Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lakonia

Poszukuję ogrodu na wesele

Polecane posty

Witam, W miarę duży, by zmieściło się 80-100 osób, zadbany i najlepiej niedaleko centrum Warszawy. Planujemy z narzeczonym zorganizować niestandardowy ślub wraz z uroczystym bankietem poślubnym w ogrodzie. Jako że organizacja tego typu uroczystości wymaga zaplecza kuchennego, najlepiej, gdyby to był jakiś ośrodek weselny z ogrodem. Wtedy na pewno byłaby kuchnia i sala, gdzie można by było schować się przed ewentualnym deszczem. Niemniej jednak jak znacie jakiś fajny ogród bez sali weselnej, też byłabym wdzięczna za kontakt - zawsze można zamówić katering jak ogród się spodoba :) Byłabym wdzięczna za każdą propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaONAonaOna
może w łazienkach co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być na obrzeżach Warszawy, ale polećcie coś, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...w Łazienkach Warszawskich ciężko, bo to impreza prywatna....musieliby zamknąć część Łazienek, a tego nie mogą zrobić, bo to obiekt publiczny....w Wilanowie tak samo jest :( Ale dzięki za odpowiedź. Podniosłaś mnie na duchu, że ktoś to chociaż czyta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonce_24
Ja uwazam, ze najlepiej bedzie, jesli zamiescicie ogloszenie w gazecie/Internecie. Napiszcie, ze poszukujecie domu z wielkim ogrodem na jeden wieczor. Ja mysle, ze w Warszawie to nie bedzie problem. Za pewna kwote, wiekszosc sie zgodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×