Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozia

CZY KTOS PISZE NA TELEGAZECIE POLSAT NA CHAT-POZNAJ PRZYJACIOL

Polecane posty

Gość kozia

??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewybredny skąpiec
ja tam pracowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość William
Trochę odświeżę temat ciekawy chat ciekawi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka&
witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam konto,ale coś mi szfankuje
Witam :D ja tam czasami jestem :P a czasami i częściej :P Pozdrawiam wszystkie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też tam podglądam :D
ten chat na str 388 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu huuuu . . . ;) Uff... Się udało i naprawiło ;D Jestem w czerni :* Ładnie mi??? Prawda??? ;P Aaa, bym zapomniała . . . To ja :P ta na pomarańczowo :( ''mam konto, ale coś . . . '' Już nie piszę i nawet nie zaglądam na 388 ;( Chyba się przeliczyłam . . . Ostatnio bardzo dużo tam podszywek się naschodziło ;( Zrobią sobie spację przed nickiem i piszą z tego nicku :/ Masakra :P Grubymi nićmi szyte te podszywki, a jednak prawie wszyscy się na to nabierają ;( Hm . . . ja te podszywki rozumiem, ale pojąć nie mogę :P Pozdrawiam wszystkie tam przyjazne, ORYGINALNE nicki, które tam nadal piszą, bawcie się dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka X-) TG-maniacy :& mam taki pomysł, a może zamiast siedzieć na tej stronie 388 :-/ to tutaj na kafeteriji będziemy się spotykać??? ,-O Co??? Co??? Co??? 8:-) Tu też może być fajnie :-[ Pozdrawiam wszystkie aniołki piszące i podglądające, no podszywki też ;-) Lecz dałybyście już spokój >O Pa :@ Życzę miłego wieczoru, poranka, dnia, pracy, wypoczynku, czegokolwiek O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka X-) TG-maniacy :& mam taki pomysł, a może zamiast siedzieć na tej stronie 388 :-/ to tutaj na kafeteriji będziemy się spotykać??? ,-O Co??? Co??? Co??? 8:-) Tu też może być fajnie :-[ Pozdrawiam wszystkie aniołki piszące i podglądające, no podszywki też ;-) Lecz dałybyście już spokój >O Pa :@ Życzę miłego wieczoru, poranka, dnia, pracy, wypoczynku, czegokolwiek O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VALKYRIE&ZABOR
Czasami tam jeszcze zerkam ;) Pozdro dla chatowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROVOCATOR 777
jou,ciołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość `iv`
pozdrawiam-iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest chetna do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu tam pisalam..jako. Okruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sŁoNeCzKoVeLsUn
sŁoNeCzKo pozdrawia "starą gwardię".. ;d pisywałam tam z 12 lat temu.. ;p PROVO widzę nadal czuwa.. ;d kto by pomyślał.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModAnia
Rejestracja kart sim pewnie wykurzy większość czatowiczów. Zrobiliśmy sobie swoją grupę na facebooku : "CZAT POLSAT" i teraz tam się udzielamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModAnia
Jest z nami ModFelek - koordynator projektu i zapowiada się niezła zabawa. Dołączcie do nas, jeżeli jesteście kulturalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polsat widać zamienia się w tvp..22:00 dzisiaj zaczął się Wilk z Waal street i przekleństwa mają cenzurę a co lepsza powicinali dużo scen - które są mega istotne w tym filmie..żenada !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byly czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W telegazecie na forum nie da sie pisac Jesli nie nalezysz na forum do grupy trzymajacej wladze to nie masz szans Pozostaje przeniesc sie na czat polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alo milaczki:) Foliówka z biedry, esemesy po 62 grosze za sztukę to nie dla ubogich :) Demokracja we słowie pisanym na telegazecie jeno u nas - czyli na Polsacie. Foliówka, jeśli cię stać, to się zamelduj, eheheh. Anka, zrobiłaś reklamę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj post dotyczy forum telegazety TVP 1,2 szczegolnie forum KD No nie idzie tam pisac Jak masz troche inne zdanie niz grupa trzymajaca wladze , plus moderacja ,ktora albo lubi takie ustawki albo sie boi grupy , to zostaniesz zarzucony dziesiatkami esow wdeptujacych cie w beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAKU&

Dzień dobry 🙂 z tej strony RAKU&. Jeżeli ktoś to przeczyta z kim pisałem na tg ok 15 lat temu to wiedzcie że pamiętam. Mam nawet większość nicków zapisanych w zeszycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×