak przeciez jak sie z takim zaczniesz spotykac to sie nie daj wykorzystac i juz ! sama powinnas wyczuc o co mu tak naprawde chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie zamierzam szukac.. co ma byc to bedzie:) a w ogole to wierzysz w przepowiednie z kart?:) bo mi wywrozono ze wyjde za starszego faceta i zamieszkam za granicą a ja sie starszych boje i nigdzie za granicą nie byłam nigdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
nie no jasne nic na sile :) nie wiem czy wierze bo nigdy nikt mi z kart nie wrozyl :) ale jestem raczej przesadna choc ogolnie twierdze ze nie jestem :D wiec nie wiem czy bym sie zdecydowala bo bym chyba za bardzo wierzyc zaczela i ciagle bym sie czegos w tym doszukiwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz byłam kil;ka razy u chłopaka ktory sie tym zajmuje. jak naraziemi sie sprawdza.. no zobaczymy miesiac temu przepowiedzial mi ze dopiero za rok 1,5 roku spotkam tego faceta ,a ze za 4 lata urodze dziecko:) a u cyganki kiedys bylas? bo nie. moja kolezanka co rusz na ulicy cyganki spotykai jej wroza-nawet imiona factow podają te cyganki w kregu ,ktoych kolezanka sie obraca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ale na piwo raczej
nie bylam u cyganki i nigdy nie pojde - mojemu tacie kiedys taka przypadkowa na ulicy przpowiedziala ze zginie smiercia tragiczna i zginal :( rok pozniej w wypadku samochodowym :( :( wiem ze moze zbieg okolicznosci, ale jednak, moze dlatego jestem taka przesadna, choc niby nie jestem :/ nie chcialam tu smucic :) tylko szczerze odpowiadam a jakiegos powaznego faceta juz mialas? i czemu tak sie starszych boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Facetem nie jestem, ale na piwo ze mną można pójść, bo ulwielbiam.:) A wtedy będziemy razem kokietować mężczyzn.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×